منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • Cyberpunk 2077 در نهایت به شما اجازه می دهد تا از درس بیهوده طولانی Braindance صرف نظر کنید.

Cyberpunk 2077 در نهایت به شما اجازه می دهد تا از درس بیهوده طولانی Braindance صرف نظر کنید.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Cyberpunk 2077 در نهایت به شما اجازه می دهد تا از درس بیهوده طولانی Braindance صرف نظر کنید.Cyberpunk 2077 در نهایت به شما اجازه می دهد تا از درس بیهوده طولانی Braindance صرف نظر کنید.

CD Projekt Red پچ 1.5 را برای Cyberpunk 2077 منتشر کرده است، یک به‌روزرسانی نسبتاً بزرگ که تغییرات قابل توجهی در RPG ایجاد می‌کند و به‌روزرسانی‌های کنسول نسل فعلی را برای افرادی که Xbox Series X | S و PS5 بازی می‌کنند، اعمال می‌کند. همچنین فرصتی را برای رد شدن از درس طولانی غیر ضروری Braindance اضافه می کند.

توسط YouTuber و پخش کننده Twitch مشاهده شد سوزی هانترپچ 1.5 گزینه ای برای رد شدن از درس Cyberpunk 2077 Braindance اضافه می کند. این درس بخشی از اولین آرک های داستان جودی است. و در حالی که جودی یک گزینه شگفت‌انگیز و رمانتیک برای Cyberpunk 2077 است، درس Braindance کند، بیش از حد توضیح داده شده و بیش از حد دستی است. این باعث می شود که داستان بازی به یک خزیدن خسته کننده تبدیل شود.

Cyberpunk 2077 Braindance (که “BD” نیز نامیده می شود) ضبط لحظه ای از زندگی یک فرد است که به شخص دیگری اجازه می دهد این خاطرات را تجربه کند و همان احساسات را در عمل تجربه کند. جودی به قهرمان داستان V آموزش می دهد که چگونه BD را ویرایش کند – این مجموعه مهارت در ماموریت های بعدی برای مشاهده خاطرات خاص از زوایای مختلف و جمع آوری جزئیات مهم برای حل معماها استفاده می شود.

همراه با این تغییر، Patch 1.5 سرانجام قابلیت تنظیم ظاهر V را در خارج از خالق شخصیت اضافه می کند. این به‌روزرسانی همچنین گزینه‌های مجموعه زیادی را اضافه می‌کند، هوش مصنوعی دشمن را دوباره پیکربندی می‌کند تا در نبرد پاسخگوتر باشد، هندلینگ خودرو را بهبود می‌بخشد و سیستم پاداش را دوباره متعادل می‌کند.

Cyberpunk 2077 برای Xbox Series X | S، Xbox One، PS5، PS4 و PC در دسترس است. این بازی اکنون دارای نسخه آزمایشی رایگان Xbox Series X | S و PS5 است.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.