منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • Cyberpunk 2077: کارگردان Quest می گوید: «کارهایی برای انجام دادن وجود دارد

Cyberpunk 2077: کارگردان Quest می گوید: «کارهایی برای انجام دادن وجود دارد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Cyberpunk 2077: کارگردان Quest می گوید: «کارهایی برای انجام دادن وجود دارد

Cyberpunk 2077: کارگردان Quest می گوید: «کارهایی برای انجام دادن وجود دارد

Cyberpunk 2077 Patch 1.5 تنظیمات قابل توجهی را در RPG CD Projekt Red انجام داده است، اما توسعه دهنده لهستانی آگاه است که باید کارهای بیشتری انجام شود. تیم همچنان روی بازی کار می کند.

همانطور که توسط TheGamer اشاره شد، کاربر Reddit، KamilCesaro، ویدیویی از استریم های توییچ از کارگردان Cyberpunk 2077، پاول ساسکو، منتشر کرد که در آن سازنده نگاهی کوتاه به پشت صحنه اولویت های CD Projekt Red انداخت.

ساسکو گفت: “من می توانم به شما اطمینان دهم که ما در حال کار بر روی یک تمدید هستیم – همچنین در حال کار روی چیزهایی برای شما هستیم.” این تغییری نکرده است، ما همچنان در حال بهبود بازی هستیم زیرا همه می دانیم که کارهای زیادی برای انجام دادن وجود دارد.”

این با پیام یک سال پیش CD Projekt Red مطابقت دارد – کنار گذاشتن Cyberpunk 2077 یک گزینه نیست. در آوریل 2021، مدیر استودیوی CD Projekt Red، آدام کیچینسکی، گفت: “من گزینه ای برای به تعویق انداختن Cyberpunk 2077 نمی بینم. ما متقاعد شده ایم که می توانیم بازی را به وضعیتی برسانیم که بتوانیم به آن افتخار کنیم و در نتیجه این بازی را بفروشیم. با موفقیت برای سالهای آینده.”

در ماه مه 2021، گابریل آماتانجلو جانشین آدام بادوفسکی شد و کارگردانی بازی برای برنامه‌های افزودنی Cyberpunk 2077 را بر عهده گرفت.

ساسکو توضیح داد که نمی تواند بیشتر در مورد برنامه های CD Projekt Red صحبت کند و گفت: “این تا آنجاست که می توانم به شما بگویم. ما روی چیزهایی برای شما کار می کنیم. به معنای واقعی کلمه هر روز من تلاش‌ها را مرور می‌کنم یا درباره چیزهایی با مردم صحبت می‌کنم، بنابراین این اتفاق می‌افتد.”

پچ 1.5 تغییرات اساسی در کیفیت زندگی در Cyberpunk 2077 ایجاد کرد، با گزینه هایی برای رد شدن از درس طولانی بیهوده Braindance یا احترام به مهارت های شما. این وصله همچنین نسخه‌های PS5 و Xbox Series X | S Cyberpunk 2077 و همچنین امکان خرید و سفارشی‌سازی آپارتمان‌ها و گرفتن عکس‌های سرزده از گزینه‌های رمانتیک را اضافه کرد.

در مورد پچ 1.5، ساسکو گفت: “ما بسیار خوشحالیم که شما 1.5 را دوست داشتید و این به ما انگیزه بیشتری می دهد – منظورم این است که ما هرگز انگیزه کافی برای صادق بودن نداشتیم – انگیزه بیشتری برای کار کردن برای شما بچه ها، زیرا نشان می دهید که قدردان آن هستید. و بازی را انجام دهید.”

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.