منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • Call Of Duty Season 3 Reloaded یک سفر سریع به Warzone، نقشه و سلاح های جدید برای Vanguard به ارمغان می آورد.

Call Of Duty Season 3 Reloaded یک سفر سریع به Warzone، نقشه و سلاح های جدید برای Vanguard به ارمغان می آورد.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Call Of Duty Season 3 Reloaded یک سفر سریع به Warzone، نقشه و سلاح های جدید برای Vanguard به ارمغان می آورد.

به‌روزرسانی میان‌فصل فصل 3 Call of Duty هم برای Vanguard و هم برای Warzone به‌دنبال به‌روزرسانی در 24 می در Vanguard در 10 PM PT / 1 PM ET و به‌روزرسانی Warzone در 9 PM PT / 12 PM ET در 25 می منتشر خواهد شد. . افزوده‌های جدید شامل یک نقشه چند نفره برای Vanguard خواهد بود، در حالی که یک سیستم جدید سفر با سرعت بالا به Warzone می‌آید.

منطقه نظامی

قهرمان Caldera LTM

حالت جدیدی برای آپدیت میان فصل در Caldera می آید. این حالت انفرادی شامل حداکثر 150 بازیکن و یک راند همیشه بسته خواهد بود. همه بازیکنان با بار شخصی، ماسک گاز و یک توکن توزیع مجدد وارد خواهند شد. علاوه بر این، کشتار در این حالت بلافاصله سلامت، تجهیزات و مهمات بازیکنان را شارژ می کند و بازیکنان را به بازی تهاجمی تشویق می کند.

در حال پخش: COD: Vanguard & Warzone – تریلر فیلم سلاح های طبقه بندی شده برای فصل سوم

سیستم سفر سریع

یکی از تغییرات عمده ای که با آپدیت وسط فصل Warzone ایجاد می شود، سیستم جدید سفر با سرعت بالا Caldera است. این سیستم حمل و نقل زیرزمینی جدید شامل 14 نقطه دسترسی مشخص شده در نقشه Warzone Tac و یک نقشه کوچک با نماد نقره ای “درب طاق” است.

یک سفر سریع به Caldera به نظر می رسد یک مترو به Verdansk باشد. برای سفر از طریق گاری معدن به ناحیه دیگری از هاب، بازیکنان به سادگی باید با دریچه گرد تعامل داشته باشند و به سمت سبد خرید حرکت کنند. با انجام این کار، نام مقصد سفر سریع روی صفحه ظاهر می شود. پس از گذشت چند ثانیه از زمان سفر، بازیکن بلافاصله در مقصد خود ظاهر می شود. سرنخ‌های نوری و صوتی به بازیکنان این امکان را می‌دهند که بدانند آیا دشمنی در انتهای دیگر نقطه‌ای که سرعت بالایی دارد منتظر است یا اینکه فروپاشی دایره به زودی مقصد را فرا خواهد گرفت. چراغ سبز نشان می دهد که سفر سریع ایمن است، اما هر چیز دیگری می تواند یک خطر بالقوه را نشان دهد.

مزیت جدید

فصل 3 Reloaded همچنین مزیت جدیدی را برای Warzone معرفی می کند. امتیاز Serpentine Vanguard اضافه شده است تا به بازیکنان کمک کند تا با خیال راحت‌تر روی نقشه بپیمایند، زیرا با Serpentine، سرعت دویدن تا 20 درصد از آسیب‌های وارده از گلوله، مواد منفجره و آتش را کاهش می‌دهد. بازیکنانی که با استفاده از Serpentine به دشمن شلیک می کنند، نشانگر “مار” دریافت می کنند تا بدانند که باید آسیب بیشتری وارد کنند.

آیتم های جدید برای غارت

سه آیتم لوت جدید به Warzone اضافه شده است: یک توکن ورود به گولاگ، یک توکن توزیع مجدد بازیابی و آیتم های افزایش سرعت.

نشانه های ورود به گولاگ در جعبه های تحویل مسابقات استاندارد نبرد سلطنتی یافت می شود. این توکن‌ها به بازیکنان حذف‌شده اجازه می‌دهند که اگر توکنی برای ورود به گولاگ نگه دارند، ضربه دیگری به گولاگ وارد کنند. توکن تغییر موقعیت به روشی مشابه کار می کند. این توکن به بازیکنان حذف شده اجازه می دهد تا مستقیماً به نبرد بازگردند و گولاگ را دور بزنند. در نهایت، Speed ​​Boost یکی دیگر از موارد کمیاب است که در برخی از جعبه های تحویل ظاهر می شود. عنصر Speed ​​​​Boost به طور خودکار به بازیکن یک حرکت محرک موقت می دهد.

