منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • CoD: Warzone Rebirth Island Ester Eggs: چگونه برای یک متخصص شارژ و توکن رایگان دریافت کنید

CoD: Warzone Rebirth Island Ester Eggs: چگونه برای یک متخصص شارژ و توکن رایگان دریافت کنید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
CoD: Warzone Rebirth Island Ester Eggs: چگونه برای یک متخصص شارژ و توکن رایگان دریافت کنید

Call of Duty Season 2 Reloaded اکنون برای Warzone پخش می‌شود و این میانه‌فصل تغییرات بزرگ نقشه، رویدادی با زمان محدود و تخم‌مرغ‌های عید پاک جدید را به همراه دارد تا در جزیره Rebirth به شما پاداش دهد. در اینجا نحوه پر کردن تخم‌مرغ‌های عید پاک و برنده شدن هزینه و توکن رایگان برای یک متخصص در بازی بعدی Rebirth Island آورده شده است.

بسیاری از مناطق جزیره تولد دوباره با ظاهر جدید “افزایش یافته” با پوشش اضافی در اطراف نقشه زندان به روز شده اند. با این حال، شکارچی تخم مرغ عید پاک Geeky Pastimes متوجه شد که همه مناطق تغییر نکرده اند. محل تخم مرغ عید پاک سابق جزیره Rebirth اکنون میزبان تخم مرغ های عید پاک جدید است.

چگونه یک افت بار رایگان دریافت کنیم

برای پایان دادن به تخم مرغ عید پاک با هزینه، باید مسابقه خود را با رفتن به اتاق قرمز در طبقه پایین ساختمان ستاد شروع کنید. در داخل یک کارت کلید وجود دارد که به عنوان کارت کلید ویخور مشخص شده است.

نقشه کلید ویخور در ساختمان ستاد
نقشه کلید ویخور در ساختمان ستاد

با در دست داشتن کارت کلید، به مکان جدید Stronghold در جزیره بروید. شما می خواهید کارت کلید را به برج بزرگ در پشت Stronghold ببرید. به پایه برج بروید تا یک اتاق طاق پر از گاوصندوق های قفل شده پیدا کنید.

برج سنگر
برج سنگر

یکی از جعبه های طاق به شما امکان می دهد از کارت کلید ویخور برای تعامل با آن استفاده کنید. استفاده از کارت کلید در اینجا به شما پول زیادی و یک توکن شارژ رایگان برای کاهش بار کارت پاداش می دهد.

چگونه یک توکن رایگان برای یک متخصص دریافت کنیم

در همان اتاق با یک طاق در برج Stronghold، یک جعبه قفل شده نیز وجود دارد که به آیتمی به نام Lost Key Card نیاز دارد که با مراجعه به مکان سلاح های زیستی روی نقشه پیدا می شود. شما باید به سمت دوش های ساختمان بروید و کارت کلید باید روی زمین نزدیک سینک باشد.

محل فراموشی کارت کلید در پایین کابین دوش سلاح های زیستی
محل فراموشی کارت کلید در پایین کابین دوش سلاح های زیستی

کارت کلید را به برج Stronghold ببرید و با جعبه قفل شده در طاق که به عنوان Lost Key Card مشخص شده است تعامل کنید. این کارت کلید حتی پاداش‌های بزرگ‌تری نسبت به کارت کلید Vikhor ارائه می‌کند، زیرا این جعبه برای ارائه توکن‌هایی برای حرفه‌ای‌ها باز می‌شود، که آیتم نادری است که تمام مزایای بازی را به شما می‌دهد. این تخم مرغ عید پاک برای هر یک از اعضای تیم توکن هایی را در اختیار متخصصان قرار می دهد و نشانگر افت بار رایگان را در اختیار متخصصان قرار می دهد.

همچنین یک کارت کلید دیگر وجود دارد که هنوز برای آن در نظر گرفته نشده است، زیرا یک کارت کلید Perseus وجود دارد که برای سومین جعبه قفل شده در اتاق مورد نیاز است. احتمالاً این بدان معنی است که حداقل یک تخم مرغ عید پاک دیگر و یک جایزه مکاشفه با این نسخه جدید جزیره تولد دوباره وجود خواهد داشت.

علاوه بر به‌روزرسانی‌های جزیره Rebirth، به‌روزرسانی میان‌فصل فصل 2 تنظیماتی را در چتر نجات، کیسه‌های زرهی و انیمیشن‌های ماسک گاز Warzone انجام می‌دهد. تپانچه جدید Armaguerra 43 نیز برای باز کردن قفل با چالش درون بازی در دسترس است.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.