منو سایت

Cities: VR Cities: Skylines Experience Search را در 28 آوریل به ارمغان می آورد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Cities: VR Cities: Skylines Experience Search را در 28 آوریل به ارمغان می آورد

Cities: VR Cities: Skylines Experience Search را در 28 آوریل به ارمغان می آورد

اگر صدها ساعت را در Cities: Skylines سپری کرده اید و فکر می کنید همه آن را دیده اید، در اشتباهید. با Cities: VR که اواخر این ماه در Quest 2 عرضه می شود، شهرها را به معنای واقعی کلمه به روشی کاملاً جدید خواهید دید.

Cities: VR که در نمایشگاه Meta Quest Gaming در 20 آوریل ارائه شد، اقتباسی از Cities: Skylines است که توسط Fast Travel Games توسعه یافته است. با هدفون‌ها و کنترل‌کننده‌های Quest، می‌توانید با گرفتن و جابجایی فیزیکی تغییراتی را در شهر خود ایجاد کنید، از جمله قرار دادن درخت‌ها در نقطه‌ای که می‌خواهید یا به سرعت یک ساختمان را در جای خود قرار دهید. از بالا، شما هنوز هم این سبک از “حالت الهی” را دریافت می کنید که در پلتفرم های دیگر دیده می شود، اما تماشای Quest با نزدیک شدن به سطح زمین باید تجربه بسیار متفاوتی باشد.

لیندا کیبی زترمن، تهیه کننده زنده در بیانیه ای گفت: “ما اغلب از بازیکنان Cities: Skylines شنیده ایم که می خواهند آثار خود را در سطح خیابان تماشا کنند و در Cities: VR آنها می توانند این کار را انجام دهند.” .

Cities: VR یک پورت یک به یک در بازی Skylines نیست، بنابراین اگر آن را روی پلتفرم های دیگر بازی کرده اید، باید منتظر تفاوت هایی باشید. قبل از این بازی، Fast Travel Games روی The Curious Tale of the Stolen Pets، Wraith: The Oblivion – Afterlife و Virtuoso کار کرده بود که هر سه آنها در Quest نیز هستند.

برای بازی Cities: VR دیگر نیازی نیست که منتظر بمانید، زیرا بازی در تاریخ 28 آوریل Quest 2 را با قیمت 30 دلار عرضه می کند. به‌روزرسانی‌های رایگان پس از راه‌اندازی انجام می‌شود و اکنون 10 درصد تخفیف برای پیش‌سفارش وجود دارد.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.