منو سایت

CoD: Warzone Rebirth Reinforced Event زنده است و جوایز زیادی دارد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
CoD: Warzone Rebirth Reinforced Event زنده است و جوایز زیادی دارد

Call of Duty Season 2 Reloaded اکنون برای Warzone پخش می‌شود، و این به‌روزرسانی میان‌فصل تغییرات عمده در نقشه جزیره Rebirth را با رویداد جدید Rebirth Reinforced ترکیب می‌کند. در اینجا همه چیزهایی است که باید در مورد رویداد محدود زمانی Warzone بدانید، از جمله تمام جوایزی که می توانید برنده شوید.

تشدید رویداد تولد دوباره

جزئیات رویداد Rebirth Reinforced
جزئیات رویداد Rebirth Reinforced

با به روز رسانی Warzone از فصل 2، تغییرات عمده ای در Rebirth Island ایجاد شده است که قبلاً از زمان عرضه اولیه آن در دسامبر 2020 تغییرات بسیار کمی داشته است. برخی از مکان های نقشه برداری محبوب برای جشن گرفتن این تغییرات، رویداد Rebirth Reinforced توسط Raven Software به بازیکنان برای ورود به نسخه جدید نقشه پاداش می‌دهد.

Rebirth Reinforced به مدت سه هفته کامل، از 23 مارس تا 14 آوریل اجرا خواهد شد. چالش‌های جدید جامعه هر هفته باز می‌شوند، بنابراین ارزش آن را دارد که هر هفته برای جوایز ثبت‌نام کنید.

چالش ها و جوایز جامعه

علاوه بر چالش‌های فردی، بازیکنان برای اهداف جامعه بزرگ‌تر با پاداش توسعه نقشه با ویژگی‌های جدید کار خواهند کرد. این جوایز انجمن همچنین یک قایق از XP ارائه می دهند، بنابراین ارزش شرکت در این رویداد را فقط برای XP اضافی دارد.

اولین چالش هفتگی برای جامعه اکنون زنده است و بازیکنان باید مجموعاً 20 میلیارد کشته در جزیره Rebirth دریافت کنند. پس از پایان چالش، کسانی که شرکت می کنند به طور خودکار 25000 XP عظیم را دریافت می کنند و قفل استفاده از ویژگی جدید ایستگاه تجارت سلاح در جزیره را باز می کنند.

ایستگاه‌های تجارت اسلحه ویژگی جدید فصل 2 هستند که به بازیکنان اجازه می‌دهد در ازای دریافت کیفیت پایین‌تر و بسته به کمیاب بودن سلاح اصلی، سلاح‌های خود را کنار بگذارند. این موارد ممکن است شامل پول نقد، تجهیزات، کیسه‌های زرهی، احیای خود، یک سری قتل یا موضوع یک توکن برای یک متخصص باشد.

چالش های آینده جامعه نیز آشکار شد:

  • اپراتورها باید مجموعاً 190 میلیون سلاح را در ایستگاه تجارت اسلحه مبادله کنند تا قفل دکل های ارتباطی را باز کنند و 50000 XP بدست آورند.
  • اپراتورها باید مجموعاً 130 میلیون محموله را به جزیره Rebirth ارائه دهند تا رویداد استقرار کامیون زره پوش عمومی را باز کند و 75000 XP برنده شود.
  • اپراتورها باید مجموعاً 40 تریلیون دلار Blood Money در جزیره Rebirth جمع آوری کنند تا رمز و راز Golden Arch را باز کنند و 100000 XP برنده شوند.

چالش ها و جوایز برای شرکت در رویداد

چالش های شرکت در یک رویداد تقویت شده تولد دوباره
چالش های شرکت در یک رویداد تقویت شده تولد دوباره

چالش های فردی نیز وجود دارد که بازیکنان باید در طول رویداد آنها را تکمیل کنند. بازیکنانی که شرکت می‌کنند می‌توانند 5000 XP در هر چالش به علاوه اقلام آرایشی مانند طلسم سلاح و نشان برنده شوند.

در اینجا چهار چالش برای شرکت در رویداد Warzone’s Rebirth Reinforced وجود دارد:

  • حذف 3 دشمن در Resurgence Solos در Rebirth Island برای Gesture Operator و XP
  • 30 اسلحه افسانه ای را در ایستگاه تجارت اسلحه Rebirth Island با Emblem و XP تعویض کنید.
  • برای جذب سلاح و XP محموله را در مجموع 20 دقیقه در Rebirth Island (هفته 2) فشار دهید یا متوقف کنید.
  • جمع آوری 5 میلیون دلار Blood Money در Rebirth Island (هفته 3) برای Clock و XP
طرح سلاح برای مسلسل سبک “Toxic Heavy” DP27

تکمیل تمام چالش‌ها برای شرکت، به بازیکن با مسلسل سبک افسانه‌ای «Toxic Heavy» DP27 پاداش می‌دهد.

علاوه بر رویداد Rebirth Reinforced فصل 2، رپر نمادین اسنوپ داگ نیز به عنوان اپراتور بازی در 19 آوریل به Warzone و Vanguard خواهد آمد. بازیکنان همچنین می توانند با به چالش کشیدن بازی به صورت رایگان یا با خرید یک بسته لوازم آرایشی، قفل مسلسل جدید Armaguerra 43 را از فصل 2 باز کنند.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.