منو سایت

Destiny 2 Deepsight: چگونه قفل سطح 2 و سطح 3 را در The Witch Queen باز کنیم

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Destiny 2 Deepsight: چگونه قفل سطح 2 و سطح 3 را در The Witch Queen باز کنیم

Deepsight یک مکانیک جدید است – شبیه به Season of the Lost’s Truesight – که به نگهبانان اجازه می دهد تا اسرار ملکه ساواتون را جستجو کنند و بخش عمده ای از Destiny 2: The Adventure of Queen of Witches است. آنها هاله های سیاه و دودی با مرکزی روشن هستند که می توانید آنها را فعال کنید تا چیزهای پنهان را آشکار کنید. نگهبانان به Deepsight Tier 1 در کمپین The Witch Queen’s دسترسی پیدا می‌کنند – به شما امکان می‌دهد از میان دیوارها ببینید، ردپاها را دنبال کنید، رونزها را ببینید و سکوها را کشف کنید تا به مکان‌هایی برسید که معمولاً نمی‌توانید برسید.

آنها در همه جا پراکنده شده اند، و احتمالاً با مکان های Deepsight مواجه شده اید که به Deepsight Tier 2 و Tier 3 نیاز دارند – اما این داستان رتبه Deepsight Tier شما را بهبود نمی بخشد، همانطور که دوست ما در Hive Ghost Fynch انجام می دهد. شما می توانید سطوح اضافی را با تراز کردن با Fynch باز کنید. بازیکنان Deepsight Tier 2 در 11 و Deepsight Tier 3 در 13 دریافت می کنند.

Deepsight Tier 2 و Tier 3 برای کاوش بیشتر در دنیای تاج و تخت Savathun – فراتر از آنچه کمپین Witch Queen ارائه می دهد – فشار می آورند – جایی که بازیکنان می توانند صندوقچه ها و اسرار دیگر را پیدا کنند. یکی از کاربردهای اصلی Deepsight یافتن سینه ها با گذشت زمان Deepsight است – می توانید پیروزی های خود را در Throne World بررسی کنید تا آنها را بشمارید – این صندوق ها پازل هایی هستند که از پریدن، روشن کردن مشعل ها یا مکانیک های رونیک برای باز کردن سینه ها در حالی که Deepsight فعال است استفاده می کنند.

با Fynch تراز کنید

هر رتبه شهرت Throne World برای Fynch 1000 امتیاز است، و رتبه بندی با Fynch به شما امتیازهای رتبه شهرت را هنگام رسیدن به رتبه جدید می دهد. همچنین می‌توانید سلاح‌های Throne World، زره‌های Veritas جدید، دسترسی به ماموریت‌های قابل پخش هفتگی، و فعالیت Wellspring را با دشواری بالاتری نسبت به دسته پاداش‌های رتبه، که به رتبه 30 می‌رسد، دریافت کنید. تجهیزاتی که در Rank Rewards شما باز می‌شوند، می‌توانند در Wellspring نیز بیفتند.

سطح بندی Fynch ممکن است طاقت فرسا به نظر برسد، اما شما راه های زیادی برای رتبه بندی و پیدا کردن بهترین روش برای سبک بازی خود دارید. ما چندین راه مختلف برای صعود به تاج و تخت جهانی داریم و اینکه با انجام فعالیت های مختلف و جمع آوری اقلام چقدر درآمد کسب می کنید.

بیشترین امتیاز رتبه شهرت را دریافت کنید

شما می توانید 250 امتیاز از صندوق های منطقه ای Savathun’s Throne World دریافت کنید – این صندوق های طلایی روی نقشه مشخص شده اند – اما شما فقط حق دارید هر صندوق منطقه ای را یک بار غارت کنید. انجام ماموریت های هفتگی Altars of Reflection و یافتن رازهایی مانند Lucent Moths نیز 250 امتیاز می دهد. فعالیت های Throne World و ماموریت های هفتگی با سختی بالا 225 امتیاز رتبه می دهد.

مزرعه قفسه سینه Deepsight در پرده جذاب، Miasma و Queen’s Bailey

شما می توانید 200 صندوق مخفی Deepsight را برنده شوید – این صندوق ها همیشه 200 امتیاز شهرت برای رتبه به شما می دهند. پس از کسب Deepsight Tier 3، این به سرعت به روشی آسان برای کشاورزی تبدیل شد تا بتواند به رتبه 30 برسد. .

درست زمانی که وارد پرده جذاب منطقه کواگمیر می‌شوید، یک نقطه Deepsight Tier 3 روی پل وجود دارد و وقتی از ستون‌های بلند سکوی نزدیک آنجا پرش می‌کنید، نقطه دیگری از Deepsight وجود دارد. اگر می توانید، می توانید جعبه اول را از روی پل ببرید و در مدت زمان Deepsight به محل دومی بروید. جمع آوری دو سینه در مجموع 400 امتیاز می دهد، پس از آن بازیکنان می توانند منطقه را ترک کرده و دوباره وارد شوند تا آبکشی کرده و تکرار کنند.

دو مکان Deepsight Tier 3 در پرده جذاب برای افزایش امتیاز رتبه جهانی تاج و تخت استفاده می شد.
دو مکان Deepsight Tier 3 در پرده جذاب برای افزایش امتیاز رتبه جهانی تاج و تخت استفاده می شد.

