منو سایت

CoD: Warzone Rebirth Island Golden Vault Ester Egg بالاخره زنده شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
CoD: Warzone Rebirth Island Golden Vault Ester Egg بالاخره زنده شد

CoD: Warzone Rebirth Island Golden Vault Ester Egg بالاخره زنده شد

چالش اخیر انجمن Rebirth Reinforced در Call of Duty: Warzone تکمیل شد و اکنون یک تخم مرغ زنده است تا بازیکنان بتوانند قفل سه خزانه طلا را روی نقشه باز کنند.

رویداد Rebirth Reinforced در فصل 2 Reloaded چندین چالش را به نقشه جزیره Rebirth Warzone اضافه کرد و به بازیکنان این امکان را می‌دهد تا به اهداف جامعه برای باز کردن ویژگی‌های جدید روی نقشه برسند. در 11 آوریل، آخرین چالش جامعه تکمیل شد که بازیکنان باید 40 تریلیون دلار پول نقد در لیست پخش Rebirth Blood Money Quads در Rebirth Island جمع آوری کنند. تکمیل این چالش به شرکت کنندگان 100000 XP پاداش داد و Golden Vault Ester Egg را فعال کرد.

در حال پخش: CoD: Vanguard & Warzone – تریلر گیم پلی بارگذاری شده برای فصل دوم

اکنون می‌توان قفل سه خزانه طلای جزیره تولد دوباره را باز کرد و تخم‌مرغ عید پاک حل شد زیرا شکارچی تخم‌مرغ عید پاک GeekyPastimes با جامعه خود برای حل این معما تلاش می‌کند. این مراحل شامل یافتن کنترل از راه دور در زندان Rebirth Island و گوش دادن به کدهای دیجیتال از یک تلفن قرمز رنگ است که بسیار شبیه تخم مرغ های عید پاک قبلی Warzone است. بازیکنان می توانند از راهنمای کامل ما برای باز کردن قفل خزانه های طلا در بازی بعدی خود در جزیره Rebirth استفاده کنند.

پس از باز شدن با پله‌های یک تخم‌مرغ عید پاک، طاق‌های طلایی جزیره تولد دوباره به بازیکنان امکان دسترسی به غارت‌های سطح بالا مانند سلاح‌های کمیاب افسانه‌ای، زره، امتیازات و یک سری ترور را می‌دهند. Warzone’s Rebirth Reinforced قرار است در 14 آوریل به پایان برسد، زیرا فصل 3 Call of Duty تقریباً نزدیک است.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.