منو سایت

Destiny 2 The Title SMG Guide: چگونه به سرعت The Guardian Games Gun را دریافت کنیم

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Destiny 2 The Title SMG Guide: چگونه به سرعت The Guardian Games Gun را دریافت کنیم

گاردین گیمز در Destiny 2 بازگشته است و بازیکنان را در یک مسابقه دوستانه در مقابل یکدیگر قرار می دهد تا ببینند کدام یک از سه کلاس شخصیت برتر خواهد بود. چه علاقه مند به لاف زدن باشید یا نه، می خواهید مسلسل جدید گاردین گیمز، The Title را دریافت کنید. این تپانچه کوچک لغزنده برخی از بهترین مزایا را در این کلاس به همراه خط تولید جدید فقط برای بازی‌های نگهبان به نام Classy Contender به ارمغان می‌آورد.

اگر به بازی‌های نگهبان بروید، احتمالاً چند پرتاب از عنوان دریافت خواهید کرد، اما اولین شانس شما برای اسلحه مستلزم انجام ماموریت اولیه رویداد، بهترین در کلاس است. خیلی سخت نیست، اما چیزی است که می‌خواهید سریعاً آن را حذف کنید تا با اسلحه جدید خود درگیر شوید و گزینه‌های Guardian Games را به طور کامل باز کنید. در اینجا نحوه خلاص شدن سریع از ماموریت و گرفتن عنوان آمده است.

با اوا لوانته صحبت کنید

شرحی ارائه نشده است

جستجوی شما در برج با Eva Levante، فروشنده رویداد که در مرکز حیاط ظاهر می شود، آغاز می شود. برای شروع، باید آیتم Guardian Games خود را به صورت رایگان درخواست کنید. سپس از Eva گزینه Contender Card را انتخاب کنید. شما باید یک فعالیت لیست پخش مانند مسابقه پانچ یا گامبیت را تکمیل کنید، بنابراین کارتی را انتخاب کنید که با هر کاری که می‌خواهید انجام دهید مطابقت دارد – فقط باید یک فعالیت را تکمیل کنید تا همه گزینه‌ها برابر باشند.

وقتی وارد کسب و کار خود می شوید، می خواهید برنده لورل ها شوید، یکی از ارزهای اصلی بازی های نگهبان. زمانی که شما کالای کلاس Guardian Games خود را حمل می‌کنید، وقتی دشمنان قوی را می‌کشید – همه با یک نوار سلامت نارنجی یا نوار سلامتی زرد – یا زمانی که دشمنان را با توانایی‌های خود نابود می‌کنید، ارزش‌ها سقوط می‌کنند. تا زمانی که آیتم Guardian Games خود را بپوشید، می‌توانید در هر جایی برنده جایزه شوید. این مرحله همچنین مستلزم بردن یک لاکت است، اما اگر دشمنان را به قصد بدست آوردن لور بکشید، باید در طول راه یکی را برنده شوید. این مرحله را با یک ضربه کامل کردیم.

لیست پخش بازی های نگهبان تفریحی

شرحی ارائه نشده است

پس از انجام فعالیت‌های خود و برنده شدن چند جایزه، به برج بازمی‌گردید تا قفل خود را روی سکوی بزرگ وسط حیاط قرار دهید. به ایوا برگردید و او کالای دیگری را به شما می‌دهد، قفسه‌ی قفسه‌ای که قفل‌هایی که برنده می‌شوید و لباس‌هایی که همیشه می‌پوشید را نگه می‌دارد.

به زاوالا بروید و او شما را با برخی از عناصر جدید بازی های نگهبان آشنا می کند. اول، مدال های پیشتاز هستند، که مانند پیروزی هایی هستند که برای انجام کارهایی در لیست پخش بازی های نگهبان به دست می آورید. مدال ها به دلایل مختلفی مانند کشتن سه دشمن با غوغا متوالی، برنده شدن در یک سری از ترورها با سلاح های خاص، استفاده از توانایی های شما و موارد دیگر باز می شوند. همچنین سه لیست پخش جدید Guardian Games وجود دارد که می توانید از صفحه حیاط برج به آنها دسترسی داشته باشید. لیست پخش برای سرگرمی کمی ساده تر و معمولی تر است، در حالی که لیست های پخش برای تمرین و مسابقات کمی جدی تر است. به لیست پخش سرگرمی پرش کنید و هر مدال پیشتاز را انتخاب کنید تا به بهترین ماموریت در کلاس بروید. در اصل، شما برای هر کاری که انجام می دهید یکی دریافت خواهید کرد، اما یک راه سریع و آسان برای برنده شدن، مقابله سریع با سه دشمن ضعیف است.

