منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • CoD: Warzone چگونه تخم مرغ طلایی عید پاک را در جزیره تولد دوباره تکمیل کنیم

CoD: Warzone چگونه تخم مرغ طلایی عید پاک را در جزیره تولد دوباره تکمیل کنیم

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
CoD: Warzone چگونه تخم مرغ طلایی عید پاک را در جزیره تولد دوباره تکمیل کنیم

Call of Duty: Warzone’s Rebirth Island به رشد خود ادامه می دهد و اکنون رویداد Rebirth Reinforced قفل سه طاق طلایی را روی نقشه باز کرده است، اما برای تکمیل آن باید چند مرحله ایستر اگ را طی کنید. در اینجا ما شما را راهنمایی می کنیم تا خزانه ها و هر آنچه را که برای استفاده از آنها در مسابقه بعدی خود در جزیره Rebirth نیاز دارید بدانید.

کمان های طلایی

به عنوان یک جامعه، بازیکنان برای جمع آوری 40 تریلیون دلار پول نقد در لیست پخش Rebirth Blood Money Quads در Rebirth Island به چالش کشیده شدند. تکمیل این چالش به شرکت کنندگان 100000 XP پاداش داد و قفل Golden Vault Ester Egg را باز کرد.

نحوه تکمیل خرک طلایی تخم مرغ عید پاک

برای تکمیل تخم مرغ عید پاک برای یکی از خزانه ها، ابتدا باید از بلوک زندان روی نقشه بازدید کنید. شش ریموت در داخل زندان در سلول های مختلف زندان در سطوح بالا و پایین وجود دارد.

از راه دور در یک سلول زندان
از راه دور در یک سلول زندان

شما باید هر شش را پیدا کرده و فعال کنید تا یک تلفن قرمز در طبقه دوم بلوک زندان زنگ بخورد. این گوشی کد مورد نیاز برای باز کردن خزانه طلا را به شما می دهد.

تلفن قرمز زندان بلوک در سطح بالای سلول ها
تلفن قرمز زندان بلوک در سطح بالای سلول ها

کد باز کردن قفل خرک برای هر مسابقه متفاوت است، بنابراین هر بار که می‌خواهید قفل خرک را باز کنید باید این مراحل را دنبال کنید.

در داخل خزانه‌ها، بازیکنان غارت‌های سطح بالایی مانند سلاح‌های افسانه‌ای، زره‌پوش و یک سری ترور را خواهند یافت.

طاق طلایی را کجا پیدا کنیم

در جزیره تولد دوباره سه طاق طلایی وجود دارد. در اینجا نحوه یافتن هر کدام آورده شده است.

نزدیک آزمایشگاه سلاح های بیولوژیکی و اسکله

دست به در طلایی طاق می زند
دست به در طلایی طاق می زند

این طاق در زیر آلونک بین POIs Dock و Bioweapons Lab قرار دارد که در ساحل شمال غربی جزیره Rebirth قرار دارد. منطقه به عنوان منطقه ضد آلودگی تعیین شده است.

تحت کارخانه جدید 6

محل سنگر طلایی 6 کارخانه جدید
محل سنگر طلایی 6 کارخانه جدید

این سنگر در محوطه زیرزمینی کارخانه نوا 6 قرار دارد و در دیوار درست بین پایین دو مجموعه پله منتهی به سطح زیرزمین کارخانه فرو رفته است.

نزدیک به قلعه و مناطق مسکونی

طاق طلایی در نزدیکی قلعه و منطقه مسکونی
طاق طلایی در نزدیکی قلعه و منطقه مسکونی

ساخته شده در صخره های سنگی بین POI Stronghold و Living Quarters. این یکی از دست دادن سخت است، اما در زیر پله های منتهی به محله زندگی قرار دارد.

چالش Golden Vault آخرین چالش این هفته بود، اما رویداد Rebirth Reinforced تا 14 آوریل ادامه خواهد داشت. فصل 2 Reloaded همچنین ویژگی های جدیدی را به Rebirth Island اضافه کرد و در اینجا همه چیزهایی که باید در مورد ایستگاه های تجارت اسلحه و برج های ارتباطی بدانید آورده شده است. اگر به دنبال بهترین سلاح برای استفاده هستید، در اینجا راهنمای ما برای بارگیری توصیه شده در فصل 2 Reloaded است.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.