منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • CD Projekt Red می گوید که نسخه های نسل فعلی The Witcher 3: Wild Hunt برای توسعه در جهنم نیستند.

CD Projekt Red می گوید که نسخه های نسل فعلی The Witcher 3: Wild Hunt برای توسعه در جهنم نیستند.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
CD Projekt Red می گوید که نسخه های نسل فعلی The Witcher 3: Wild Hunt برای توسعه در جهنم نیستند.

CD Projekt Red می گوید که نسخه های نسل فعلی The Witcher 3: Wild Hunt برای توسعه در جهنم نیستند.

پس از اعلام اینکه نسخه‌های نسل فعلی The Witcher 3: Wild Hunt دوباره به تعویق افتاده است، توسعه‌دهنده CD Projekt Red در ادامه تصریح کرد که این بازی برای توسعه در جهنم نیست.

همانطور که توسط PC Gamer، معاون ارشد توسعه کسب و کار در CD Projekt Red، Michal Novakowski، در مصاحبه ای در ماه آوریل گفت: “یعنی “Witcher 3 از نسل بعدی به طور نامحدود به تعویق افتاد” که به نظر می رسد بازی در جهنم است. توسعه من می خواهم بگویم که این یک واقعیت نیست. تلقینات زیادی وجود داشت که ما در ژوئن سال آینده یا چیزی مشابه آن را راه اندازی خواهیم کرد. اصلاً اینطور نیست.»

Сега свири: Cyberpunk 2077 най-накрая в състоянието, в което трябва да бъде?

Всъщност звучи така, че може да не е останало толкова много работа по версиите от текущото поколение. По време на разговора съвместният изпълнителен директор на CD Projekt Red Адам Кичински каза, че “не са много” разработчиците, за да завършат играта, като прецени, че ще са необходими само 15 души и малко външен персонал. „Поемането на този проект няма да повлияе на развитието на следващата ни игра“, добави Кичински.

„Взехме развитието на играта вътрешно“, каза Новаковски. „Играта ще бъде завършена в къщата. Ние оценяваме времето си – това изисква малко разследване. Това е всичко, което казваме. Никой не казва, че играта е отложена [with] چند تفاوت زمانی بی‌نظیر پیش روی ماست. این همان مقداری است که می توانم در مورد نسل بعدی ویچر بگویم، اما من واقعاً می خواهم بر این واقعیت تأکید کنم.”

با توجه به اینکه هیچ تاریخ انتشار یا پنجره انتشار جدیدی در طول گفتگو فاش نشد، این بدان معناست که از نظر فنی، نسخه های نسل فعلی دارند در واقع به طور نامحدود به تعویق افتاده است – “چیزی که برای مدت نامحدود طول می کشد” به معنای واقعی کلمه به معنای نامحدود است. با این حال، ما فقط باید منتظر بمانیم و ببینیم که Witcher 3 چه زمانی برای Xbox Series X | S و PS5 عرضه خواهد شد.

همراه با این تماس، CD Projekt Red فروش The Witcher 3 و Cyberpunk 2077 را اعلام کرد و فاش کرد که اولی به 40 میلیون واحد رسید، در حالی که دومی به 18 میلیون واحد رسید. سی‌دی پراجکت رد فاش کرد که در مورد Cyberpunk 2077 «کار برای انجام دادن وجود دارد» و اعلام کرد که اولین توسعه بزرگ آن در سال 2023 راه اندازی خواهد شد.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.