نیاز به عنوان

پس از از بین بردن لیست پخش به Tower برگردید و می توانید ماموریت را به پایان برسانید. ابتدا با Zavala صحبت کنید، او عنصر جدیدی را برای ردیابی نتایج به شما می دهد و سپس برای دریافت اولین نسخه از The Title به Eva بروید.

این عنوان یک SMG قابل توجه است زیرا سرعت آتش بالا و برد ثابتی دارد که آن را شبیه به سایر SMG های بزرگ مانند Funnelweb می کند که مورد علاقه فعلی است. چیزی که می تواند The Title را از سایر رقبا جلوتر بگذارد، تبار جدید آن، Classy Competitor است. با این تجهیزات با هر کشتن از توانایی های کلاس انرژی می گیرید. این تپانچه همچنین مهمات Void را شلیک می کند، به این معنی که می توانید آن را با جنبه ها و قطعات جدید Void 3.0 ترکیب کنید و به تپانچه اجازه می دهد تا فشنگ های فرار را شلیک کند.

عناوین بیشتری بدست آورید

شرحی ارائه نشده است

اولین نسخه The Title که دریافت می‌کنید همراه با Demolitionist و Vorpal Weapon برای مزایای آن‌ها ارائه می‌شود، اما Bungie در یک پست وبلاگ اخیر این هفته در Bungie اشاره کرد که می‌توانید در پرتاب‌های مختلف اسلحه برنده شوید، و همچنین یک نسخه Masterworked با مزایای مضاعف در رتبه سوم و اسلات چهارم با این حال، از آنچه می توانیم بگوییم، عنوان تنها از فعالیت های بازی های نگهبان خارج نمی شود – حداقل در لیست های پخش برای تفریح ​​و آموزش. به نظر بسیار محتمل به نظر می رسد که اگر می خواهید پرتاب های اضافی عنوان را داشته باشید، باید نور مشعل های برنز، نقره، طلا و پلاتین بازی را به دست آورید و جوایز آنها را ببرید.

روشنایی مشعل بخشی از ماموریت Guardian Games: Medallion Battalion است که می توانید از Eva بگیرید. او پیشرفت شما را در سپرده‌گذاری مدال‌ها برای کلاس‌تان روی سکو در برج دنبال می‌کند و بر اساس نادر بودن مدال‌هایی که قرار داده‌اید امتیاز می‌دهد – بالاترین امتیاز برای مدال‌های پلاتین است، در حالی که مدال‌های برنز کمترین. مدال‌های کافی را واریز کنید و توانایی روشن کردن مشعل پشت سکو را با مدال‌ها در برج باز می‌کنید، که جایزه‌ای را برای هفته باز می‌کند. پس از باز کردن قفل مشعل برنز، جوایز ما هنوز باز نشده اند، که نشان می دهد برای بازیابی این جوایز باید تا تنظیم مجدد هفتگی صبر کنید. شما می توانید تا هشت مشعل را در یک هفته روشن کنید – دو عدد برای سطوح برنز، نقره، طلا و پلاتین – با جوایز مربوط به هر مشعل.

بنابراین، در حالی که ما مطمئن نیستیم که دقیقاً چه چیزی از این مشعل ها به دست خواهید آورد، به نظر می رسد که نسخه های بهتری از The Title در اینجا ظاهر می شوند. ما همچنین منتظریم تا ببینیم چه جوایز بالقوه‌ای از Guardian Games: Competitive لیست پخش که فقط در آخر هفته‌ها در دسترس است، دریافت می‌کند. ایده این است که در طول هفته لیست پخش تمرینی را پخش کنید تا علاقه مندان ویژه شخصیت خود را باز کنید و سپس در آخر هفته لیست پخش مسابقه را پخش کنید تا جوایز بهتری را باز کنید و مدال های بیشتری را برای کلاس خود به دست آورید. زمانی که Race Playlist با اطلاعات بیشتر باز شود، این مقاله را به روز خواهیم کرد.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.