منو سایت

Day of the Devs: Summer Game Fest Edition در سال 2022 بازمی‌گردد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Day of the Devs: Summer Game Fest Edition در سال 2022 بازمی‌گردد

Day of the Devs: Summer Game Fest Edition در سال 2022 بازمی‌گردد

ویترین مستقل طولانی مدت Day of the Devs با جف کیلی در سال 2022 تا امروز Day of the Devs: Summer Game Fest Edition قرار می گیرد. این رویداد به مناسبت دهمین سالگرد روز توسعه‌دهنده است که با همکاری Double Fine و Iam8bit در سال 2012 آغاز شد.

در چند سال گذشته، Day of the Devs همچنین با Summer Game Fest ادغام شده است، رویدادی که در سال 2020 توسط جف کیلی پس از لغو E3 به دلیل همه‌گیری جهانی راه‌اندازی شد. امسال، این همکاری ادامه خواهد داشت و پلتفرم بزرگتری را برای نمایش بازی‌های مستقل «بی‌نظیر، متنوع و زیبا» در همه انواع و ژانرها در روز معمولی Devs فراهم می‌کند.

برای توسعه دهندگان مستقل که می خواهند بازی های خود را در این رویداد به نمایش بگذارند، این ارائه است الان باز کن تا 8 آوریل. برای بقیه ما باید منتظر جزئیات بیشتر باشیم، زیرا تاریخ و زمان برگزاری Summer Game Fest و Day of the Devs هنوز اعلام نشده است.

برخی از بازی های ارائه شده در رویداد سال گذشته عبارتند از A Musical Story توسط استودیو Glee-Cheese، Axiom Verge 2 توسط Thomas Happ Games، Akupara Games و Silver Lining Studio توسط Behind the Frame، Devolver Digital و Acid Nerve’s Death’s Door، Picogram و Rose City. Games’s Garden History، آخرین ایستگاه Annapurna Interactive و Variable State و TOEM کاری که ما انجام دادیم.

فراتر از روز توسعه‌دهنده، Summer Game Fest معمولاً شامل تعدادی رویداد و جریان است، از جمله اعلان‌های جدید، نمایش‌های گیم‌پلی، افشاگری تریلر و حتی اجرای موسیقی.