همچنین می‌توانید به سمت Witch’s Echo، در نزدیکی پشت منطقه Miasma، که دارای جعبه‌ای در سالن گرد بعد از تونل است، بروید. پس از برداشتن این جعبه، وارد پورتال نزدیک شوید تا جعبه بعدی را دقیقاً در کنار خود انتخاب کنید و پازل روشنایی مشعل را تکمیل کنید. از پورتال برگردید و دوباره وارد Echo of the Witch شوید تا مراحل را تکرار کنید.

ملکه بیلی، که درست بالای کانال فلورسنت است، دارای سه مکان Deepsight Tier 3 است که به یک صندوق مخفی نیز 200 امتیاز می دهد. دو صندوق در بیرون و یکی در داخل ساختمان وجود دارد. درست مانند بقیه، می‌توانید منطقه را ترک کنید تا ملکه بیلی را تازه کنید و دوباره این کار را انجام دهید – نمی‌توانید گنجشکی را در اینجا احضار کنید، بنابراین هر چه سریع‌تر به کانال فلورسنت برگردید. این مزرعه به شما اجازه می دهد تا سه سینه بگیرید که در مجموع 600 امتیاز می دهد، در حالی که دو روش دیگر در یک اجرا 400 امتیاز می دهند.

حتی اگر کشاورزی برای جعبه ها کار شما نیست، ایجاد چند مورد به پیشرفت در رتبه بندی کمک می کند و همیشه می توانید به فعالیت های دیگر بازگردید.

فعالیت‌ها و رتبه‌بندی‌های Throne World قبل از Deepsight Tier 3

اگرچه پرورش سینه‌های مخفی مخصوص بازیکنانی است که قبلاً Deepsight Tier 3 دارند، فعالیت‌های زیادی وجود دارد که می‌توانید برای رسیدن به این نقطه انجام دهید. Wellspring یکی دیگر از فعالیت‌هایی است که می‌توانید با تکمیل آن با سختی معمولی ۱۲۵ امتیاز کسب کنید – اگر در تلاش برای دریافت گزارش کامل هستید: Relic Data quest، می‌توانید این رتبه‌های شهرت را بالا ببرید. علاوه بر این، انجام ماموریت‌هایی با قابلیت پخش مجدد در پایین‌ترین سطح قدرت به شما 150 امتیاز شهرت برای رتبه پاداش می‌دهد، رویدادهای عمومی قهرمانانه 130 امتیاز و رویدادهای عمومی عادی 120 امتیاز به شما می‌دهند.

گشت زنی در Throne World، شکست دادن دشمن از کندوی Lightbearer Hive، رویدادهای عمومی ناتمام، ایجاد بخش های گمشده منظم، شکست دادن اهداف با ارزش و تکمیل جوایز Fynch امتیاز زیادی کسب نمی کند، اما این اهداف را می توان در کنار اهداف دیگر برآورده کرد. فعالیت هایی در حالی که آنها در جهان روی تخت پرسه می زنند. به عنوان مثال، مأموریت Fynch، به نام Trust Goes Both Ways، از نگهبانان می‌خواهد که جعبه‌های منطقه‌ای را پیدا کنند، و در حین کار روی آن، بازیکنان باید گشت‌ها را بگیرند و به رویدادهای عمومی بپیوندند – مثل کشتن دو کندوی زنبور عسل با یک سنگ است، بله هضم را کاهش می‌دهد. بیشترین کار را با وقت خود انجام دهید

كشاورزي اوسميوم و جعبه هاي پايه

کمترین امتیاز شهرت از گرفتن Fondamental Osmium و باز کردن جعبه ها به دست می آید – هر کدام 20 امتیاز رتبه به شما می دهند – اما آنها ساده ترین راه برای صعود به رتبه هستند. در واقع، حتی نیازی نیست که بیشتر اوقات برای یافتن آنها تلاش کنید، زیرا در حین دویدن در سراسر جهان بر روی تخت سلطنت با آنها روبرو خواهید شد. با این حال، برای یافتن مؤثر اوسمیوم و جعبه‌ها، باید حالت Combo Detector یا Wombo Detector را در شکاف دوم Ghost خود اعمال کنید، که جعبه‌ها و منابع را در چند متر شناسایی می‌کند. جعبه های Deepsight Tier 2 نیز 20 امتیاز به شما می دهند.

کسب رتبه 30

در رتبه 30، ارتقای Throne World Engram را به عنوان جایزه رتبه دریافت می‌کنید که به شما سلاح‌های Throne World را که به دست آورده‌اید و مجموعه‌ای از آلیاژهای طنین‌دار به شما می‌دهد – engrams دیگر سلاح‌هایی از دنیای رایج به شما نمی‌دهد. اگر می‌خواهید یک SMG بهتر در Funnelweb یا یک سلاح جدید Foundry به جای افزایش شهرت خود با Fynch داشته باشید، پس ارتقای Throne World Engram را برای رتبه 30 قبول نکنید.

اگر کمپین The Witch Queen را تکمیل کرده‌اید و به چیزی غیر از واجد شرایط بودن با Fynch نیاز دارید، می‌توانید چالش‌ها و فعالیت‌های فصلی هفتگی برای Season of the Lost را دنبال کنید، برای نارنجک‌انداز عجیب و غریب Dead Messenger کار کنید یا برای حمله آتی به Vow آماده شوید. مرید در 5 مارس.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.