منو سایت

Capcom Japan محتوای جدید Resident Evil را آزار می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Capcom Japan محتوای جدید Resident Evil را آزار می دهدCapcom Japan محتوای جدید Resident Evil را آزار می دهد

حساب توییتر ژاپنی Resident Evil با پیامی که مربوط به این سریال است، آزار دهنده است، که فردا ساعت 16:00 JST / 2 AM EST منتشر می شود.

در این توییت آمده است: «اوه، یک اتفاق مشکوک در پورتال رزیدنت اویل در حال رخ دادن است… به نظر می‌رسد این دلیلی بوده است که همه کارکنان اطراف من اخیراً مشغول شده‌اند. فردا ساعت 4 بعدازظهر JST چیزی در حال وقوع است، بنابراین امیدوارم همه از آن لذت ببرید!

اگرچه عکس ضمیمه چیز زیادی را نشان نمی دهد، اما به تاریخچه فرنچایز اشاره دارد و لوگوی Resident Evil 2 را نشان می دهد. یکی از کاربران توییتر فکر می کند این پیام ربطی به هیچ بازی ندارد و ممکن است فقط به یک اشاره کند. پورتال در وب سایت بررسی تاریخ رزیدنت اویل

این اعلامیه می تواند افشاگری برای DLC Resident Evil Village باشد، زیرا Capcom در ژوئن گذشته تایید کرد که در حال توسعه است. طبق شایعات، ممکن است بازسازی Resident Evil 4 نیز فاش شود. یکی دیگر از کاربران توییتر عکس توییت را با منوی گزینه های Resident Evil 4 مقایسه کرد و به طرز شگفت آوری شبیه به هم هستند.

اوایل امروز، کپکام از یک تایمر در وب سایت خود رونمایی کرد که نشان می دهد در حال شمارش معکوس برای چیزی است. برخی حدس می‌زنند که ممکن است مربوط به Street Fighter باشد، زیرا قرار است پایان فصل Street Fighter Pro Tour درست زمانی به پایان برسد که ساعت به صفر برسد. این ممکن است به Resident Evil نیز مرتبط باشد، زیرا فونت اعداد مشابه فونت مورد استفاده برای فرنچایز است.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.