منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • Call Of Duty: Warzone به تبلیغ نبرد ظاهری گودزیلا برای فصل 3 ادامه می دهد.

Call Of Duty: Warzone به تبلیغ نبرد ظاهری گودزیلا برای فصل 3 ادامه می دهد.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Call Of Duty: Warzone به تبلیغ نبرد ظاهری گودزیلا برای فصل 3 ادامه می دهد.

Call Of Duty: Warzone به تبلیغ نبرد ظاهری گودزیلا برای فصل 3 ادامه می دهد.

تیزرهای فصل 3 Call of Duty برای Warzone ادامه دارد زیرا اکتیویژن یک کلیپ جدید از معادن Caldera منتشر می کند که در اثر هجوم چیزی غول پیکر در حال سقوط در سطح جزیره فرو می ریزد.

«سطح جزیره دیگر امن نیست. وقتی آنها بالا می روند، ما پایین می آییم، “اکانت توییتر در Call of Duty، شامل یک تیزر جدید برای فصل 3، گفت. گوینده ویدیو به طور مبهم توضیح می دهد که یک دستگاه باید در معادن فسفات Caldera فعال شود، اما بحث این است که طرح توسط ارتعاشات چیزی بزرگ که منطقه زیرزمینی را تکان می دهد و فرو می ریزد قطع می شود.

راوی فریاد می زند: «هنوز آماده نیست، دارند می آیند» و ویدیو ناگهان با فریاد به پایان می رسد.

به نظر می رسد این یک تیزر دیگر باشد که منجر به نبرد هیولایی Caldera برای فصل 3 Warzone می شود. موضوع فصل 3 سلاح های طبقه بندی شده است و اولین تریلر فیلم این فصل توضیح می دهد که بمب های سحابی منفجر شده در فصل 2 موجودی وحشی را از خواب بیدار کردند. به نظر می رسد یک تیزر دیگر نشان می دهد که خود پادشاه هیولاها، گودزیلا، به Warzone می آید تا برای Caldera دردسر ایجاد کند.

گزارش‌های قبلی از منابع برجسته حاکی از آن بود که گودزیلا و کینگ کونگ هر دو به Warzone می‌آیند، و به نظر می‌رسد که عبارت در این تیزر جدید تأیید می‌کند که گودزیلا تنها هیولایی نخواهد بود که در جزیره می‌جنگد.

علاوه بر نبرد با هیولاها، در اینجا همه چیزهایی است که از آپدیت بزرگ فصل 3 Call of Duty می دانیم که در 27 آوریل ارائه می شود. Monsters تنها افزوده‌های جدید به Call of Duty نخواهند بود، رپر نمادین اسنوپ داگ در 19 آوریل به عنوان اپراتور بازی برای Warzone و Vanguard وارد می‌شود.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.