منو سایت

Destiny 2 Season of Ghosts: راهنمای چالش های فصلی

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Destiny 2 Season of Ghosts: راهنمای چالش های فصلی

Destiny 2 Season of Ghosts: راهنمای چالش های فصلی

فصل جدید Destiny 2 به معنای چالش‌های جدید، داستان‌های جدید برای کشف و بسیاری از اهداف فصلی برای دنبال کردن است. مانند فصل های گذشته، تکمیل این چالش ها ارزش تلاش در فصل 18 را دارد، زیرا تجربه قابل توجهی در این فرآیند به دست خواهید آورد. این به نوبه خود به شما کمک می‌کند تا با گرفتن غارت‌های بیشتر در این فرآیند برای تجهیز Guardian خود در Season of the Haunted، گذرنامه فصل خود را زودتر پر کنید.

شما همچنین می توانید با چالش های فصلی با سرعت خود مقابله کنید، زیرا آنها فقط در پایان فصل منقضی می شوند. اگر تصمیم دارید یک یا دو هفته از بازی Destiny 2 استراحت کنید، می توانید به عقب برگردید و چندین چالش را به طور همزمان انجام دهید.

در هفته اول می توانید به راحتی چندین چالش را به طور همزمان انجام دهید. همانطور که Deelict Leviathan’s Scorn را با سلاح‌های میان‌برد نابود می‌کنید، می‌توانید مقداری XP به دست آورید که می‌توانید از آن برای باز کردن قفل تجهیزات و پاداش‌های غیرفعال در Season Pas استفاده کنید.

چند دور بازی Gambit و Momentum Zone Control را انجام دهید و تا پایان این فصل در راه برنده شدن انبوهی از گرد و غبار روشن هستید. برای اطلاعات بیشتر در مورد Destiny 2، راهنمای ما در مورد فصل ارواح و نحوه تبدیل Solar 3.0 زیر کلاس کلاسیک به یک گزینه جدید قدرتمند را ببینید.

فصل چالش های هفتگی خالی از سکنه – هفته اول

غم من را محدود کرد

Bound in Sorrow I را کامل کنید و سران Scorn را شکست دهید.

محدود کردن کابوس ها I

تکمیل موفقیت آمیز سطوح رویداد عمومی برای کاهش کابوس های لویاتان متروک در طول فصل.

بقایای Dread I

در طول فصل جن زده ها، بقایای وحشت را جمع آوری کنید و گره های مادی لویاتان را جمع آوری کنید.

آتش طولانی مدت

مبارزان را با یک تفنگ خودکار شکست دهید یا آخرین ضربات تفنگ را در لویاتان متروکه دنبال کنید و در هر فعالیتی در شمال، مبارزان را با آسیب خورشید شکست دهید.

فعالیت های لویاتان متروکه

در سمت چپ لویاتان، با انجام گشت زنی و رویدادهای عمومی، پاداش ها را کامل کنید و پیشرفت کنید.

قبول تمام چالش ها

چالش های لیست پخش هفتگی را کامل کنید.

کالیبراسیون برد متوسط

سلاح های میان برد – تفنگ های دستی، تفنگ ها، تفنگ های خودکار، تفنگ های گرما هسته ای و مسلسل ها – را از Leviathan متروک کالیبره کنید. پیشرفت پاداش برای شکست سریع مبارزان.

Dredgin ‘Up Victory

مسابقات Gambit را کامل کنید. پیشرفت پاداش برای پیروزی ها.

فاجعه حرکتی

نگهبانان را در کنترل اینرسی شکست دهید. با مزیت منطقه، پیشرفت جایزه کسب کنید.

کنترل آفات تحقیرآمیز

مبارزان Scorn را در لیست های پخش Vanguard یا Deelict Leviathan شکست دهید. برای شکست دادن مبارزان سرسخت تر، پیشرفت جایزه کسب کنید.

چالش های فصلی چگونه کار می کنند؟

چالش‌های فصلی را می‌توانید از بخش ماموریت‌ها در منوی اصلی خود مشاهده کنید، جایی که کارهایی را خواهید یافت که حول محور از بین بردن دشمنان خاص با یک آیتم خاص، شرکت در یکی از فعالیت‌های جدید بازی یا تکمیل یک حمله می‌چرخند. هر چالش را می توان یک بار در هر حساب تکمیل کرد و معمولاً هر هفته حدود 10 چالش جدید اضافه می شود که در طول فصل فعال خواهند بود.

تکمیل چالش‌های Season of the Risen الزامات چالش فصلی Master of All را برآورده می‌کند، که به نوبه خود جایزه بزرگ Bright Dust را برای شما به ارمغان می‌آورد که می‌توانید آن را در فروشگاه Eververse برای لوازم آرایشی، احساسات و اقلام انتخابی خرج کنید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.