منو سایت

Crunchyroll اکنون در نینتندو سوییچ در دسترس است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Crunchyroll اکنون در نینتندو سوییچ در دسترس استCrunchyroll اکنون در نینتندو سوییچ در دسترس است

نینتندو سوییچ یک برنامه استریم دیگری دریافت می کند و همه آن برای انیمه است. Crunchyroll، یک پلتفرم استریم انیمه متعلق به سونی، اکنون در فروشگاه اینترنتی نینتندو در دسترس است.

Crunchyroll که در یک پست وبلاگ اعلام شد، مجموعه گسترده ای از انیمه ها را برای مردم ارائه می دهد، هم به صورت داک شده و هم به صورت دستی. اعضای سطوح اشتراک Mega Fan و Ultimate Fan می‌توانند نمایش‌ها را برای مشاهده آفلاین بارگیری کنند و تماشای دستی را در حین حرکت آسان می‌کند. مردم همچنین می توانند انیمه را با یک حساب کاربری رایگان تماشا کنند، اگرچه آنها با تبلیغات هستند. Crunchyroll انیمه های بسیار خوبی در حال حاضر در دسترس دارد، مانند فیلم اخیر Demon Slayer، با محتوای جدید که مرتباً اضافه می شود.

Crunchyroll جدیدترین برنامه استریم است که به نینتندو سوییچ آمده است، که در ابتدا بدون هیچ سرویس پخشی در آن راه اندازی شد. نینتندو سوییچ اکنون انواع برنامه های استریم مانند Hulu، YouTube، Twitch و حتی یک برنامه ویژه پخش پوکمون را ارائه می دهد. با این حال، نینتندو سوییچ هنوز برنامه نتفلیکس ندارد، تقریباً پنج سال از عمر آن می گذرد.