منو سایت

Deathloop با ویژگی های جدید به بازی Xbox بازگشت

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Deathloop با ویژگی های جدید به بازی Xbox بازگشت

شرکت بتسدا رسما منتشر شد بازی Deathloop در 20 سپتامبر (29 سپتامبر)، او آن را برای کنسول Xbox و سرویس Xbox Game Pass تایید کرد. این نسخه جدید با یک آپدیت مهم عرضه می شود که ویژگی های بیشتری را به بازی اضافه می کند. مایکروسافت این خبر را در جریان پخش زنده نمایشگاه بازی توکیو اعلام کرد. از هفته آینده می توانید از بازی برنده جایزه Arkin Studio بدون هیچ هزینه اضافی لذت ببرید.

پس از تایید انتشار بازی برای Xbox Game Pass، کارگردان بازی Deathloop ویژگی های به روز رسانی معروف به Goldenloop را تایید کرد. این به روز رسانی شامل یک تفنگ جدید، دشمنان کاملاً جدید با رفتارهای متفاوت و آیتم های جدید است. همه بازیکنان کراس پلتفرم می توانند با هم بازی کنند و کراس پلی برای رایانه های شخصی، پلی استیشن و ایکس باکس فعال خواهد شد.

آخرین بازی آرکین استودیو به طور انحصاری برای PS5 و PC در 14 سپتامبر 2021 منتشر شد. یعنی یک سال از انتشار بازی می گذرد و قرارداد بین Bethesda و سونی فقط یک سال به طول انجامید. با پایان قرارداد انحصاری، مایکروسافت تصمیم گرفت این بازی را به سرویس Xbox Game Pass اضافه کند. لازم به ذکر است که دارندگان سری Xbox و PC می توانند بدون خرید بازی آن را تجربه کنند. به روز رسانی جدید همچنین ویژگی های بیشتری را اضافه می کند.

Deathloop Xbox Game Pass

راه اندازی Deathloop برای Game Pass

مایکروسافت به قرارداد بین id Software و PlayStation احترام گذاشت و تصمیم اصلی را پس از خرید این شرکت تغییر نداد. این باعث شد که دارندگان کنسول ایکس باکس نتوانند اثر تحسین شده Arcane Studio در سال گذشته را تجربه کنند. لازم به ذکر است که بازی Deathloop جوایز مختلفی را دریافت کرده و به عقیده بسیاری بهترین بازی سال است. بازی PC Deathloop چند ماه پیش منتشر شد و اگر از اعضای Game Pass هستید، دستاوردهای Deathloop را از دست ندهید.

بازی Deathloop یک حلقه مرگبار را نشان می دهد. بازیکنان نقش یک قاتل حرفه ای را بر عهده می گیرند و باید یک قاتل دیگر را متوقف کنند. تنها راه فرار از این چرخه تکراری کشتن هشت هدف مختلف قبل از رسیدن به پایان روز است. اگر بازیکن نتواند هشت هدف را از بین ببرد و زمان تمام شود، باید دوباره شروع کند. البته هر بار که بازی می کنید، سلاح ها و توانایی های بیشتری به دست می آورید تا با قدرت بیشتری به بازی بازگردید.

Deathloop با ویژگی های جدید به بازی Xbox بازگشت

راهنمای گام به گام Deathloop

منتقدان Deathloop را یکی از باهوش ترین بازی های چند سال گذشته نامیدند و سبک طراحی آن را تحسین کردند. در تاریخ 29 سپتامبر می توانید آن را از سرویس Game Pass دانلود کنید. خبر دیگر اینکه Assassin’s Creed Odyssey به Game Pass پیوست.

منبع: VGC