منو سایت

CoD: Warzone Season 3 Sniper Nerfs برخی از بازیکنان را ناراضی می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
CoD: Warzone Season 3 Sniper Nerfs برخی از بازیکنان را ناراضی می کند

CoD: Warzone Season 3 Sniper Nerfs برخی از بازیکنان را ناراضی می کند

آپدیت فصل 3 بازی Call of Duty: Warzone تغییرات بسیار مهمی را در نبرد سلطنتی ایجاد کرده است، از جمله تعادل سلاح های زیادی. متأسفانه، برخی از بازیکنان از nerfs تک تیرانداز که به عنوان بخشی از این تغییرات اسلحه وارد شده اند ناامید شده اند.

متعادل کردن سلاح های فصل 3 منجر به بسیاری از سلاح های قدرتمند Warzone شده است. این شامل نرف‌های مسلسل سبک برن و بسیاری از تک‌تیراندازان در سه عنوان بود. برای متعادل کردن یک تک تیرانداز، نرم افزار Raven پتانسیل کشتار را با یک شلیک به چندین تک تیرانداز کاهش داد. این تغییر بر تک تیراندازهای متحرک سریع Warzone مانند Swiss K3 در Black Ops Cold War تأثیر گذاشت.

در حال پخش: Call of Duty: Warzone – تریلر فیلم Operation Monarch فصل سوم

با این حال، برخی از بازیکنان از این ناراحتند که تعادل شامل نرف نیز می شود تا امکان شلیک تک تیر به سر تک تیراندازان Rytec AMR و Dragunov از Modern Warfare و همچنین تفنگ تک تیرانداز M82 Black Ops Cold War را کاملاً از بین ببرد.

کاربر Reddit Djabouty47 با این سوال که چرا کارتریج انفجاری 20 میلی متری Rytec AMR نمی تواند حتی یک گلوله از راه دور به سرش شلیک کند، ناامیدی خود را ابراز کرد. کاربر همچنین ویدیویی را به اشتراک گذاشت که نشان می‌دهد Rytec AMR در حال عمل پس از nerf است تا نشان دهد این تغییر چقدر روی تک‌تیراندازی که انتخاب کرده بود تأثیر گذاشته است.

برخی از کاربران در مورد اینکه آیا توسعه دهنده تغییراتی ایجاد می کند تا اطمینان حاصل کند که سلاح های Vanguard به امید افزایش فروش، هدف قرار می گیرند یا خیر، اظهار نظر کرده اند. با این حال، هدف تک تیرانداز فصل 3 به هیچ وجه به سمت تک تیراندازهای Vanguard متمایل نمی شود. تفنگ های تک تیرانداز HDR و AX-50 Modern Warfare به سرعت در حال تبدیل شدن به یک انتخاب محبوب به ویژه برای تک تیراندازان کالدرا هستند.

در حالی که همه از تعادل سلاح ها راضی نیستند، فصل 3 نیز تغییراتی در نورپردازی Warzone با ابرهای طوفانی جدید در جزیره ایجاد کرده است و بسیاری از بازیکنان این تغییر را تحسین می کنند. علاوه بر این، فصل 3 برای تازه نگه داشتن نبرد سلطنتی با نوع جدیدی از قراردادها و امتیازات غنیمت کار می کند.

از 11 می، عملیات Monarch گودزیلا و کینگ کونگ را به Caldera خواهد آورد. به روز رسانی فصلی چندین تغییر در نقشه اختصاص داده شده به غول های هالیوود ایجاد کرده است، از جمله مکان دیدنی جدید Dig Site.

اکتیویژن بلیزارد همچنان با شکایت های حقوقی به دلیل تبعیض جنسی و آزار و اذیت روبرو است. آخرین ادعا تنها آخرین مورد از لیست طولانی تحقیقات و شکایت های حقوقی در مورد فرهنگ محل کار Activision Blizzard است.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.