منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • Destiny 2: How to Austringer, Favorite and Calus Minitool – راهنمای غنی برای سلاح ها

Destiny 2: How to Austringer, Favorite and Calus Minitool – راهنمای غنی برای سلاح ها

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Destiny 2: How to Austringer, Favorite and Calus Minitool - راهنمای غنی برای سلاح ها

با Season of Haunted Destiny 2 چند بازمی گردد عالی سلاح های گذشته: سلاح های فصل ثروت در سال 2019 راه اندازی شد – اکنون خوب است. اما کاملاً مشخص نیست چگونه شما می توانید آنها را برنده شوید

مانند سایر فصول، می‌توانید از پاداش‌های فصلی یا با راه‌اندازی Umbral Engrams در Crown of Sorrow در HELM، سلاح‌های غنی دریافت کنید. با این حال، درک سیستم راه اندازی جدید می تواند کمی دشوار باشد، و بازی در مورد اینکه سلاح های Opulent به طور طبیعی از کجا آمده اند، کمی کسل کننده است. در اینجا همه چیزهایی است که برای بدست آوردن سلاح های جدید و زیبا باید بدانید – Austringer، Beloved، Calus Minitool و Drang (باروک)

از کجا می توان سلاح های زرق و برق دار تهیه کرد

سلاح های باشکوهی از فعالیت های انجام شده در لویاتان متروک سقوط می کنند. بهترین راه برای به دست آوردن قطرات تصادفی ثروت، فعالیت محدود کردن کابوس‌ها است و برای دسترسی کامل به آن، می‌خواهید ماموریت Operation: Midas را تکمیل کنید، که Season of Ghostbusters را آغاز می‌کند. اما تکمیل فعالیت بازداشت واقعاً بهترین راه برای به دست آوردن سلاح مورد نظر شما نیست. شما می خواهید Remains of Horror را جمع آوری کنید تا بیشتر اوقات از جوایز فصلی اطمینان حاصل کنید.

Remnants of horror ارز جدید Season of the Haunted است. شما می‌توانید با انجام تقریباً همه چیز در بازی، از جمله فعالیت‌هایی با لیست‌های پخش آیینی مانند Strikes، مسابقات Crucible و مسابقات Gambit، و همچنین انجام گشت‌زنی و رویدادهای عمومی در کشتی Leviathan متروک، آن را به دست آورید. با پوشیدن کیت زرهی Season of the Haunted، Eidolon Pursuant، سود باقیمانده شما نیز افزایش می یابد.

بقایای وحشت را در دروگر کابوس در فعالیت Nightmare Restraint صرف کنید تا فرصتی برای دستیابی به سلاح های باشکوه داشته باشید.
بقایای وحشت را در دروگر کابوس در فعالیت Nightmare Restraint صرف کنید تا فرصتی برای دستیابی به سلاح های باشکوه داشته باشید.

می توانید در پایان رویداد عمومی Nightmare Detention – Level 3 در Leviathan متروک، بقایای وحشت خود را سپری کنید. برای تحویل دادن آنها به 500 غذای باقیمانده نیاز دارید، که این کار را با عصای قرمز درخشان دروگر کابوس وار که برای شروع این رویداد استفاده می شود، انجام می دهید. این بهترین راه برای به دست آوردن سلاح های تصادفی با سلاح های غنی است، اما آنها تصادفی هستند – تضمین نمی شود که سلاح های غنی دریافت کنید، اما آنها به همراه سلاح هایی با روح و زره فصلی در گروه غارت قرار می گیرند. به این ترتیب، می خواهید مطمئن شوید که مقدار زیادی باقیمانده در دسترس دارید تا مطمئن شوید که همیشه می توانید آنها را در پایان فعالیت نقد کنید.

بازداشت کابوس برای سلاح های غنی به طور کلی نسبت به تکمیل ماموریت Sever در هر هفته کمی کمتر قابل اعتماد است، اما فرصت های کمتری برای رسیدن به آنها در اینجا وجود دارد. با پیشروی در ماموریت Bound in Sorrow، این ماموریت داستانی در دسترس قرار می گیرد. هنگامی که ماموریت Sever را کامل می کنید، یک حضور متصل به دست می آورید، که سپس می توانید آن را در صندوقچه غارت نزدیک به دست آورید. تجارت Bound Presence جوایز زیادی برای شما به ارمغان می آورد، از جمله سلاح های فصلی و زره، که برخی از آنها می توانند سلاح های غنی باشند.

همچنین این احتمال وجود دارد که سلاح های غنی (و سایر تجهیزات فصلی) از صندوقچه های مجلل پراکنده در سراسر لویاتان بیفتند. برای پیدا کردن و باز کردن این صندوقچه ها به یک کلید زیبا نیاز دارید که اولین آن را می توانید از ماموریتی به نام The Leviathan Returns برنده شوید. هر کلید غنی قفل جعبه خاصی را باز می کند، سرنخ هایی از محل آن روی کلید هنگام انتخاب آن در فهرست موجودی خود درج می شود. باز کردن یک سینه زیبا، مانند تمام این فعالیت‌های دیگر، پاداشی را برای سلاح‌های غنی تضمین نمی‌کند، اما آنها به عنوان قطره‌های احتمالی در انبار غارت هستند.

