منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • Capcom به دلیل انتشار به‌روزرسانی اشتباه Resident Evil Village عذرخواهی کرده است

Capcom به دلیل انتشار به‌روزرسانی اشتباه Resident Evil Village عذرخواهی کرده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Capcom به دلیل انتشار به‌روزرسانی اشتباه Resident Evil Village عذرخواهی کرده است

به نظر می رسد که بازیکنان در شبکه Steam پس از نصب آخرین به روز رسانی دهکده مقیم شیطان، در حین انجام بازی با مشکل مواجه شده اند و به نوعی قادر به اجرای بازی نیستند. به همین دلیل، Capcom یکی از بازیکنان نسخه PC است دهکده مقیم شیطان او عذرخواهی کرده است و در حال حاضر روی رفع مشکلات به‌روزرسانی کار می‌کند دهکده مقیم شیطان آثار.

Resident Evil Village جدیدترین قسمت از مجموعه طولانی مدت Resident Evil است. این بازی سال گذشته با استقبال بسیار خوبی از سوی طرفداران عرضه شد و کپکام تقریباً آماده است تا نسخه طلایی بازی را منتشر کند که با حجم زیادی از محتوای جدید عرضه خواهد شد. با این حال، بازیکنانی که هنوز در حال بازی Resident Evil Village هستند یا به تازگی آن را برای اولین بار در Steam راه اندازی کرده اند، ممکن است از اینکه بازی در حال حاضر به خوبی اجرا نمی شود، ناامید شوند. همانطور که برخی از بازیکنان متوجه شده اند که بازی با مشکلاتی مانند کرش و راه اندازی مجدد پس از نصب آخرین به روز رسانی Resident Evil Village مواجه است.

به روز رسانی Resident Evil Village

اعلامیه Capcom در مورد آخرین به روز رسانی دهکده مقیم شیطان

به گزارش پارسی گیم، کپکام به سرعت با کاربران استیم درباره مشکلات این بازی صحبت کرد. کپکام در پستی در صفحه رسمی استیم اعلام کرد که پس از نصب آخرین آپدیت، دو مشکل اصلی مشاهده شد. بنابراین، این خطاها مربوط به خرابی بازی است و “پیامی ظاهر می شود که نیاز به راه اندازی مجدد بازی را ذکر می کند.” Capcom ادامه داد: “ما برای هر گونه ناراحتی که ممکن است ایجاد کرده باشد عذرخواهی می کنیم و تیم توسعه در حال حاضر سخت در تلاش است تا این مشکل را در اسرع وقت حل کند.” در پایان بیانیه از طرفداران خواسته شد تا به توسعه دهندگان زمان بدهند تا مشکلات را حل کنند.

بازیکنان Resident Evil Village بدون شک از این خبر ناامید خواهند شد، زیرا ممکن است این بازی برای مدتی در Steam در دسترس نباشد. با بحث ها و صحبت هایی که اخیرا در فروم استیم این بازی در بین کاربران صورت گرفته است، می توان گفت که بسیاری از آنها این مشکل را داشته اند. همچنین، تعداد کمی از خوش‌شانس‌هایی که بازی را به‌روزرسانی نکرده‌اند، ممکن است همچنان بتوانند نسخه قدیمی‌تر را بازی کنند، اما برای اکثر بازیکنان، به‌روزرسانی به‌طور خودکار انجام می‌شود و باعث از کار افتادن بازی می‌شود. بنابراین، باید دید کپکام چه اقداماتی را برای رفع مشکلات ایجاد شده انجام خواهد داد.

Resident Evil Village در حال حاضر برای PC، Xbox Series X/S، Xbox One، PlayStation 5 و PlayStation 4 در دسترس است.

منبع: Gamesradar