منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • Destiny 2: The Witch Queen بالاخره به ما اجازه داد تا Xivu Arath را ببینیم، اما به راحتی از دست داد

Destiny 2: The Witch Queen بالاخره به ما اجازه داد تا Xivu Arath را ببینیم، اما به راحتی از دست داد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Destiny 2: The Witch Queen بالاخره به ما اجازه داد تا Xivu Arath را ببینیم، اما به راحتی از دست داد

برادران و خواهران Osmium، Oryx، Savathun و Xivu Arath – که در کتاب‌های اندوه معرفی شده‌اند – بخش عمده‌ای از تاریخ Destiny هستند. بازیکنان Oryx را در نسخه اصلی بازی Destiny The Taken King کشتند و برنامه‌های Savathun برای Destiny 2: The Witch Queen را متوقف کردند، اما اهمیت Hive God of War Xivu Arath در چند فصل گذشته افزایش یافته است. بازیکنان نام او را بیشتر از فصل شکار در پاییز 2020 می شنوند و در نهایت، برشی از کمپین The Witch Queen اولین نگاهی به طراحی شخصیت او داشت.

در حالی که داستان ایکورا داستان ملکه جادوگران را آماده می کند، تصویری برادران و خواهران را قبل از کندوی زنبور عسل نشان می دهد، مانند کریل جوان به نام سی رو، شیطان و اوراش. اما این تصویر به سرعت تغییر کرد تا سه نفر را در حالت ایستاده نشان دهد، همانطور که بازیکنان شرور خدایان کندو متوجه خواهند شد. تنها شخصیت ناشناخته Xivu Arath بود – که سرش توسط Hive Knight دوباره طراحی شد تا بیشتر شبیه نشان Jade Rabbit باشد که آن را از دشمنان Hive که بازیکنان معمولاً می بینند متمایز می کند.

تصویر سمت چپ Xi Ro، Sathona و Aurash را نشان می دهد، در حالی که تصویر سمت راست Xivu Arath، Savathun و Oryx را نشان می دهد.
تصویر سمت چپ Xi Ro، Sathona و Aurash را نشان می دهد، در حالی که تصویر سمت راست Xivu Arath، Savathun و Oryx را نشان می دهد.

در مأموریت «ارواح» کمپین «ملکه جادوگران»، مجسمه‌ای در معبد ساواتون خشمگین که به شیوو آرات تقدیم شده بود، فقط پاهایش را به نمایش گذاشته بود و بقیه شکسته به نظر می‌رسیدند. بانگی با طراحی Savathun اشاره کرد که مدل شخصیت Savathun در طول توسعه Season of the Lost کامل نشده است، به همین دلیل است که بازیکنان Savathun را فقط در پیله کریستالی آن می بینند. شاید این دلیلی باشد که بازیکنان نتوانسته اند مجسمه Hive God of War را به طور کامل ببینند، بنابراین در حال حاضر این فلش Xivu Arath همه بازیکنان است.

با اتمام کمپین The Witch Queen و کار روی محتوای پایانی بازی، بازیکنان در حال آماده شدن برای حمله جدیدی به نام Vow of the Disiple هستند که از 5 مارس آغاز می شود.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.