چگونه یک راه اندازی سلاح غنی را باز کنیم

بهترین راه برای به دست آوردن قابل اعتماد Austringer، Beloved و بقیه سلاح های تکراری برای فصل ثروت این است که Umbral Engrams خود را برای آنها در Crown of Sorrow در HELM راه اندازی کنید. برای انجام این کار، با این حال، شما نیاز دارید یکی دیگر نوع ارز، Rich Umbral Energy، و همچنین Umbral Engrams، و ارتقاء به Crown of Sorrow.

ارتقاء فوکوس سلاح غنی به شما امکان می دهد سلاح های مورد نظر خود را بردارید، اما برای دریافت آن ابتدا باید چند ارتقای دیگر کسب کنید.
ارتقاء فوکوس سلاح غنی به شما امکان می دهد سلاح های مورد نظر خود را بردارید، اما برای دریافت آن ابتدا باید چند ارتقای دیگر کسب کنید.

اول، Crown ارتقاء می یابد. مانند سایر ارائه دهندگان فصلی، باید با فعالیت های فصلی، چالش های فصلی کامل، و ماموریت های هفتگی داستان فصلی برای افزایش قابلیت های تاج، رتبه های بالاتری کسب کنید. با انجام این کار، می‌توانید Dark Figures را به دست آورید، که سپس می‌توانید آن‌ها را در Crown of Sorrow خرج کنید تا فرصت‌های جدیدی را برای فصل باز کنید، از جمله توانایی تنظیم Umbral Engrams خود در سلاح‌های غنی، سلاح‌های ارواح و تجهیزات فصلی پیشرفته.

شما هر هفته یک Figment of Darkness برای تکمیل ماموریت Sever دریافت خواهید کرد و می توانید با انجام چالش های فصلی، Figments بیشتری کسب کنید. این هفته اول یکی موجود است. همچنین می‌توانید در حین بالا بردن رتبه‌تان برای تأثیرگذاری بر تاج با تکمیل پاداش‌های Crown of Sorrows، گرفتن Nightmare Containment، تکمیل گشت‌زنی و یافتن پیکاپ‌ها در Eregore حفاظت‌شده Leviathan متروکه، سه Dark Figures کسب کنید. جوایز Figment of Darkness در رتبه های 4، رتبه 10 و رتبه 16 قرار دارند.

می‌توانید در مسیر Manifest، یک اسلحه غنی را برای Crown of Sorrows باز کنید، اما یک فرض اضافی را به همراه دارد: ابتدا باید چهار ارتقای دیگر را باز کنید. این به این معنی است که یا باید با افزایش رتبه نفوذ تاج خود به 16، تمام شرط‌های موجود را برنده شوید، چالش فصلی را تکمیل کنید و ماموریت هفتگی Sever را تکمیل کنید، یا باید حداقل یک هفته دیگر منتظر فرصت‌های اضافی برای کسب فیگمنت باشید.

یک بار شما انجام دادن قفل یک تنظیمات سلاح غنی را باز کنید، به ارزی به نام انرژی Umbral Opulent نیاز دارید. شما می توانید این را از همان مکان هایی که سلاح هایی با سلاح های غنی وجود دارد – از صرف بقایای وحشت در فعالیت های مهار کابوس، از فعالیت Sever، و به ویژه از صندوق های مجلل به دست آورید. انگرام بدون تمرکز برای سلاح های غنی، که هر سلاح باشکوهی را ارائه می دهد، 7 انرژی تاریک باشکوه هزینه می کند. تمرکز بر روی یک سلاح خاص، مانند Austringer، شما را به 27 انرژی غنی Umbral برآورده می کند.

همه اسلحه‌ها به خانه‌ها برمی‌گردند

Austringer یک PvP مورد علاقه فصل ثروت است و شما می خواهید آن را در فصل شکارچیان ارواح شکل دهید.
Austringer یک PvP مورد علاقه فصل ثروت است و شما می خواهید آن را در فصل شکارچیان ارواح شکل دهید.

با راه‌اندازی Umbral Engrams در Crown of Sorrow، می‌توان چهار سلاح Menagerie Weapons را به دست آورد:

  • آسترینگر – تفنگ دستی
  • مورد علاقه – تفنگ تک تیرانداز
  • درنگ (باروک) – سلاح جانبی
  • ابزار کوچک کالوس – مسلسل

علاوه بر تنظیم ویژه اسلحه ها، چندین اسلحه دیگر Menagerie وجود دارد که می توان در این فصل برنده شد:

  • شانس ثابت – مسلسل
  • اپیکوری – تفنگ فیوژن

ما شخصاً دو اسلحه آخر را نبرده ایم، بنابراین بلافاصله مشخص نیست که بازیکنان چگونه می توانند آنها را در بازی بگیرند. ما این خلاصه را با اطلاعات بیشتر به محض در دسترس شدن به روز خواهیم کرد.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.