منو سایت

Destiny 2 حق چاپ را بر سازندگان برتر – و Bungie – می رساند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Destiny 2 حق چاپ را بر سازندگان برتر - و Bungie - می رساند

Destiny 2 حق چاپ را بر سازندگان برتر - و Bungie - می رساند

بخشی از طول عمر Destiny 2 از طرفداران فعالی ناشی می شود که در حال ایجاد رسانه های جدید در سراسر فرنچایز هستند، اما سازندگان محتوا اخیراً موجی از هشدارهای مربوط به حق چاپ را در ویدیوهای خود گزارش کرده اند. MyNameIsByf و در امتداد دو تا از معروف‌ترین نام‌هایی هستند که Destiny را منعکس می‌کنند و هر یک از سازندگان ادعا می‌کنند که محتوای اخیر آن‌ها پول‌زدایی شده است.

چیزی که این وضعیت را عجیب می کند این است که حتی Bungie نیز از هشدارهای حق چاپ مصون نیست، زیرا محتوای Destiny 2 خود این شرکت در یوتیوب رسمی آن تحت تأثیر قرار می گیرد. Bungie فاش نکرد که چه کسی پشت حذف DMCA بود، اما تایید کرد که این موضوع بوده است بررسی موضوع.

در حال پخش: نقد و بررسی ویدیوی Destiny 2: The Witch Queen

احتمالاً یک شخص ثالث در اینجا مقصر است، زیرا Bungie اضافه کرد که شرکای او در هیچ اخطار حق چاپ شرکت نکرده اند.

وقتی صحبت از خلاقیت های طرفداران می شود، Bungie دستورالعمل های سخاوتمندانه ای در مورد آنچه جامعه می تواند انجام دهد دارد. اگر ویدیو حداقل 20 درصد از محتوای ایجاد شده توسط پخش کننده را داشته باشد، Bungie مشکلی برای آپلود آنها و کسب درآمد ندارد. این شامل نظرات شخصی، انیمیشن‌ها، گرافیک‌ها یا گیم‌پلی است که سازندگانی مانند Byf برای امرار معاش از تولید محتوای دیجیتال استفاده می‌کنند.

با اخطار حق نسخه برداری، این سازندگان به طور خطرناکی به مسدود کردن منبع درآمد اصلی خود نزدیک شده اند، زیرا Google در صورت دریافت سه اخطار در عرض 90 روز، برای همیشه کانال YouTube را حذف می کند. دریافت یک اخطار حق نسخه برداری نیز می تواند مضر باشد، زیرا کاربر به مدت یک هفته اجازه آپلود ویدیوی جدید را علاوه بر سایر محدودیت ها نخواهد داشت.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Destiny 2، Bungie مشخص کرد که بازیکنان می‌توانند در Season of the Risen چه فعالیت‌هایی را انتظار داشته باشند و صنعت تسلیحات در حال تعمیرات اساسی است. همچنین می‌توانید آخرین ویژگی Iron Barter را دنبال کنید، که نگاهی دقیق‌تر به آخرین حمله و معنای آن برای آینده Destiny 2 دارد.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.