منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • CoD: Warzone Season 2 Reloaded به نظر می رسد موفقیت آمیز باشد، اما بازیکنان می خواهند Juggernauts حذف شود

CoD: Warzone Season 2 Reloaded به نظر می رسد موفقیت آمیز باشد، اما بازیکنان می خواهند Juggernauts حذف شود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
CoD: Warzone Season 2 Reloaded به نظر می رسد موفقیت آمیز باشد، اما بازیکنان می خواهند Juggernauts حذف شود

CoD: Warzone Season 2 Reloaded به نظر می رسد موفقیت آمیز باشد، اما بازیکنان می خواهند Juggernauts حذف شود

آپدیت بازی Call of Duty Season 2 Reloaded در 23 مارس برای Warzone منتشر شد و تغییرات عمده ای را در نقشه جزیره Rebirth، تخم مرغ های عید پاک جدید و رویداد Rebirth Reinforced با زمان محدود ایجاد کرد. بازیکنان زیادی تا الان حضور دارند ابراز رضایت می کنند با تغییرات جدید از آپدیت میان فصل، اما دیگران از توسعه دهنده می خواهند که Juggernauts را از Rebirth Island حذف کند.

لباس‌های زره‌دار Juggernaut قارچ‌های گلوله مطلق هستند و مجهز به یک تفنگ کوچک قدرتمند هستند که معمولاً این مورد را به یک مکمل بحث‌برانگیز برای Warzone تبدیل می‌کند. لباس‌های Juggernaut به طور دوره‌ای به نقشه قبلی Warzone Verdansk اضافه می‌شد و باعث هرج و مرج در Caldera می‌شد، اما اندازه کوچکتر جزیره Rebirth، دشمنان Juggernaut را ناامیدتر می‌کند.

در حال پخش: CoD: Vanguard & Warzone – تریلر گیم پلی بارگذاری شده برای فصل دوم

یکی از Redditor، Theosss94، ویدیویی از ویلای خود با لباس Juggernaut منتشر کرد و آنها گفتند که احساس بدی داشتند زیرا از زره Juggernaut استفاده کردند. کاربر دیگری در کامنتی گفت: “دیروز من چهارتایی بازی کردم و دو نفر در یک تیم حضور داشتیم. من هرگز اینقدر احساس قدرتمندی نکرده بودم.”

اضافه شدن لباس‌های زره‌دار با ظاهر جدید «تقویت‌شده» جزیره تولد مجدد همراه با ساختارهای تقویت‌شده برای پوشش اضافی در اطراف زندان جزیره، مکان جدید Stronghold، قایق‌ها و موارد دیگر. پچ یادداشت‌های Reloaded Raven Software برای فصل 2 می‌گویند که سقوط زره‌های Juggernaut “بسیار نادر” خواهد بود، اما بازیکنان همچنان می‌خواهند آن‌ها از بین بروند.

نرم‌افزار Raven به شکایات مربوط به لباس‌های Juggernaut رسیدگی نکرده است، بنابراین مشخص نیست که آیا زره قدرتمند حذف می‌شود یا همچنان مشکلاتی را در فصل 2 ایجاد می‌کند. با این حال، به‌روزرسانی میان‌فصل در Rebirth Island نیز تازه شروع است. انتظار دیدن در جزیره زندان را داشته باشید. ویژگی‌های جدیدی مانند ایستگاه‌های تجارت اسلحه و برج‌های ارتباطی در اواخر فصل و با پیشرفت رویداد Rebirth Reinforced روی نقشه ظاهر شدند. اسنوپ داگ نیز به عنوان اپراتور بازی برای Warzone و Vanguard در 19 آوریل وارد Call of Duty شد.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.