منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • Destiny 2 در حال حاضر یک God Roll Gun شگفت انگیز دارد – امیدوارم وقت آزاد داشته باشید

Destiny 2 در حال حاضر یک God Roll Gun شگفت انگیز دارد – امیدوارم وقت آزاد داشته باشید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Destiny 2 در حال حاضر یک God Roll Gun شگفت انگیز دارد - امیدوارم وقت آزاد داشته باشید

Destiny 2 در حال حاضر یک God Roll Gun شگفت انگیز دارد - امیدوارم وقت آزاد داشته باشید

برای بازیکنان Destiny 2 که قصد دارند بهترین سلاح ها را داشته باشند، پرتاب یک خدا بسیار مطلوب است. اگرچه بازی آنها را چنین برچسبی نمی‌زند، ترکیب خاصی از مزایا می‌تواند آنها را برای انواع خاصی از محتوا ارزشمند کند – و این در حال حاضر در مورد نسخه‌ای از Reed’s Regret، یک تفنگ سنتز خطی، صادق است. در اینجا آنچه شما باید بدانید و چگونه آن را بدست آورید آورده شده است.

Reed’s Regret را می توان با بازی Trials of Osiris به دست آورد، اما امتیازات دقیق تصادفی هستند. همانطور که توسط موراسکی در توییتر، نسخه‌ای که برای رتبه‌بندی شهرت شما با Saint-14 در آزمایش‌ها (از هم‌اکنون تا ۲۹ مارس) در دسترس است، شامل یک rollover می‌شود، زیرا مجهز به Triple Tap و Firing Line است.

در حال پخش: کارشناس سلاح گرم به سلاح های بیشتر در Destiny 2 پاسخ می دهد

Triple Tap اطمینان حاصل می کند که اعمال سه ضربه دقیق در مدت زمان کوتاه، یک کارتریج را در مجله بازیابی می کند و به شما امکان می دهد بدون نیاز به بارگیری مجدد آن را طولانی تر شلیک کنید. وقتی به دو یا چند متحد نزدیک هستید، Firing Line برای آسیب دقیق پاداش می دهد. به عبارت دیگر، بیرون آوردن آن در حالی که با هم تیمی‌های خود در یک فعالیت سطح بالا ایستاده‌اید، به شما این امکان را می‌دهد که آسیب زیادی وارد کنید – به خصوص اگر آن را با یک هم تیمی با استفاده از Divinity (یک تفنگ مسیر عجیب و غریب) ترکیب کنید. که کره ای را ایجاد می کند که متفقین می توانند بر روی انجام حملات دقیق تضمین شده تمرکز کنند). بنابراین در حالی که این نسخه از Reed’s Regret مخصوصاً برای محتوای PvP مناسب نیست، یک گزینه فوق العاده برای آسیب رئیس PvE است.

در مورد تسلط بر اسلحه، شما تضمین می کنید که این پرتاب خاص را به عنوان پاداش برای شهرت دریافت خواهید کرد، یک بار که رتبه خود را مجددا تنظیم کنید و سپس در Trials of Osiris به رتبه 16 برسید. مشکل این است که نیاز به یک بازی دارد زیاد در آزمایش‌ها، بنابراین اگر هنوز پیشرفت خوبی در این فصل نداشته‌اید، می‌تواند به این معنا باشد که می‌توانید تمام برنامه‌های آخر هفته‌ای را که ممکن است انجام داده‌اید کنار بگذارید.

اگرچه Trials اوج فعالیت های PvP است، اما حتی برای بازیکنان انفرادی مبتدی نسبت به قبل بسیار مقرون به صرفه تر است. مایه تاسف است که این اسلحه اکنون در دسترس است، زیرا هفته آینده شهرت را در Trials افزایش می دهد، اما این وقفه هاست. اگر تصمیم دارید راه خود را به سمت تفنگ بشویید، باید Passage of Wealth را به عنوان پاساژ هفتگی Saint-14 خود انتخاب کنید و از تنظیم مجدد مسیر خود اجتناب کنید – فقط به ساییدن، بردن یا باختن ادامه دهید، زیرا Passage of Wealth به پیشرفت شما سرعت می بخشد.

حتی اگر نمی توانید برای تهیه این اسلحه وقت بگذارید، همیشه می توانید از Xur دیدن کنید تا چیزهای عجیب و غریب جدیدی دریافت کنید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.