منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • CoD: Warzone ایستگاه‌های جدید تجارت اسلحه در جزیره Rebirth فعال هستند

CoD: Warzone ایستگاه‌های جدید تجارت اسلحه در جزیره Rebirth فعال هستند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
CoD: Warzone ایستگاه‌های جدید تجارت اسلحه در جزیره Rebirth فعال هستند

CoD: Warzone ایستگاه‌های جدید تجارت اسلحه در جزیره Rebirth فعال هستند

به‌روزرسانی بازی Call of Duty: Warzone’s Season 2 Reloaded چند تغییر بصری به Rebirth Island اضافه کرد، اما با پایان چالش‌های جامعه در رویداد Rebirth Reinforced فعلی، نقشه به تکامل خود ادامه می‌دهد. به عنوان اولین جایزه بزرگ در این جزیره، ایستگاه های تجارت اسلحه ظاهر شد و در اینجا همه چیزهایی که باید در مورد ویژگی جدید بدانید وجود دارد.

اولین چالش اجتماعی Rebirth Reinforced بازیکنان را ملزم می‌کرد که مجموعاً 20 میلیارد کشته در جزیره Rebirth دریافت کنند و پس از تکمیل این چالش، اکنون می‌توان از ویژگی جدید Weapon Trade Stations استفاده کرد. این ایستگاه‌های جدید تجارت اسلحه، کمدهای سبز بزرگی هستند که در اطراف جزیره تولد دوباره قرار دارند. قفسه ها در چندین مکان تصادفی ظاهر می شوند و برای هر مسابقه روی مینی کارت شما مشخص می شوند.

در حال پخش: CoD: Vanguard & Warzone – تریلر گیم پلی بارگذاری شده برای فصل دوم

این کمدها به شما این امکان را می دهند که یکی از سلاح های مجهز خود را در ازای اسلحه ای با کیفیت پایین تر که با آیتم های اضافی همراه است تعویض کنید. این به شما امکان می دهد پول اضافی، تجهیزات، کیف های زرهی، احیای خود، مجموعه ای از ترورها یا حتی یک مورد نادر از توکن ها را برای یک متخصص به دست آورید و مبادله بستگی به کمیاب بودن سلاح مجهزی دارد که می خواهید از شر آن خلاص شوید.

داشتن آیتم‌های اضافی مانند سریال‌های قاتل و احیای خود از ایستگاه‌های تجارت اسلحه می‌تواند بازی Warzone را تغییر دهد، اما گرفتن سلاح‌های سطح پایین‌تر در تجارت ممکن است همچنان یک اشتباه به نظر برسد. اینجاست که توجه به غارت دشمن می تواند بسیار مفید باشد. کشتن بازیکنان در نزدیکی مراکز فروش سلاح به معنای سرقت تجهیزات آنها برای مبادله سلاح های مناسب است، با این فرض که از قبل یک سلاح افسانه ای یا بار سفارشی دارید که می خواهید نگه دارید.

رویداد Rebirth Reinforced قرار است تا 14 آوریل ادامه داشته باشد و چالش‌های جدید جامعه هر هفته برای پیشبرد نقشه با ویژگی‌های اضافی باز می‌شوند.

علاوه بر رویداد Rebirth Reinforced در فصل 2، اسنوپ داگ، خواننده مشهور رپ، در 19 آوریل به عنوان فیلمبردار به Warzone و Vanguard خواهد آمد. همچنین می توانید با به چالش کشیدن بازی به صورت رایگان یا با خرید یک بسته لوازم آرایشی، قفل مسلسل جدید Armaguerra 43 را از فصل 2 باز کنید. و در مورد رایگان، Call of Duty: Vanguard میزبان یک رویداد چند نفره رایگان از 30 مارس تا 13 آوریل است.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.