منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • Call Of Duty: Warzone و Vanguard DLC Free و رویداد Double XP این آخر هفته در دسترس هستند

Call Of Duty: Warzone و Vanguard DLC Free و رویداد Double XP این آخر هفته در دسترس هستند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Call Of Duty: Warzone و Vanguard DLC Free و رویداد Double XP این آخر هفته در دسترس هستند


اکتیویژن اعلام کرده است که DLC رایگان را به همه بازیکنان Call of Duty: Vanguard و Warzone اهدا می کند تا از طرفداران به خاطر صبرشان برای تاخیر در فصل 2 تشکر کند. آخر هفته. .

محتوای رایگان در قالب بسته ایثار ممنوع است که در مجموع شامل 9 مورد می باشد. این بسته با یک پوسته افسانه ای اپراتور، دو نقاشی افسانه ای اسلحه و یک پرش در سطح باس ارائه می شود. اکتیویژن همچنین هر 10 پاس رایگان در سطح نبرد پاس می دهد. Activision گفت در مجموع، این محتوا در غیر این صورت 20 دلار هزینه خواهد داشت.

در حال پخش: فصل دوم – آتش سریع Call of Duty: Vanguard & Warzone

رایگان قیمت خوبی است
رایگان قیمت خوبی است

برای دریافت جوایز رایگان، تنها کاری که باید انجام دهید این است که تا ساعت 10:00 PT / 13:00 ET در 22 فوریه وارد Warzone یا Vanguard شوید.

اکتیویژن در گفت‌وگو با شبکه تلویزیونی اکتیویژن گفت: چه برای همسطح کردن سلاح‌های جدید، باز کردن تمام محتوای جدید در Battle Pass برای فصل دوم، یا بازی با دوستان در آخر هفته یک پست وبلاگ

در مورد رویداد با XP دوگانه، امروز، 18 فوریه، ساعت 10 صبح PT آغاز می شود و تا 22 فوریه در همان زمان ادامه خواهد داشت. این رویداد Max Double XP نامیده می شود – شامل Double XP برای Progression، XP برای Weapon، XP XP برای Operator، XP برای Battle Pass و XP برای Clan.

فصل 2 به تعویق افتاد تا زمان بیشتری به تیم‌های توسعه داده شود تا به‌روزرسانی‌ها و بهینه‌سازی‌های بیشتری را برای Vanguard و Warzone منتشر کنند تا آنها را در وضعیت بهتری قرار دهند. فصل 2 سرانجام در 14 فوریه منتشر شد – یادداشت های اصلاحی فصل 2 را اینجا ببینید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.