منو سایت

 • خانه
 • اخبار بازی
 • CoD: Warzone پچ یادداشت های 1 آوریل تغییرات نسبتاً عجیبی را نشان می دهد

CoD: Warzone پچ یادداشت های 1 آوریل تغییرات نسبتاً عجیبی را نشان می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
CoD: Warzone پچ یادداشت های 1 آوریل تغییرات نسبتاً عجیبی را نشان می دهد

CoD: Warzone پچ یادداشت های 1 آوریل تغییرات نسبتاً عجیبی را نشان می دهد

Call of Duty: Warzone قربانی یک روز شوخی‌ها و ترول‌ها شده است، با آخرین یادداشت‌های مربوط به اصلاح نرم‌افزار Raven که تغییرات نسبتاً عجیبی را در تجربه استاندارد نبرد سلطنتی نشان می‌دهد.

با توجه به یادداشت های اصلاحی 1 آوریل، عملکرد چتربازی Warzone به Caldera تغییر یافته است و آسیب های ناشی از چتربازی و سقوط را از بین می برد. بازیکنان گزارش می دهند که هستند آنها بدون ناودان به سمت Caldera پایین می روندو از سقوط عظیم جان سالم به در می برند.

اگرچه به نظر می رسد تغییر چتر نجات حاوی مقداری حقیقت است، یادداشت های پچ همچنین نشان می دهد که افت بار، یک ویژگی محبوب در Warzone، از بازی حذف شده است. با این حال، به نظر می رسد که افت بار همچنان در بازی بسیار زیاد است و به نظر می رسد هزینه های رایگان در شروع مسابقات جزیره Rebirth کاهش می یابد.

سامانه های موشکی نیز برای این روز اصلاح شده اند. بازیکنان گزارش می‌دهند که پرتاب‌کننده‌ها و مواد منفجره نیز در Caldera و Rebirth Island متفاوت عمل می‌کنند، زیرا انفجارها در Warzone در 1 آوریل کسی را نکشته‌اند. در عوض، بازیکنان به عقب پرتاب می شوند. به نظر می رسد مهمات آتش زا باعث می شود که بازیکنان برای اول فروردین نیز به هوا بروند.

علاوه بر این، یادداشت‌های اصلاحی ویژگی‌های احمقانه دیگری را به اشتراک می‌گذارند که ممکن است واقعاً در بازی نباشد، از جمله قلعه‌های قابل حمل به سبک Fortnite و جانوران طعمه.

یادداشت های کامل در مورد تنظیم را می توانید در زیر مشاهده کنید، همانطور که توسط Raven Software به اشتراک گذاشته شده است.

Warzone اخیراً ویژگی Communication Towers را به Rebirth Island اضافه کرده است و ما یک راهنمای مفید برای برج‌ها داریم تا به شما کمک کنیم همه آنها را پیدا کنید. انتظار می رود با پیشرفت رویداد Rebirth Reinforced، تغییرات بیشتری در جزیره Rebirth ایجاد شود.

جمع

تنظیمات بازی

 • هزینه های سفارشی حذف شده است.

سلاح‌های بارگیری به وضوح غرق شده بودند، زیرا بازیکنان ترکیب‌های مؤثری از ضمیمه‌ها را روی آنها تجهیز کردند. برای اینکه زمین بازی برای همه یکسان باشد، Loadouts را از بازی حذف کرده‌ایم. بگذارید RNG در کنار شما باشد!

 • عملکرد چتر نجات در Caldera تغییر کرده است.

داده ها نشان می دهد که تعداد قابل توجهی از بازیکنان از اینفیل می میرند. با توجه به مبارزات جاری، ما این مانع اولیه را برای ورود برداشته ایم. مایلیم از سازندگان خود برای ارائه نمایش زنده در مورد این موضوع تشکر کنیم.

تجهیزات تاکتیکی جدید

 • نارنجک تقویت کننده
  • بازیکنان می توانند با پرتاب این نارنجک یک جعبه مستحکم به ابعاد 20x20x20، مجهز به ایستگاه خرید Firesale، اسلحه ضد هوایی و کامیون زرهی دفاعی هوش مصنوعی تولید کنند که به آنها در هنگام رویارویی های باز مزیت آشکاری می دهد.

پس از تجزیه و تحلیل کارت های حرارتی خود، متوجه شدیم که بازیکنان به ابزارهای بهتری برای تعامل با یکدیگر در مناطق کم تراکم نیاز دارند. ما کاملاً انتظار داریم که قلعه های قابل حمل به بهبود بقا کمک کنند و اثری بر روحیه دشمن بگذارند.

قرارداد جدید

 • اکنون مشترک شوید!
  • این قرارداد همه بازیکنان را با استفاده از پیشوندها / پسوندها / قبیله ها، از جمله TTV، FBG، YTG، TK، TOK، به عنوان اهداف با ارزش برای مدت زمان مسابقه مشخص می کند. از فالوورهای جدید لذت ببرید!

جانوران طعمه جدید

سلاح

تنظیمات سلاح

دستگاه‌ها را راه‌اندازی کنید

 • عملکرد استارتر در Caldera تغییر کرده است.

«مسلسل سبک»

 • برن (VG)
  • حداقل خسارت از 30 به 125 افزایش یافته است

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.