منو سایت

Cyberpunk 2077 20 میلیون نسخه فروخته است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Cyberpunk 2077 20 میلیون نسخه فروخته است

استودیو CD Projekt با انتشار یک توییت جدید در مورد میزان فروش Cyberpunk 2077 آنها صحبت کردند. این بازی سایبرپانک که با انتشار آپدیت Edgerunners احیا شد، روزانه یک میلیون بازیکن دریافت می کند. به گفته ناشر بازی، 20 میلیون نسخه از Cyberpunk 2077 از زمان انتشار تا کنون فروخته شده است که آن را به یکی از محبوب ترین بازی های نقش آفرینی تک نفره تبدیل کرده است.

سی‌دی پراجکت در توییتی نوشت: «بیش از 20 میلیون نفر در خیابان‌های شهر شب گشتند، جکی و جانی را ملاقات کردند، با پاناما در خیابان‌ها رانندگی کردند و در نهایت با ریور صحبت کردند و به آهنگ‌های کری گوش دادند. این استودیو همچنین جذب یک میلیون بازیکن آنلاین در روز را تایید کرد که نشان دهنده صحت آمار منتشر شده است.

فروش Cyberpunk 2077 در آوریل امسال به 18 میلیون نسخه رسید. یعنی دو میلیون نسخه در پنج ماه قبل فروخته شد. مشخص نیست که در دو هفته گذشته و پس از انتشار آپدیت Edgerunners چه تعداد از این ها فروخته شده است، اما آمار پخش آنلاین نشان می دهد که بیشترین میزان فروش مربوط به دو هفته گذشته است. انتشار انیمه Edgerunners تاثیر زیادی روی این بازی گذاشت و خیلی ها نوشتند که بالاخره علاقه مند به تجربه بازی هستند.

فروش بازی Cyberpunk 2077

حجم فروش Cyberpunk 2077

انتشار سریال The Witcher در نتفلیکس در سال 2019 نیز شاهد افزایش فروش The Witcher 3 طی چند هفته 544 درصد بود. روند فعلی نشان می دهد که فروش Cyberpunk 2077 ممکن است با RPG قبلی آنها مطابقت داشته باشد. The Witcher 3 بیش از 40 میلیون نسخه فروخته است که به این معنی است که Cyberpunk 2077 در راه است. انتشار بسته الحاقی Phantom Liberty می تواند فروش بازی را دو برابر کند.

تعداد بازیکنان همزمان Cyberpunk 2077 رکورد The Witcher 3 را پشت سر گذاشت. البته هنوز فاصله زیادی بین فروش این دو بازی و این که Witcher 3 نیز طرفداران زیادی دارد وجود دارد و باقی می ماند که باید دید که آیا بسته الحاقی Cyberpunk 2077 ممکن است این دو اثر را به هم نزدیکتر کند یا خیر. ماه گذشته برای توسعه دهندگان CD Project یک ماه رضایت بخش بوده است. بسیاری با انتشار ویدئویی از هواداران این بازی تشکر کردند و جلوی دوربین جلوی احساسات خود را نگرفتند. انیمه اخیر بدون شک نظر بسیاری از افراد را در مورد شهر شب تغییر داده است. نطر شما چی هست؟

منبع: TheGamer