منو سایت

Cyberpunk 2077 18 میلیون نسخه فروخته است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Cyberpunk 2077 18 میلیون نسخه فروخته است

طبق آخرین اخبار منتشر شده از بازی، CD Projekt اعلام کرد که فروش Cyberpunk 2077 (Cyberpunk 2077) از مرز 18 میلیون نسخه عبور کرده است.

CD Project که به عنوان بزرگترین شرکت در صنعت بازی های ویدیویی در اروپا شناخته می شود، با مجموعه های خود مانند سری The Witcher و Cyberpunk 2077 شناخته شده است. محبوبیت این آثار بر هیچکس پوشیده نیست. در نتیجه فروش بالای آنها قابل پیش بینی است. CD Projekt اخیراً اعلام کرده است که بیش از 18 میلیون نسخه از Cyberpunk 2077 فروخته شده است.سری Witcher نیز بیش از 65 میلیون نسخه فروخته است که 40 میلیون نسخه از The Witcher 3: Wild Hunt را شامل می شود.

این اطلاعات روز پنجشنبه به عنوان بخشی از گزارش مالی پروژه CD منتشر نشد. Cyberpunk 2077 یکی از بهترین بازی های نسل قبل است. این مقاله در ابتدای انتشار با مشکلات متعددی مواجه شد. پس از سه تاخیر انتشار، Cyberpunk 2077 سرانجام در اواخر سال 2020 برای رایانه ها و کنسول های نسل هشتمی عرضه شد. اما حجم زیاد باگ ها باعث شد این افکت از فروشگاه ها حذف شود.

پس از ماه ها انتشار به روز رسانی های مختلف که برای بهبود ارائه شده بود، در ژوئن 2021، Cyberpunk 2077 به فروشگاه ها بازگشت. در این مرحله CD Projekt اعلام کرد که عملکرد بازی به سطح “راضی کننده” رسیده است. پیوتر نیلوبوویچ، معاون ارشد و مدیر ارشد مالی CD Project گفت: “ما به پتانسیل بلندمدت جدیدترین محصول خود اعتقاد داریم.” به همین دلیل یکی از اولویت های ما برای سال 2021 بهبود گیم پلی Cyberpunk 2077 بود. اکنون از بازی راضی هستیم. استقبال بازیکنان از نسخه نسل بعدی این بازی که در بهمن ماه امسال منتشر شد، دلگرم کننده است. در مجموع، ما بیش از 18 میلیون نسخه از Cyberpunk 2077 فروخته ایم.

بازی Cyberpunk 2077 Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 و The Witcher از معروف ترین آثار تاریخ هستند

او همچنین تایید کرد که CD Projekt در حال کار بر روی یک بسته الحاقی برای Cyberpunk 2077 است که طرح جدیدی را به کار اضافه می کند. روز چهارشنبه، Project CD دوباره نسل نهم Witcher 3 را به تعویق انداخت. این شرکت قصد دارد روند ساخت این نسخه را به صورت داخلی انجام دهد. نسخه نسل فعلی The Witcher 3: Wild Hunt قرار بود در سه ماهه دوم سال جاری عرضه شود.

استودیوی Saber Interactive قبلا بر روی نسخه های سری پلی استیشن 5، ایکس باکس اس و ایکس باکس ایکس کار کرده است. این استودیو مسئولیت تهیه نسخه نینتندو سوییچ ویچر 3 را بر عهده دارد.

نظر شما در مورد فروش Cyberpunk 2077 چیست؟ آیا تا به حال این اثر را خریده اید؟ به نظر شما نسخه فعلی این کار مشکلات را برطرف کرده است؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: Video Games Chronicle