منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • CD Projekt فروش بازی های روسیه از جمله GOG را به حالت تعلیق درآورد

CD Projekt فروش بازی های روسیه از جمله GOG را به حالت تعلیق درآورد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
CD Projekt فروش بازی های روسیه از جمله GOG را به حالت تعلیق درآورد

CD Projekt فروش بازی های روسیه از جمله GOG را به حالت تعلیق درآورد

CD Projekt، شرکت مادر توسعه دهنده Witcher و Cyberpunk 2077 CD Projekt Red، به تلاش های جهانی برای اعمال تحریم ها علیه روسیه به دلیل تهاجم این کشور به اوکراین پیوست. او اعلام کرد که تمام فروش دیجیتالی و فیزیکی بازی‌های خود در روسیه و بلاروس و همچنین فروش بازی‌ها در پلتفرم دیجیتال خود GOG را متوقف خواهد کرد. CD Projekt Red همچنین اخیراً 1 میلیون PLN (تقریباً 240.00 دلار) به گروه بشردوستانه لهستانی Polska Akcja Humanitarna متعهد شده است.

در بیانیه ای از CD Projekt Group آمده است: “در پرتو حمله نظامی روسیه به کشور همسایه ما اوکراین، CD Projekt Red تصمیم گرفته است تا فروش بازی های خود را به روسیه و بلاروس متوقف کند.” «امروز ما شروع به کار با شرکای خود برای توقف فروش دیجیتال و توقف تحویل فیزیکی محصولات CD Projekt Group و همچنین تمام بازی‌های توزیع شده در پلتفرم GOG به روسیه و بلاروس می‌کنیم.

CD Projekt همچنین گفت که آگاه است که قدرت تأثیر مستقیم بر مسائل در صحنه جهانی را ندارد، اما امیدوار است که با افزودن صدای خود به تعداد فزاینده ای از برندهای سرگرمی که روسیه و بلاروس را از دسترسی به محتوای آنها مسدود کرده اند، کمک کند. الهام بخش تغییر در این کشورها است.

این شرکت افزود: “کل گروه CD Projekt محکم در کنار مردم اوکراین ایستاده است.” «اگرچه ما یک نهاد سیاسی نیستیم که قادر به تأثیرگذاری مستقیم بر امور دولتی باشد و به دنبال آن نیستیم، اما معتقدیم که کسب‌وکارها، زمانی که متحد شوند، قدرت ایجاد تغییرات جهانی در قلب و ذهن مردم عادی را دارند. ما می دانیم که بازیکنان روسیه و بلاروس، افرادی که هیچ ارتباطی با حمله به اوکراین ندارند، تحت تأثیر این تصمیم قرار خواهند گرفت، اما با این اقدام ما می خواهیم جامعه جهانی را بیشتر تحریک کنیم تا در مورد آنچه در قلب اتفاق می افتد صحبت کنند. اروپا.”

تعداد فزاینده ای از سازمان های قمار به طور علنی از روسیه فاصله می گیرند و خواستار پایان دادن به تهاجم به اوکراین هستند. میخائیلو فدوروف، معاون وزیر اوکراین، از سونی و مایکروسافت خواسته است تا به تحریم‌ها بپیوندند، اگرچه هیچ‌کدام هنوز این کار را نکرده‌اند. تیم بلوبر نیز همینطور است فروش بازی هایش را متوقف می کند در روسیه / بلاروس، در همبستگی با اوکراین.

EA این هفته اعلام کرد که روسیه در هفته های آینده از بازی های FIFA 22 و NHL 22 خود حذف خواهد شد. در همین حال، استودیوهای مختلف دیگر در صنعت بازی در حال سازماندهی تلاش هایی برای کمک هستند.

این سازنده استودیو War of Mine 11 بیت تمام درآمد حاصل از فروش این بازی ضد جنگ را هفته آینده به صلیب سرخ اوکراین اهدا می کند. توسعه دهنده Stalker 2 GSC World، مستقر در اوکراین، از صنعت بازی و بازیکنان خواست تا به صندوقی برای حمایت از نیروهای مسلح اوکراین کمک مالی کنند.

اگر می خواهید به تلاش های بشردوستانه در حال انجام کمک کنید، ما لیستی از سازمان های بشردوستانه مانند صلیب سرخ اوکراین و یونیسف تهیه کرده ایم که می توانید به آنها کمک مالی کنید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.