منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • Demon’s Soul Remake, Ratchet & Clank: Rift Apart تخفیف های زیادی برای بهترین خرید دریافت کنید

Demon’s Soul Remake, Ratchet & Clank: Rift Apart تخفیف های زیادی برای بهترین خرید دریافت کنید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Demon's Soul Remake, Ratchet & Clank: Rift Apart تخفیف های زیادی برای بهترین خرید دریافت کنید

Demon's Soul Remake, Ratchet & Clank: Rift Apart تخفیف های زیادی برای بهترین خرید دریافت کنید

Best Buy تخفیف بازی‌های منتخب برای PS4 و PS5 را تا 21 آوریل شامل می‌شود با خون، خدای جنگ، جغجغه و چنگال: شکاف از هم جدا، و بیشتر. این کاتالوگ مملو از بیش از 30 عنوان شناخته شده است که برخی از محصولات با کاهش قیمت 30 دلاری مواجه شده اند.

ارواح دیو یکی از معدود بازی‌ها با تخفیف کامل 30 دلاری است – و اگرچه Elden Ring ممکن است داغ‌ترین بازی سال 2022 باشد، طرفداران نبرد شدید آن چیزی برای دوست داشتن در Demon’s Souls پیدا خواهند کرد. به عنوان بازی ای که مفهوم Soulsborne را برای اولین بار به دنیا معرفی کرد، این نسخه ریمستر شده PS5 بهترین راه برای تجربه عنوان کلاسیک است. اگر به دنبال چیزی ارزان تر هستید، خون منتقل شده است همچنین فقط 10 دلار به فروش می رسد.

هر کس به دنبال اقدام آسان باشد، پیدا خواهد کرد Ratchet and Clank: Rift Apart در فروش به قیمت 50 دلار، از 70 دلار کاهش یافته است. این یکی از بهترین قیمت‌هایی است که ما برای پلتفرمر از زمان عرضه آن در سال 2021 دیده‌ایم که زمان خوبی برای بررسی عملکرد چند بعدی آن است.

فروش گرد عناوینی مانند نسخه کارگردان Ghost of Tsushima، روزهای گذشته و Death Stranding. حتما کاتالوگ کامل را بررسی کنید، اما ما برخی از پیشنهادات مورد علاقه خود را در زیر برجسته کرده ایم.

بهترین معاملات پلی استیشن در Best Buy