منو سایت

Death Stranding برای Xbox Game Pass می آید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Death Stranding برای Xbox Game Pass می آید

اولین بازی Kojima Productions رسما به Xbox Game Pass برای PC اضافه شد. در روزهای اخیر مایکروسافت به حضور Death Stranding در سرویس Game Back اشاره کرد و در نهایت این شایعات را تایید کرد. لازم به ذکر است که تنها نسخه PC بازی به سرویس Game Pass اضافه شده و کاربران کنسول به این بازی دسترسی ندارند.

حق انتشار نسخه کامپیوتری بازی Death Strandingمتعلق به 505 Games است و آنها از سونی مستقل هستند. اگرچه Death Stranding یک بازی انحصاری پلی استیشن است. اما مایکروسافت موفق شد آن را برای سرویس Game Pass منتشر کند. شرکت 505 می گوید این بازی در تاریخ 23 آگوست (1 شهریور) برای کاربران گیم پاس فعال می شود و امکان دانلود آن وجود دارد. این بدان معناست که خرید بازی از طریق فروشگاه مایکروسافت امکان پذیر خواهد بود.

به گفته این ناشر، کاربران ویندوز 10 و ویندوز 11 می توانند انتظار ویژگی های مهمی از جمله پشتیبانی از صفحه نمایش عریض، حالت عکس، فریم های نامحدود و محتوای متقابل با بازی های دیگر را داشته باشند. نسخه Game Pass بازی شامل موارد خاصی است که بازیکنان می توانند با پیشروی در داستان به دست آورند. این آیتم ها شامل یک عینک آفتابی و چند فیگور تزیینی است که تاثیری در گیم پلی بازی ندارند. ناشر اطلاعات بیشتری در مورد نسخه Game Pass در روزهای آینده منتشر خواهد کرد.

Death Stranding Xbox Game Pass

Death Stranding در راه Game Pass

سونی بازی Death Stranding را در سال 2019 برای کنسول پلی استیشن منتشر کرد و سپس 505 آن را در اختیار کاربران رایانه های شخصی قرار داد. کات کارگردان این بازی که سال گذشته برای PS5 منتشر شد، اوایل امسال به Steam نیز راه یافت. در همان زمان، گزارش هایی از دنباله Death Stranding منتشر شد. نورمن ریدوس در مصاحبه ای تایید کرد که دنباله شروع شده است. این صحبت ها با واکنش هیدئو کوجیما مواجه شد.

کوجیما خود را برای مراسم افتتاحیه Gamescom در هفته آینده آماده می کند و قول انتشار تریلر جدیدی را داده است. این احتمال وجود دارد که بازی جدید او در این مراسم ارائه شده باشد. کوجیما همچنین تایید کرد که این بازی انحصاری ایکس باکس خواهد بود و گفت که این یک پروژه کاملا جدید و متفاوت است که مدت ها منتظر آن بوده است. فناوری ابری مایکروسافت این بازی را ممکن کرد و با کمک یکدیگر مراحل ساخت یک بازی جدید را پیش بردند. اگر Death Stranding را بازی نکرده اید. در روز اول شهریور به Game Pass روی PC بروید.

منبع: VGC