منو سایت

Denovo Lock در Gotham Knights بازگشته است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Denovo Lock در Gotham Knights بازگشته است

بازی Gotham Knights دیروز اولین آپدیت رسمی را برای رفع مشکلات و باگ های اولیه دریافت کرد. این به‌روزرسانی برای حل مشکلات نسخه رایانه شخصی، از جمله مشکل اتصال نکردن صفحه کلید، مشکلات همکاری و رسیدگی به ثبات کلی بازی منتشر شد. این موضوع باعث شد تا برای مدت کوتاهی قفل Denovo از روی بازی Gotham Knights حذف شود و در نهایت کرک اصلی بازی منتشر شود. آخرین اخبار بازی حکایت از بازگشت Denuvo به بازی دارد.

در حالی که به روز رسانی Gotham Knights PC منتشر شده است، وصله کنسول هفته آینده ارائه می شود. سازندگان در تلاش هستند تا مشکل افت فریم بازی را حل کنند و بازی را پایدار کنند. کاربران Reddit دیروز خبر حذف Denovo از Gotham Knights را دادند و در نهایت منجر به عرضه بازی Gotham Knights شد. حذف مکانیسم امنیتی بازی باعث بهبود عملکرد نسخه PC شد.

بررسی ها نشان می دهد که حذف Denovo از بازی نتیجه یک خطا بوده است. در واقع فقط یک روز این قفل از بازی حذف شد و آپدیت جدید آن را بازیابی کرد. بازیکنان از بازگشت این مکانیسم حفاظتی راضی نیستند و بسیاری از آنها انتقادات خود را از آخرین تصمیمات استودیو ابراز کردند. البته حذف این سیستم امنیتی در گذشته باعث شد تا بازیکنان Gotham Knights را به صورت غیرقانونی و بدون نیاز به خرید دانلود کنند.

کرک denovo گوتهام نایتز

بازگشت Denovo به Gotham Knights

با توجه به اینکه Denovo به بازی Gotham Knights بازگشته است، خبری از آپدیت های جدید و امکان ارتقای بازی به نسخه های بالاتر نخواهد بود. تعدادی از کاربران Reddit می گویند که حذف Denovo تقصیر استودیو نبوده است، بلکه آنها به بازیکنان اجازه داده اند نسخه اولیه را با نقص های فراوان دانلود کنند و سپس با انتشار به روز رسانی Denovo را دوباره منتشر کردند، بنابراین بازیکنان مجبور به خرید این نسخه شدند. بازی . با توجه به اینکه خطاها و باگ های زیادی وجود دارد و عملکرد بازی حتی بر روی قوی ترین سیستم گیمینگ نیز با مشکل مواجه است، دانلود نسخه کرک شده بدون عواقب نخواهد بود.

Knights of Gotham که دنباله ای بر سری بازی های Batman Arkham به حساب می آید، از دید منتقدان چند قدم به عقب رفته و کیفیت آن راضی کننده نیست. بسیاری از بازیکنان به تمجید از Batman Arkham Knight و مقایسه این دو عنوان جدید پرداختند. استودیوی WB Games Montreal در حال حاضر بر روی رفع اشکال کار می کند و به زودی 30 فریم بر ثانیه پایدار در دسترس خواهد بود. نظر شما در مورد اتفاقات اخیر چیست؟ باز هم عمدا حذف شد؟

منبع: TheGamer