مناطق غارت با ارزش بالا

مناطق غنیمتی با ارزش که در اصل در حالت زمان محدود فصل 3 Operation Monarch گنجانده شده بودند، اکنون در مسابقات استاندارد رویال بتل در دسترس خواهند بود. این مکان‌های لوت با ارزش بالا در هر مسابقه تصادفی خواهند بود، اما مناطق با علامت دلار مشخص می‌شوند و لوت با کیفیت بالاتری ارائه می‌دهند.

رویداد بازی Rebirth Island

کارت Warzone کوچکتر همچنین یک رویداد درون بازی دریافت می کند تا با داستان رویداد Reinforced Season 2 مطابقت داشته باشد. رویداد Occupation Scan نامشخص است، اما Activision می گوید که در برخی مواقع در طول مسابقات استاندارد Rebirth Resurgence، بازیکنان ممکن است برای “Occupation” هشدار داده شوند. اسکن”. در این مرحله، آنها باید دراز بکشند یا در غیر این صورت موقعیت آنها برای هر بازیکن دیگری در نقشه Tac و مینی مپ آشکار می شود.

به نظر می‌رسد که این امر یک رویداد تغییر نقشه بیشتر یا حتی یک نقشه کاملاً جدید را آزار می‌دهد، زیرا ناشر می‌گوید Occupation Scan باید بازیکنان را در جزیره‌ای که ممکن است مجبور به فرار از آن شوند هوشیارتر نگه دارد.

علاوه بر این، اکتیویژن می‌گوید که فصل 3 Reloaded شامل تعدادی به‌روزرسانی‌های کیفیت زندگی، از جمله یک «Squad heads-up-display» جدید است که ناشر می‌گوید جزئیات آن در یادداشت‌های تنظیمی برای به‌روزرسانی اصلی فاش خواهد شد.

آوانگارد

نقشه کره پیشتاز
نقشه کره پیشتاز

کارت و اسلحه و اپراتور جدید

برای آپدیت میان فصل، Vanguard یک اپراتور جدید، اسلحه و یک کارت چند نفره را به همراه دارد. Sphere به عنوان یک کارت چند نفره کوچک توصیف می شود که در یک آزمایشگاه اسلحه اتفاق می افتد. سلاح جدید فصل 3 Reloaded مسلسل H4 Blixen خواهد بود که به عنوان یک تپانچه توصیف می شود که تحرک و دقت را در عمل متوسط ​​ارائه می دهد. این اسلحه به صورت رایگان با چالش اسلحه یا خریداری شده با بسته آرایشی در دسترس خواهد بود.

در نهایت، کیم ته یانگ آخرین فیلمبردار فصل 3 گروه ضربت هارپی است. با خرید بسته حامل آن برای باز کردن قفل در دسترس خواهد بود. تائه یانگ به عنوان یک جنگنده نقابدار توصیف شده است که سلاح مورد علاقه او مسلسل H4 Blixen است.

بسته های جدید

بسته جوهر ریخته شده
بسته جوهر ریخته شده

به‌روزرسانی میان‌فصل، بسته‌ی Spilled Ink را شامل می‌شود که شامل پوست اپراتور با خالکوبی‌هایی است که توسط هنرمندان برجسته خالکوبی مانند Ryan Ashley از Ink Master طراحی شده است. بسته‌های Reloaded اضافی برای فصل 3 شامل پوسته‌های سلاح Vancraft’s Mastercraft می‌شوند و یکی از بسته‌ها با مضمون زامبی‌ها خواهد بود.

همانطور که محتوای Vanguard ادامه دارد، در حال حاضر اطلاعاتی برای Call of Duty: Modern Warfare 2 و Warzone 2 به بیرون درز کرده است که ادعا می کند تغییراتی در کاهش بار و جزئیات نقشه فاش می شود. به‌علاوه، در اینجا همه چیزهایی است که درباره نسخه آتی Infinity Ward’s Modern Warfare 2 و دنباله Warzone می‌دانیم.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.