منو سایت

Capcom Arcade 2nd Stadium به عنوان کامپیوتر و کنسول معرفی شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Capcom Arcade 2nd Stadium به عنوان کامپیوتر و کنسول معرفی شد

Capcom Arcade 2nd Stadium به عنوان کامپیوتر و کنسول معرفی شد

Capcom Arcade 2nd Stadium رسماً رونمایی شد و مجموعه دیگری از 32 بازی کلاسیک آرکید را در بر خواهد گرفت. پس از انتشار زودهنگام توسط هیئت رتبه بندی کره ای، کپکام اعلام کرد و تایید کرد که عنوان SonSon 1984 یک دانلود رایگان برای این نسخه خواهد بود.

پیش‌سفارش‌ها و خریدهای Capcom Fighting Collection نیز سه شگفتی را به عنوان یک بازی جایزه ارائه می‌کنند، اگرچه Capcom هنوز مشخص نکرده است که بقیه محدوده شامل چه مواردی است.

استادیوم اصلی Capcom Arcade برای اولین بار در فوریه 2021 بر روی نینتندو سوییچ منتشر شد و شامل برخی از نمادین‌ترین عناوین Capcom بود که بین سال‌های 1984 تا 2001 منتشر شدند. Ghosts’ n Goblins، Super Street Fighter II Turbo و ده‌ها بازی دیگر در یک شبیه‌ساز اجرا شدند. ویژگی هایی مانند گزینه های مختلف سختی، سرعت بازی و حتی استفاده از فیلترهای بصری برای بازتولید ظاهر صفحه نمایش های CRT قدیمی.

نسخه چند پلتفرمی در ماه مه دنبال شد و مجموعه بازی‌های آرکید را به PS4، PS5، Xbox One و Xbox Series X منتقل کرد. تاریخ انتشار Capcom Arcade 2nd Stadium هنوز اعلام نشده است، اما طرفداران یکپارچهسازی با سیستمعامل ممکن است به زودی برخی از بهترین‌های این شرکت را بازی کنند. بازی‌های مبارزه‌ای در Capcom Fighting Collection در ۲۴ ژوئن، زمانی که به صورت دیجیتالی روی PS5، PS4، Xbox Series X | S، Xbox One، Switch و PC از طریق Steam عرضه می‌شود.

این مجموعه شامل بازی قابل اعتماد Super Street Fighter II Turbo و همچنین هر پنج بازی آرکید از سری Darkstalker و “گنجینه” بیش از 500 اثر هنری است که شامل طرح های مفهومی و اسناد طراحی از عناوین است. علاقه مندان به صدا همچنین می توانند کتابخانه وسیعی از بیش از 400 آهنگ را امتحان کنند.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.