منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • Call Of Duty: Vanguard تغییرات قابل توجهی در رتبه بندی مهارت های بازی رتبه بندی شده ایجاد می کند

Call Of Duty: Vanguard تغییرات قابل توجهی در رتبه بندی مهارت های بازی رتبه بندی شده ایجاد می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Call Of Duty: Vanguard تغییرات قابل توجهی در رتبه بندی مهارت های بازی رتبه بندی شده ایجاد می کند

Call Of Duty: Vanguard تغییرات قابل توجهی در رتبه بندی مهارت های بازی رتبه بندی شده ایجاد می کند

حالت مسابقه ای بازی مسابقه ای Call of Duty: Vanguard تغییرات قابل توجهی را در سیستم رتبه بندی مهارت دریافت کرده است. از 28 مارس، Treyarch گفت که سود و زیان در رتبه‌بندی مهارت بازیکنان باید ثابت‌تر باشد.

Vanguard’s Ranked Play به صورت زنده با آپدیت فصل 2 شروع می شود و به بازیکنان این امکان را می دهد تا در مسابقات با کارت ها و مجموعه قوانینی که توسط بازیکنان حرفه ای در لیگ Call of Duty استفاده می شود، رقابت کنند. بازیکنان در یک بازی رتبه‌بندی شده با شرکت در پنج مسابقه رتبه‌بندی شروع می‌کنند تا رتبه مهارت اولیه خود را تعیین کنند، که عددی است که سطح مهارت بازیکن را در یک فصل بازی رتبه‌بندی شده مشخص تعیین می‌کند. رتبه مهارت نتیجه ای است که با هر برد افزایش یا با هر باخت کاهش می یابد. برد و باخت به طور متناقضی بر رتبه مهارت کلی بازیکنان تأثیر می گذارد، اما بر اساس توییتی از Treyarchبهبودهایی در تأثیر کلی هر مسابقه بر رتبه مهارت یک بازیکن انجام شد.

در حال پخش: CoD: Vanguard & Warzone – تریلر گیم پلی بارگذاری شده برای فصل دوم

به روز رسانی رتبه بندی بازی به بازیکنان این امکان را می دهد که پس از بردها بیشتر از امتیاز مهارت خود درآمد کسب کنند و پس از باخت کمتر از امتیاز خود ببازند. علاوه بر این، Treyarch گفت که این به‌روزرسانی تأثیر عملکرد مسابقه را بر میزان امتیازات مهارت‌های برد یا باخت کاهش می‌دهد و بازیکنان باید به طور کلی سود و باخت ثابت‌تری را تجربه کنند.

توسعه دهنده Treyarch، Lawrence Metten نیز استفاده می کند موضوع طولانی در توییتر برای ارائه توضیح دقیق در مورد نحوه محاسبه رتبه مهارت ها در یک بازی رتبه بندی شده، گفت که رتبه مهارت ها نمایشی قابل مشاهده از مهارت های بازیکن است، اما توسعه دهنده در پشت صحنه “محدوده عملکرد پنهان” را برای هر بازیکنی که مدیریت می کند دنبال می کند. رتبه بندی مهارت ها در ابتدا، بازیکنان رتبه‌بندی مهارتی را دریافت می‌کنند که در پایین‌ترین حد HPR آنها قرار دارد، که Methen گفت که از پایین شروع می‌شود، بنابراین با خواندن دقیق‌تر سیستم از توانایی‌های بازیکن، امتیاز می‌تواند افزایش یابد.

Meten گفت: «HPR طیفی از این است که ما فکر می‌کنیم شما چقدر خوب هستید و چگونه پیش‌بینی می‌کنیم که با سایر بازیکنان روبرو خواهید شد. “بازیکنان با HPR بالاتر از شما را شکست دهید و HPR شما بالا می رود، شما انتظارات را برآورده نمی کنید و کاهش می یابد.”

توسعه‌دهنده موضوع توییتر را با گفتن اینکه Treyarch به جمع‌آوری داده‌ها و بازخوردها برای ارزیابی مهارت‌ها در حین تنظیم و بهبود سیستم ادامه می‌دهد و بازخورد همیشه قابل قدردانی است، پایان داد.

پیروی از دستورالعمل‌های لیگ Call of Duty 2022 همچنین به این معنی است که Ranked Play محدودیت‌های زیادی در مورد سلاح‌ها، پاداش‌ها و پیوست‌ها دارد. برای کسانی که می خواهند مهارت های خود را در حالت مسابقه ای محک بزنند، راهنمای با بهترین مزایا و سلاح های قابل استفاده در Ranked Play را داریم.

علاوه بر پیشرفت‌هایی که در بازی رتبه‌بندی Vanguard انجام شده است، Sledgehammer Games اخیراً یک لیست پخش آزمایشی در تلاش برای آزمایش گزینه‌های بهتر برای امتیازات اضافه کرده است. بازیکنان تشویق می شوند تا در یک نظرسنجی ویژه بازخورد خود را در مورد لیست پخش ارائه دهند. کسانی که صاحب Vanguard نیستند می توانند از بخش های منتخب چند نفره بازی در طول رویداد دسترسی رایگان که از 30 مارس تا 13 آوریل برگزار می شود، لذت ببرند.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.