منو سایت

CoD: تخم مرغ عید پاک در Warzone Fortune Keep Map

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
CoD: تخم مرغ عید پاک در Warzone Fortune Keep Map

فصل 4 Call of Duty اکنون با به‌روزرسانی Mercenaries of Fortune در Warzone پخش می‌شود که کارت جدید Keep Resurgence را معرفی می‌کند. این نقشه کوچک جدید Warzone دارای مناطق زیادی برای کاوش است و چندین تخم مرغ عید پاک قبلاً کشف شده است. در اینجا ما به شما راهنمایی می کنیم تا آنها را خودتان پر کنید.

تخم مرغ عید پاک برای طعمه

چشمه شراب
چشمه شراب

فواره در Fortune’s Keep در شراب سازی قرار دارد و در اینجا می توانید مقداری از پولی که به سختی به دست آورده اید را به صورت دستی در فواره قرار دهید تا جوایز دریافت کنید. بازیکنان پول بیشتری می خواهند، پاداش بهتر. برای تجربه‌ام، 4000 دلار داخل چشمه ریختم. سیگنال های صوتی و تصویری دریافت کردم که تخم مرغ عید پاک کار می کند، اما تنها چیزی که دریافت کردم تجهیزات با سنسور ضربان قلب بود. این موضوع مهمی نبود، اما شاید باید به او پول بیشتری برای چیزهای خوبی مانند پاداش و نتایج پیشنهاد بدهم.

زامبی بسازید، بهره ببرید

سنگ قبر برای تخم ریزی زامبی در Fortune's Keep
سنگ قبر برای تخم ریزی زامبی در Fortune’s Keep

یکی دیگر از تخم مرغ های عید پاک در Fortune’s Keep شامل تخم ریزی زامبی ها در قبرستان است. برای تکمیل این کار، باید سه شمع موجود در مقبره های منطقه و اطراف آن را روشن کنید.

پس از روشن شدن هر سه شمع، یک بوق دریافت خواهید کرد، به این معنی که می توانید به سمت سنگ قبر بروید و از شما خواسته می شود “F را فشار دهید تا به شما احترام بگذارد.” چندین سنگ قبر وجود دارد که شبیه هم هستند، اما سنگ قبر مورد نظر شما به شکل عکس بالا است و درست در کنار چشمه قبرستان قرار دارد. تعامل و احترام به شما، یک دشمن مرده ایجاد می کند. پس از ایجاد یک شیء خود احیا کننده برای کشتن زامبی به شما پاداش داده می شود.

قطعاً شایان ذکر است که این دشمن زامبی معمولی شما برای Call of Duty نیست، زیرا این زامبی Warzone به شدت ضربه می زند و قارچی پر از گلوله است. کشتن آن حتی با یک تفنگ تهاجمی مناسب هم سخت بود، بنابراین قبل از ساختن آن آماده باشید. به نظر نمی رسد که این تخم مرغ عید پاک قابل تکرار باشد، بنابراین احتمالاً فقط یک بار در هر بازی در دسترس است.

ذخیره سازی مخفی

سومین تخم مرغ عید پاک از شما می خواهد که بطری های شراب را جمع آوری کنید تا یک خزانه مخفی باز کنید. دو بطری از اتاق‌های مختلف روی بالکن‌ها جمع‌آوری کنید و آن‌ها را به Keep POI بعدی ببرید. این بطری ها معمولا روی میزها و قفسه های کتاب های اطراف اتاق ها یافت می شوند. آنها را روی میز ناهارخوری بلند داخل Keep قرار می دهید.

یک بطری شراب در ترنس پیدا شد
یک بطری شراب در ترنس پیدا شد

دسترسی سریع به این منطقه در مسابقه ای که همه سعی در کشتن شما دارند می تواند دشوار باشد و استفاده از پله ها و نردبان های داخلی در چنین ساختمان عظیمی کمی گیج کننده می شود. به نظر می رسد ساده ترین راه این است که نردبان را از بیرون ساختمان (نزدیک ترین سمت به POI تراس ها) بردارید و به طبقه دوم قلعه بروید. از آنجا، باید بتوانید به سرعت منطقه غذاخوری Keep را پیدا کنید. این یک میز ناهار خوری واقعا طولانی است که در مرکز اتاق با نقاشی ها و اشیاء دیگر روی میز ایستاده است. در اینجا می‌توانید بطری‌های شراب را قرار دهید، سپس بچرخید تا یک گذرگاه مخفی پیدا کنید که از قفسه‌های روی دیوار باز شده است.

میز ناهارخوری داخل Keep
میز ناهارخوری داخل Keep

در داخل اتاق مخفی، غارت‌هایی مانند سلاح‌های کمیاب افسانه‌ای، سپر جنگی، یک سری نقاط، سلاح‌های پرتابی و موارد دیگر پیدا خواهید کرد. در اینجا شما می خواهید به سرعت آماده شوید، زیرا به نظر می رسد طعمه در این اتاق خیلی سریع ناپدید می شود.

علاوه بر Fortune’s Keep، نقشه اصلی Warzone نیز تغییرات عمده ای در منظره دریافت کرد. حتما راهنمای کامل ما را برای POI های جدید و به روز شده برای Caldera بررسی کنید. در حال حاضر یک رویداد با زمان محدود در Warzone وجود دارد و در اینجا به طور مفصل تمام چالش‌ها و پاداش‌های Mercenaries of Fortune را شرح می‌دهیم.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.