منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • Death 5 فردا یک مرگ دلپذیر خواهد داشت و جنگ مدرن را به Roguelike چالش برانگیز اضافه می کند

Death 5 فردا یک مرگ دلپذیر خواهد داشت و جنگ مدرن را به Roguelike چالش برانگیز اضافه می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Death 5 فردا یک مرگ دلپذیر خواهد داشت و جنگ مدرن را به Roguelike چالش برانگیز اضافه می کند

Have a Nice Death اولین افزونه محتوای اصلی خود را فردا، 28 آوریل – برای اولین بار از زمان عرضه اولیه آن – با به‌روزرسانی توسعه زیرساخت دریافت می‌کند. این به‌روزرسانی، World 5 را به‌طور کامل اضافه می‌کند، که به صورت موضوعی حول مفهوم مرگ ناشی از جنگ مدرن طراحی شده است. باید از طریق دپارتمان جنگ‌های مدرن بازی کنم و بقیه محتوای جدیدی را که در به‌روزرسانی توسعه زیرساخت ارائه می‌شود، قبل از انتشار بررسی کنم.

همه چیز عالی است – به خصوص واحد جدید جنگ مدرن، که یک چالش باورنکردنی است. من قدردانی می‌کنم که Simon Duter، طراح اصلی بازی Have a Nice Death و مردیث آلفروی، طراح داستان و مدیر بازاریابی، توصیه‌هایی می‌کنند (و در نهایت زمانی که World 5 برای من خیلی سخت بود و کاملاً من را بیرون کردند، رهبری را به عهده بگیرید. ).

در حال پخش: Happy Death – تریلر برای به روز رسانی توسعه زیرساخت

موجود در Steam Early Access، Have a Nice Death یک پلتفرم اکشن دوبعدی دستی است که در آن به عنوان Death، بنیانگذار و مدیر عامل Death, Inc بازی می کنید. پس از قرن ها سپری کردن در ساعت، مرگ سوخته است و نیاز مبرمی به استراحت دارد. با این حال، او نمی تواند از تمام کاغذبازی هایی که به خاطر زیردستان تنبلش در حال انباشته شدن است، خلاص شود. در نهایت، او کلیک کرد و تصمیم گرفت که مدت هاست برای احترام به او معوق شده است – او شروع به پرسه زدن در بخش های مختلف شرکت خود کرد تا به نوکرهای خود یادآوری کند که واقعاً چه کسی مسئول است.

زمانی که Have a Nice Death برای اولین بار عرضه شد، با نسخه کامل چهار جهان اول و تیزری کوتاهی از وزارت جنگ مدرن ارائه شد. این تجربه کامل اکنون در اختیار بازیکنان قرار خواهد گرفت، اگرچه دوترتر به طرز مرموزی از این که “این تازه آغاز است” آزرده خاطر بود. پس از شروع بازی، تیم همچنان در حال کار بر روی محتوای اضافی است، بنابراین در حال حاضر Have a Nice Death در دسترس است.

بخش جنگ مدرن سه نوع دشمن جدید را به یک مرگ خوب اضافه می کند: یک موشک انداز هوشمند، یک خلبان سوار بر هواپیمای مجهز به تپانچه و بمب گاتلینگ، و یک خزنده آتش زا که وقتی به یکی از آنها برخورد کردم، کاملاً من را نابود کرد. همه آنها هوشمندانه طراحی شده اند و با لیست فریبنده و جذاب دشمنان خطرناک بازی مطابقت دارند.

من نمی پذیرم که آنها را دوست دارم. من هنوز از کشته شدنم عصبانی هستم.

Thanagers جدید (مینی باس های یک مرگ خوب) بخش مورد علاقه من از به روز رسانی هستند. من عاشق دعوای خوب با یک رئیس هستم، مخصوصاً زمانی که در برابر چیزی باشد که مرا به یاد جلسات خرافاتی می‌اندازد که می‌توانید در Hollow Knight یا Iconoclasts پیدا کنید.

Camille Flagge، Tanager از دپارتمان جنگ‌های مدرن، احتمالاً مینی‌بوس جدید مورد علاقه‌ام است به نحوی که «کاملاً وحشتناک است، اما همچنین واقعاً عالی است». کامیل نشان دهنده گرسنگی است که می تواند ناشی از جنگ باشد، که در زنی با ظاهری شکننده بیان می شود که مانند عنکبوت گرسنه در اطراف شما پرسه می زند و می پرد و با ناامیدی هیولایی با چنگال ها و دندان هایش به شما ضربه می زند. او اصلاً مانند یک انسان رفتار نمی کند و عرصه او پر از اسکلت های جویده شده صدها نفر است.

سه تاناگری جدید دیگر قابل تمسخر نیستند، اما به نظر نمی رسد به اندازه کامیل وحشتناک باشند. تالار ابدیت پذیرای لئون کلین، نگهبانی با یک جاروبرقی مرگبار است. و بخش آلودگی صنعتی دو تاناگر جدید دریافت می‌کند: X4-H، توده‌ای از آلودگی‌های زنده شبیه چنگال، و ریچارد جی. بارون، بقایای روحی یک سرمایه دار نفتی که نشان دهنده تلفات جانی ناشی از وابستگی بشر به سوخت های فسیلی است.

کامیل خانه بسیار ترسناکی دارد.
کامیل خانه بسیار ترسناکی دارد.

به روز رسانی توسعه زیرساخت نیز چالش هایی را در قالب Jocelyn، روح آسانسوری که Death برای سفر بین بخش ها استفاده می کند، اضافه می کند. قبل از شروع یک مسابقه جدید، می‌توانید با جوسلین صحبت کنید و او مجموعه‌ای از چالش‌ها را به شما پیشنهاد می‌کند تا از بین آنها انتخاب کنید تا آن را کامل کنید – تکمیل کار پاداش‌هایی را برای شما به ارمغان می‌آورد تا زمانی که آن را انجام دهید منجر به عواقب جدی‌تری می‌شود، مانند – کمی سلامتی یا مانا برای بقیه اجرا.

همه چیز در کنار هم قرار می گیرد تا یک تجربه شیرینی پزی فراهم کند که در ابتدا کمی کمتر به نظر می رسد. Have a Nice Death یک بازی دشوار است – من هنوز به طور طبیعی نمی توانم به تنهایی به World 5 برسم – بنابراین شما چندین بار در چند منطقه اول بازی می کنید. چالش‌های Jocelyn کمک می‌کند تا کمی گیم‌پلی بازی را متزلزل کند، و به شما اهداف کوچک‌تری برای دنبال کردن می‌دهد، در حالی که در هر مرحله تلاش می‌کنید تا جلوتر بروید، و پیوستن Thanagers جدید به فهرست تصادفی Thanagers موجود به این معنی است که پتانسیل تنوع بیشتری برای اجراهای بعدی وجود دارد.

اگر بازی Have a Nice Death در اولین راه‌اندازی برای شما جذابیتی نداشته باشد، من شک دارم که این به‌روزرسانی برای شما جذاب باشد – این مهم نیست که بازی اکنون 100٪ کامل شده است (که با توجه به اینکه هنوز در دسترس است، منطقی است). با این حال، به‌روزرسانی توسعه زیرساخت به اندازه کافی محتوای جدید اضافه می‌کند تا من را متقاعد کند – کسی که یک مرگ خوب را دوست دارد و در ماه گذشته کمی سقوط کرده است – تلاش‌هایم را برای گذراندن آنچه که دارد تجدید کنم.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.