منو سایت

CoD: خزانه های طلا Warzone به زودی در Rebirth Island افتتاح می شود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
CoD: خزانه های طلا Warzone به زودی در Rebirth Island افتتاح می شود

بازی Warzone’s Call of Duty: Rebirth Reinforced هنوز در جزیره Rebirth در جریان است و چهارمین چالش جامعه اکنون زنده است و معمای Golden Vault را تحریک می کند.

پناهگاه‌های اسرارآمیز برای Call of Duty: Warzone چیز جدیدی نیستند، زیرا نقشه اصلی Battle Royale Verdansk نیز با تخم‌مرغ‌های عید پاک خودش شروع می‌شود. با این حال، سه طاق “طلایی” به جزیره Rebirth با به روز رسانی اصلی نقشه فصل دوم Reloaded اضافه شد. خزانه‌ها هنوز قفل هستند، اما چالش جدیدی اکنون در رویداد Rebirth Reinforced وجود دارد تا بازیکنان بتوانند برای باز کردن قفل آن‌ها برای جامعه کار کنند.

چالش یک طاق طلایی تقویت شده برای تولد دوباره
چالش یک طاق طلایی تقویت شده برای تولد دوباره

خزانه های قفل شده فعلی را می توان با بازدید از منطقه زیرزمینی نزدیک کارخانه Nova 6، صخره بین Stronghold و منطقه Living Quarters روی نقشه، و یک سوم زیر آلونک موجود بین Dock و Bioweapons Lab پیدا کرد.

مشخص نیست که در پناهگاه های قفل شده در جزیره تولد دوباره چه چیزی در انتظار بازیکنان خواهد بود. این امکان وجود دارد که خزانه‌ها به سادگی حاوی سلاح‌های سطح بالا، زره‌ها و توالی‌های مرگبار مانند پناهگاه‌های قبلی در وردانسک باشند، یا می‌تواند شروع یک رویداد بزرگ‌تر تخم‌مرغ عید پاک برای پایان دادن به فصل 2 و Rebirth Reinforced باشد. به عنوان یک جامعه، بازیکنان باید برای جمع آوری 40 تریلیون دلار پول نقد در لیست پخش Rebirth Blood Money Quads در Rebirth Island تلاش کنند. تکمیل این چالش به شرکت کنندگان 100000 XP پاداش می دهد و رمز و راز Golden Vault را آشکار می کند. 40 تریلیون دلار بسیار مزخرف به نظر می رسد، اما بازیکنان در حال حاضر نزدیک به 8 تریلیون دلار برای هدف کلی در تنها چند ساعت پس از باز کردن چالش جمع آوری کرده اند.

علاوه بر این، دوال XP برای لیست پخش جدید Rebirth Blood Money Quads تا 14 آوریل فعال است. Call of Duty همچنین دارای یک پاس جنگی دوگانه XP است که از هم اکنون تا 13 آوریل در Vanguard و Warzone زنده است.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.