منو سایت

CoD: Warzone و Vanguard Season 2 Recharged زمان شروع و جزئیات فاش شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
CoD: Warzone و Vanguard Season 2 Recharged زمان شروع و جزئیات فاش شد

اکتیویژن تاریخ رسمی برای آپدیت فصل دوم Call of Duty Reloaded برای Vanguard و Warzone تایید نکرده است، اما ما به نیمه فصل نزدیک می شویم. آپدیت میان فصل فصل 2 قرار است جنگ بزرگی را در بازی چند نفره Vanguard، تغییرات عمده در نقشه Warzone و موارد دیگر به راه بیندازد. در اینجا چیزی است که ما تاکنون در مورد به روز رسانی بزرگ می دانیم.

آپدیت فصل 2 Reloaded چه زمانی است؟

فصل 2 Call of Duty در 14 فوریه شروع می شود و کمتر از 42 روز تا پایان نبرد باقی مانده است، فصل 2 Reloaded ممکن است در حدود 23 مارس از راه برسد. به‌روزرسانی‌ها همیشه در معرض تغییر هستند، اما یک اطلاعیه رسمی و جزئیات بیشتر باید در اواخر این ماه ارائه شود.

در حال پخش: Call of Duty: Vanguard & Warzone – تریلر سینمایی فصل دوم

سلاح و اپراتور جدید

به‌روزرسانی میان فصل تنظیم شده است که دو سلاح جدید برای Vanguard و Warzone حمل می‌کنند. سلاح سرد Ice Axe و مسلسل Armaguerra 43 برای باز کردن قفل به صورت رایگان در چالش بازی یا با خرید یک بسته لوازم آرایشی در فروشگاه بازی در دسترس خواهد بود. تبر یخی به عنوان سلاحی برای پرتاب سرد و پرتاب توصیف می شود، در حالی که آرماگورا 43 یک مسلسل با سرعت شلیک بسیار بالا است.

برای فیلمبردار جدید گوستاوو دوس سانتوس وارد می شود تا به آنا دریک و توماس بولت به عنوان آخرین اعضای گروه ضربت یتی فصل 2 بپیوندد. اپراتورهایی که در اواسط فصل اضافه می شوند معمولاً رایگان نیستند، بنابراین بازیکنان احتمالاً می توانند انتظار داشته باشند که گوستاوو را پیدا کنند. خرید با بسته لوازم آرایشی در بازی بعد از رسیدن آپدیت.

منطقه نظامی

تغییرات در نقشه جزیره تولد دوباره

فصل 2 با تجهیزات جدید، ویژگی ها و نقاط مورد علاقه Caldera آغاز می شود، و اکنون به روز رسانی میان فصل قرار است یک بازنگری بصری از نقشه کوچکتر Rebirth Island انجام دهد. Activision قبلاً گفته بود که حالت زمان محدود فعلی Iron Trials در Rebirth Island آخرین حالت برای نقشه خواهد بود و به عنوان یک صفحه برای نسخه فعلی Black Ops Cold War در Prison Island عمل خواهد کرد. در اینجا چیزی است که ما تاکنون می دانیم و برخی گمانه زنی ها در مورد اینکه تغییرات ممکن است برای آینده Warzone چه معنایی داشته باشد.

تشدید تولد دوباره

نقشه راه فصل 2 برای Warzone نیز چیزی به نام Rebirth Reinforced را اعلام کرده است، اما مشخص نیست که آیا این نام نسخه جدید نقشه، یک رویداد خاص یا یک حالت محدود زمانی خواهد بود.

نقشه راه برای فصل 2
نقشه راه برای فصل 2

آوانگارد

نقشه و حالت چند نفره جدید

در شروع فصل 2، اکتیویژن حالت جدید مسابقه تسلیحاتی را آزار می دهد، که در نقشه بزرگ مقیاس آینده انجام می شود. مسابقه تسلیحاتی به عنوان استفاده از موتورسیکلت های زرهی، خودروهای جدا شده و تانک ها برای از بین بردن پایگاه های دشمن توصیف شده است. بر اساس جزئیات تریلر فصل 2 و نقشه راه، این احتمالاً یک نقشه برفی خواهد بود که در کوه های آلپ قرار دارد. اطلاعات زیادی در مورد این رژیم آینده فاش نشده است، اما Activision گفت Sledgehammer Games جزئیات بیشتری را بعدا ارائه خواهد کرد.

متعادل کردن سلاح

بازی چندنفره Vanguard اخیراً چندین تغییر در اسلحه تک تیرانداز دریافت کرده است، اما Sledgehammer Games برخی از تغییراتی را که تا آپدیت میان فصل به تعویق افتاده بود، توضیح داد. این تغییرات باید شامل کاهش لرزش برای تفنگ تک تیرانداز Type 99 و افزایش سرعت ADS برای هر دو تک تیرانداز Type 99 و Kar98k باشد.

زامبی ها

حالت زامبی پیشتاز در ابتدای فصل دوم به‌روزرسانی محتوایی مهمی را دریافت کرد، با یک مکان جدید روی نقشه، ماموریت‌های تخم‌مرغ عید پاک، سلاح‌های معجزه‌آسا و موارد دیگر. متأسفانه، اطلاعات کمی در مورد تغییراتی که بازیکنان برای آپدیت میان فصل انتظار دارند، وجود دارد.

در اخبار دیگر، Call of Duty Activision تایید کرد که Warzone بر روی دستگاه های تلفن همراه عرضه می شود. این اطلاعیه در مورد جزئیات بازی روشن بود، زیرا پست وبلاگ نشان داد که ناشر در حال حاضر برای توسعه این اقتباس موبایلی استخدام می کند.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.