منو سایت

Destiny 2 را در Steam Deck بازی کنید و ممکن است تحریم شوید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Destiny 2 را در Steam Deck بازی کنید و ممکن است تحریم شوید

Destiny 2 را در Steam Deck بازی کنید و ممکن است تحریم شوید

پس از انتشار اخیر Valve’s Steam Deck، Bungie تصریح کرد که Destiny 2 بر روی دستگاه پشتیبانی نمی‌شود و همچنین اعلام کرد که هر کسی که بخواهد اقدامات تایید شده بازی را دور بزند، ممنوع خواهد شد.

در پستی در وب‌سایت Bungie Help، توسعه‌دهنده گفت: «Destiny 2 برای بازی در Steam Deck یا هر سیستمی که از Proton در Steam Play استفاده می‌کند پشتیبانی نمی‌شود، مگر اینکه ویندوز نصب و اجرا شود.

در ادامه این پیام آمده است: بازیکنانی که قصد دارند بازی Destiny 2 را از طریق SteamOS یا Proton روی Steam Deck راه اندازی کنند، نمی توانند وارد بازی شوند و به زودی به کتابخانه بازی خود بازگردانده می شوند.

علاوه بر این، هر بازیکنی که سعی در دور زدن سیستم های تایید شده Destiny 2 داشته باشد، ممنوع خواهد شد. بازیکنانی که سعی در دور زدن ناسازگاری Destiny 2 دارند از بازی محروم خواهند شد.

Destiny 2 تنها بازی مطرحی نیست که به طور رسمی در Steam Deck پشتیبانی نمی شود. Epic Games قبلا تایید کرده بود که بازی محبوب Battle Royale Fortnite به دلیل نگرانی در مورد تقلب و مشکلات سازگاری در ابتدا روی دستگاه پشتیبانی نمی شد.

در دیگر اخبار Steam Deck، Valve به‌روزرسانی‌ای را منتشر کرده است که پس از گزارش بازیکنان مشکلات دریفت، مشکلات انگشت شست را برطرف می‌کند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد Steam Deck، به بررسی GameSpot Steam Deck مراجعه کنید. «چیزی که Steam Deck را متمایز می‌کند این است که یک مرکز تلفن همراه برای بازی‌های Steam شما است، که به شما این امکان را می‌دهد که روی آن کار کنید تا از مجموعه‌ای از بازی‌هایی که نمی‌توانید در زمانی که دور از دسکتاپ هستید بدون آن‌ها کار کنید، بهترین استفاده را ببرید. الساندرو باربوسا، منتقد گفت: از این نظر، در حال حاضر هیچ چیز بهتری در بازار وجود ندارد.

در مورد Destiny 2، افزونه بزرگ جدید Witch Queen به تازگی راه اندازی شده است. برای اطلاعات بیشتر به نقد GameSpot ‘Destiny 2: The Witch Queen مراجعه کنید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.