منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • Call Of Duty: Vanguard بالاخره زامبی‌های گرد به دست می‌آورد، اما یک دقیقه صبر کنید

Call Of Duty: Vanguard بالاخره زامبی‌های گرد به دست می‌آورد، اما یک دقیقه صبر کنید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Call Of Duty: Vanguard بالاخره زامبی‌های گرد به دست می‌آورد، اما یک دقیقه صبر کنید

Call Of Duty: Vanguard بالاخره زامبی‌های گرد به دست می‌آورد، اما یک دقیقه صبر کنید

Call of Duty: Vanguard به دلیل دور شدن از تجربه دایره ای سنتی رژیم زامبی ها به شدت مورد انتقاد قرار گرفته است، اما وبلاگ Treyarch در 14 آوریل توضیح داد که بالاخره کارت های گرد استاندارد به Vanguard می آیند. بازیکنان همچنین می توانند انتظار داشته باشند که محتوای بیشتری برای زامبی ها در Black Ops Cold War ارائه شود.

با توجه به وبلاگ Treyarch، تمرکز از نقشه های هدف Van Anguard’s Der Anfang و Terra Maledicta به پایه مورد نیاز برای وارد کردن نقشه های سنتی زامبی به بازی تغییر کرده است. متأسفانه، بازیکنان باید قبل از تغییر به حالت کلاسیک زامبی پیشتاز، مدتی صبر کنند.

در حال پخش: COD: Vanguard & Warzone – تریلر فیلم Classified Arms برای فصل سوم

Treyarch می‌گوید: «اگرچه ما بسیار هیجان‌زده هستیم که این سبک بازی کلاسیک را برای بازیکنان ونگارد ارائه کنیم، اما می‌خواهیم از قبل انتظار داشته باشیم که مدتی طول بکشد تا به دست شما برسد.» سازنده توضیح می‌دهد که این کار شامل توسعه گسترده سیستم از ابتدا، از جمله طراحی، پیاده سازی و آزمایش امواج و مسیرهای دایره ای مبتنی بر هوش مصنوعی و موارد دیگر.

اولین نقشه دور پیشتاز، Shi No Numa از Call of Duty: World at War خواهد بود که در حال حاضر در Vanguard موجود است، اما تنها بخش کوچکی از نقشه برای کاوش در دسترس است. برای کارت گرد، Treyarch می‌گوید که نقشه کامل Shi No Numa به‌عنوان بازیکنانی با تجربه در جنگ جهانی خواهد بود، اما با یک جستجوی اصلی جدید، منطقه مطالعه جدید، تخم‌مرغ‌های کناری ایستر، ماموریت جدید Wonder Weapon، استتار جدید بهبود یافته است. Pack-a-Punch و دیگران. این نقشه همچنین داستان جدیدی در رابطه با داستان ادامه دار Treyarch در مورد هوای تاریک دریافت می کند.

طرفداران زامبی باید فصل آینده Call of Duty را پشت سر بگذارند تا بتوانند منتظر نسخه بازسازی شده Shi No Numa باشند، زیرا Treyarch می گوید این کارت قرار است پس از پایان فصل 3 منتشر شود.

Treyarch. time می گوید: «شی نو نوما یک بوم محکم به ما می دهد تا روی آن بسازیم.»

در مورد انتظارات بازیکنان برای فصل 3 Zombies، Treyarch می‌گوید محتوای جدید Vanguard شامل چالش‌های فصلی جدید، چالش‌های بیشتر برای باز کردن قفل سلاح‌ها برای سلاح‌های فصلی و به‌روزرسانی‌های کیفیت زندگی خواهد بود. Sacrifice هدف جدیدی خواهد بود که به نقشه‌های فعلی Der Anfang و Terra Maledicta اضافه شده است، اما توسعه‌دهنده خاطرنشان می‌کند که تغییر به نقشه‌های گرد به این معنی است که Sacrifice جدیدترین نوع هدف اضافه شده به نقشه‌های فعلی زامبی‌های Vanguard خواهد بود.

در حالی که منتظر کارت جدید Vanguard هستید، بازیکنان می توانند انتظار داشته باشند که محتوای جدیدی در حالت زامبی در Black Ops Cold War ارائه شود. این محتوا شامل دو سلاح کاملاً جدید است که به صورت چند نفره، Zombies و Warzone، و همچنین یک بسته اپراتور جدید با مضمون زامبی در دسترس خواهند بود.

خارج از Zombies، در اینجا همه چیزهایی است که در مورد فصل 3 برای Vanguard و Warzone می دانیم. Activision چیزی هیولایی در مورد Warzone را تحریک می کند، که حتی ممکن است شامل رویدادی با موضوع گودزیلا باشد.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.