منو سایت

Call of Duty Wars 2 حالت بازجویی دارد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Call of Duty Wars 2 حالت بازجویی دارد

گزارش جدید از ویژگی های جدید بازی Call of Duty Wars 2 اشاره کرد. این بازی ویژگی های مهمی مانند زره بدن را بازیابی می کند و همچنین از سیستم مدیریت آیتم های بازی Blackout استفاده خواهد کرد. قابلیت دیگری به نام بازجویی اضافه خواهد شد که مکانیزم جدیدی خواهد بود. دنباله Call of Duty Warzone توسط Infinity Ward ساخته می شود و قرار است اواخر امسال رسما معرفی شود.

طبق آخرین اخبار منتشر شده از بازی و گزارش جدید اکسپوتر، بازی Call of Duty Wars 2 دارای ویژگی های جدیدی خواهد بود. تام اندرسون در گزارش قبلی نوشته بود که نقشه بازی با Warzon فعلی متفاوت است و بیشتر شبیه Blackout است. او در گزارشی جدید به مکانیسم جدیدی به نام بازجویی اشاره می کند. گفته می شود مکانیسم بازجویی اندرسون شبیه Rainbow Six Siege است. بازیکن می تواند از فردی که روی زمین افتاده به مدت شش ثانیه سوال کند تا موقعیت سایر هم تیمی هایش را روی نقشه مشخص کند.
بازجویی کلاف دیوتی ورزون ۲

گزینه های Call of Duty Varzon 2

پس از بازجویی و یافتن هم تیمی ها، بازیکن می تواند آنها را با اسلحه بکشد یا از سلاح های کشتار جمعی استفاده کند. این ویژگی می تواند Warzon 2 را برای بازیکنان جدید هیجان انگیزتر کند. یکی دیگر از ویژگی های ذکر شده در این گزارش؛ این استفاده از جلیقه های ضد گلوله است. این جلیقه‌ها شبیه به قسمت Battle Royale از Black Ops 4 به نام Blackout خواهند بود. Warzon 2 دارای جلیقه های ضد گلوله است که برای استفاده از آنها ابتدا باید یک جلیقه ضد گلوله داشته باشید. این جلیقه ها نیز طبقه بندی های مختلفی دارند و هر کدام سلامت و درجه تحمل آسیب متفاوتی خواهند داشت.

بازیکنان فقط باید جلیقه های ضد گلوله مانند ورزون فعلی را پیدا کنند و آنها را در جلیقه خود قرار دهند. سیستم مدیریت منابع یا آیتم مشابه Escape from Tarkov خواهد بود. هر کیس خاص دارای یک منوی سفارشی با موارد سازماندهی شده مانند تفنگ، نارنجک، ضربه زدن به کلید و غیره است. سیستم مدیریت آیتم ها در حالت PvPvE بازی مدرن Warfare 2 با نام DMZ نیز استفاده می شود.

تام اندرسون یک افشاگر معتبر است که هرگز گزارش جعلی منتشر نکرده است. در حالی که اطلاعات فاش شده توسط Activision تایید نشده است. فعلا از آنها نقل قول نکنید. اکتیویژن رسما ساخت بازی Call of Duty Wars 2 را تایید کرد و در اواخر سال جاری شاهد معرفی کامل آن خواهیم بود. گفتنی است نسخه موبایل Warzon نیز در دست ساخت است و اکتیویژن در حال راه اندازی چندین پروژه مختلف از مجموعه Call of Duty است. نظر شما در مورد امکان بازجویی در بازی Call of Duty Warzone 2 چیست؟

منبع: GamingBolt