Call of Duty Varzon Mobile با نام رسمی Project Aurora رسما رونمایی شد

Call of Duty Varzon Mobile با نام رسمی Project Aurora رسما رونمایی شد

اکتیویژن پس از تایید ساخت بازی موبایل Varzon رسما از این محصول جدید رونمایی کرد. Call of Duty Warzone Mobile، معروف به Project Aurora. سبک جدید بتل رویال رایگان که “روش های جدید بازی” را ارائه می دهد. با ارائه رسمی بازی در وب سایت Call of Duty، استودیوی سازنده نوشت که اخبار و گزارش های منظمی از نحوه ساخت بازی منتشر خواهد کرد و این اولین مقاله رسمی در مورد بازی است.

به گزارش پارسی گیم، وجود بازی Warzone Mobile با یک آگهی استخدام در سایت Call of Duty فاش شد و این اولین بار است که این استودیو اطلاعات رسمی از این بازی منتشر می کند. پروژه جدید به دنبال ارائه یک تجربه مشابه به Varzon برای دستگاه های تلفن همراه است. تیم توسعه بر این باور است که ماموریت آنها این است که جامعه پراکنده بازیکنان Calaf Duty را با ارائه یک تجربه بتل رویال سریع، دقیق و با کیفیت بالا متحد کنند که راه جدیدی برای بازی ارائه می دهد.

Call of Duty Varzon به تلفن همراه شما می آید

به گفته این نشریه، تیم توسعه پروژه Project Aurora در حال تست بازی هستند. اما بتا یا ویدیوی معرفی به این زودی منتشر نخواهد شد. توسعه بازی Call of Duty Varzon Mobile در فاز آلفا است و نسخه آزمایشی آن در اختیار تعداد محدودی از بازیکنان قرار دارد و این افراد نیز از اشتراک گذاری اطلاعات جدید در مورد بازی منع می شوند. با این حساب، اطلاعات مربوط به روند بازی در دسترس عموم قرار نخواهد گرفت.

سازنده نوشته است که هدف از عرضه نسخه محدود آلفا یافتن راه هایی برای بهبود، ارتقاء بازی و یافتن باگ های مختلف است. این استودیو همچنین نقدهای خوبی را برای گیم پلی و محیط دریافت کرد. افرادی که بازی را تجربه کرده اند. آنها نمی توانند اطلاعات مربوط به آن را افشا کنند. اما این استودیو به زودی اطلاعات بیشتری را در اختیار عموم قرار خواهد داد.

علاوه بر این، این استودیو می نویسد که به زودی افراد بیشتری برای آزمایش Call of Duty Warzone Mobile دعوت خواهند شد. محتوای فعلی بازی بدون شک تغییر خواهد کرد و نگاه آن تنها به مردم آسیب می رساند. طبق شایعات، مکانیک Battle Royale Warzon برای رایانه شخصی برای دستگاه های تلفن همراه بهینه شده است تا بازی بسیار شبیه به نسخه اصلی به نظر برسد. لازم به ذکر است که پیشرفت افرادی که برای تجربه بازی دعوت شده اند به نسخه نهایی منتقل نمی شود.

خبر دیگر اینکه وقایع کینگ کنگ و گودزیلا از ورزون آغاز شده است. این اتفاق با واکنش های مختلفی از سوی بازیکنان همراه شد.

منبع: GameSpot