منو سایت

Deep Rock Galactic Season 2: New Weapons، Performance Pass و موارد دیگر

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Deep Rock Galactic Season 2: New Weapons، Performance Pass و موارد دیگر

Deep Rock Galactic در حال آماده سازی برای Rival Escalation، نام رسمی فصل دوم آن است. از 28 آوریل، بازیکنان رایانه شخصی اکنون به محتوای جدید دسترسی دارند. کسانی که در این کنسول بازی می کنند می توانند یک هفته بعد، در تاریخ 5 می، به محتوای جدید بپیوندند. این به‌روزرسانی جدید، محتوای بیشتری به داستان، سلاح‌های ثانویه و دشمنان جدید، 100 سطح دیگر Performance Pass رایگان، به‌علاوه شبکه جدیدی از باز کردن قفل‌های آرایشی برای تعقیب اضافه می‌کند. به روز رسانی عالی است، اما اگر تازه وارد بازی شده اید، به نظر می رسد یک نقطه پرش خوش آمدید. در اینجا همه چیزهایی است که باید در مورد Deep Rock Galactic فصل 2 بدانید.

سلاح های جدید

برای بسیاری از بازیکنان، جزئیات عنوان سلاح های جدید خواهد بود. در فصل دوم، ماینرهای کوتوله چهار سلاح ثانویه جدید را به کابینت تجهیزات خود اضافه کردند. کوتوله‌های کلاس می‌توانند با استفاده از این اسباب‌بازی‌های جدید شارژ را سفارشی کنند و هر کلاس یک آیتم جدید را دریافت کند که با مجموعه مهارت‌هایشان مطابقت دارد. ترکیب شامل:

در حال پخش: Deep Rock Galactic – تریلر با بررسی داستانی فصل 02

  • Nishanka Boltshark X-80: این کمان پولادی را می توان مجهز کرد دیده بانی کلاس و طیف وسیعی از پیچ و مهره های ابتدایی یا سنگین مانند پیچ ​​های اسیدی، آتشی و سه گانه را شلیک می کند.
  • Shard Diffractor: برای گروه مهندس کلاس، Shard Diffractor پرتویی از انرژی قدرتمند را پرتاب می کند و آنچه را که در پیش است به پودر تبدیل می کند.
  • Armskore Coil Gun: The توپچی کلاس این اسلحه مارپیچ جدید را دریافت می کند که به اندازه کافی قوی است که بتواند سنگ را بشکند.
  • اجاق گاز کولت: برای کوتوله ها مته از تیم شما، این تفنگ جدید مانند مایکروویو پرتابه عمل می کند و اهداف را از داخل به بیرون آماده می کند. ما فرض می کنیم که برای یک بار هم که شده محیط بی حرکت نخواهد ماند.

در مجموع، به نظر می‌رسد این سلاح‌های جدید قصد دارند طعم کلاس‌های دیگر را به هر طبقه ببخشند، بدون اینکه تا آنجا پیش بروند که چند کلاسه در نظر گرفته شوند. می توانید اسلحه را فقط برای خود در منوی تجهیزات از مرکز اصلی بازی تجهیز کنید.

حجم کاری شما در فصل 2 DRG پویاتر شده است.
حجم کاری شما در فصل 2 DRG پویاتر شده است.

پاس برای ارائه فصل 2

فصل جدید به معنای یک پاس جدید برای کارایی و 100 سطح ارز رایگان، لوازم آرایشی و مواد معدنی است که با آن می‌توانید پیشرفت‌ها و حتی لوازم آرایشی بیشتری را باز کنید. Performance Pass این فصل بار دیگر بر تمایل بازی به شوخ طبعی، با برخی سبک های ریش واقعا پوچ تأکید می کند. علاوه بر این، چندین مورد علاقه آینده نیز آماده هستند، مانند ماسک هاکی به سبک جیسون وورهیس یا عینک های سبک سایبرپانک.

علاوه بر Performance Pass، اکنون می توانید برخی از لوازم آرایشی و بهداشتی خریداری کنید فاسیونیتیکی از عناصری که از ماجراجویی های خود و در سیستم تسلط زیبایی بازی به دست خواهید آورد. Ghost Ship Games گفت که این تغییر را به بازیکنان اجازه می دهد بدون فدا کردن آبجو، بهبودها و تبلیغاتی که قبلاً از برخی از مواد معدنی مشابه به عنوان جوایز آرایشی استفاده می کردند، لوازم آرایشی را خریداری کنند. اگر به نظر می رسد که تیم در حال کاشت بذر برای فروش فاسیونیت است، تقریباً این ایده را رد می کند. Ghost Ship Games در بیانیه ای گفت: «ما هیچ برنامه ای برای کسب درآمد از این راه به هیچ وجه نداریم.

تمام جوایزی که در اولین فصل بازی نتوانستید ادعا کنید را می‌توانید در Cargo Cates، Lost Packs، Cosmetic Cores و The Shop پیدا کنید. شما می توانید تمام 100 سطح جدید Season 2 Performance Pass Awards را در گالری تصاویر زیر مشاهده کنید. اما ابتدا نگاهی به درخت باز کردن قفل آرایشی فصل 2 داریم:

در فصل 2 می توانید ده ها محصول آرایشی جدید را برنده شوید.
در فصل 2 می توانید ده ها محصول آرایشی جدید را برنده شوید.

آلبوم عکس

ماموریت های جدید، دشمنان و نبرد با باس ها

نوع جدیدی از رویداد فصلی یا نوع ماموریت در فصل 2 به DRG می آید. رویداد Rival Signal به شما دستور می دهد وارد مین ها شوید و رله های ارتباطی تنظیم شده توسط “رقبای” ناشناس را که به نظر می رسد علیه دو فصل اول توطئه می کنند خاموش کنید. از بازی این شامل خاموش کردن روتر مرکزی، هک کردن آنتن ها و سرقت داده ها قبل از اینکه سیستم خود تخریب شود تا اسرار دست نخورده باقی بماند، می شود. مثل همیشه، این کار مستلزم همکاری نزدیک همه کوتوله‌ها برای بازگشت به پایگاه است و همه ریش‌ها در مکان‌های مناسب هستند.

نوع جدیدی از ازدحام دشمن نیز در فصل 2 آغاز شد، زیرا روبات‌های رقیب اکنون می‌توانند تونل‌هایی را که شما و تیمتان حفاری می‌کنند، پیدا کنید. اگر این ربات‌های کوچک‌تر و پرتعداد چیز مهمی نیستند، رئیس جدید Rival Nemesis می‌تواند. این ربات ماهی مرکب مانند می تواند به سایت حفاری شما بیاید و شما را برای طعمه خود در برخی از سطوح بازی که به صورت رویه ای تولید می شود به چالش بکشد.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.