منو سایت

Call Of Duty Season 3: تاریخ شروع، زمان و جزئیات Warzone و Vanguard

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Call Of Duty Season 3: تاریخ شروع، زمان و جزئیات Warzone و Vanguard

Call Of Duty Season 3: تاریخ شروع، زمان و جزئیات Warzone و Vanguard

آپدیت فصل 2 Reloaded در حال حاضر برای هر دو بازی Call of Duty: Warzone و Vanguard در حال انجام است، اما ما در حال حاضر مشتاقانه منتظر محتوای فصل 3 آینده هستیم. این همه چیزهایی است که تا کنون در مورد به روز رسانی های Warzone و Vanguard برای این فصل می دانیم. 3 .

ساعات شروع فصل 3 Call of Duty

اکتیویژن تاریخ رسمی شروع فصل 3 کال آف دیوتی را اعلام نکرده است، اما با توجه به تعداد روزهای باقی مانده از بازی پس از نبرد، بازیکنان می توانند انتظار داشته باشند که آپدیت جدید در حدود 26 آوریل ارائه شود. به‌روزرسانی‌های فصلی Call of Duty معمولاً حدود ساعت 9 صبح به وقت PT / 12:00 ET ارائه می‌شوند. به‌روزرسانی‌ها همیشه در معرض تغییر هستند، اما یک اطلاعیه رسمی و جزئیات بیشتر باید در اواخر این ماه ارائه شود.

در حال پخش: CoD: Vanguard & Warzone – تریلر گیم پلی بارگذاری شده برای فصل دوم

از فصل 3 چه انتظاری داریم

اگرچه هنوز هیچ چیزی به طور رسمی برای هیچ یک از عناوین تأیید نشده است، اما فصل جدید محتوای Call of Duty معمولاً به این معنی است که یک پاس جدید برای ارتقاء سطح به همراه نقشه‌ها، حالت‌ها، سلاح‌ها، اپراتورها و موارد دیگر وجود خواهد داشت. رویدادهای فصلی معمولاً در Call of Duty محبوب هستند، بنابراین آب و هوای فصل 3 می‌تواند محتوای اواخر عید پاک یا رویدادهای فصلی بهاری را به همراه داشته باشد.

منطقه نظامی

Warzone اخیراً به‌روزرسانی‌های بصری مهمی را در نقشه جزیره Rebirth با فصل 2 Reloaded دریافت کرده و ویژگی‌های جدیدی مانند ایستگاه‌های تجارت اسلحه و برج‌های ارتباطی در سراسر جزیره زندان اضافه شده است. البته، از آنجایی که تمام این TLC به نقشه کوچکتر Warzone می رود، کاملاً ممکن است که تمرکز فصل 3 به نقشه اصلی Caldera برگردد.

نرم‌افزار Raven در حال حاضر تغییرات بیشتری را در نبرد سلطنتی آزار می‌دهد، زیرا توسعه‌دهنده تغییرات اخیر در پاداش‌ها را فقط نگاهی به آنچه در فصل 3 می‌آید توصیف کرد.

آوانگارد

به احتمال زیاد نقشه ها و حالت های جدید به بازی چند نفره Vanguard اضافه خواهد شد. Sledgehammer Games در حال حاضر یک لیست پخش آزمایشی را در تلاش برای آزمایش گزینه‌های بهتر برای نقاط پرورش ارائه می‌کند، بنابراین بازیکنان می‌توانند به‌طور بالقوه شاهد تغییرات بیشتر در راه‌اندازی و به‌روزرسانی‌های کیفیت زندگی اضافه شده با فصل 3 باشند.

برای بازیکنان رقابتی، Ranked Play باید جوایز جدیدی را برای فصل 3 دریافت کند، زیرا وبلاگ Call of Duty League قبلاً با جزئیات توضیح داده بود که هر فصل از Ranked Play مجموعه‌ای از جوایز منحصر به فرد خود را شامل می‌شود، از جمله نقاشی‌های سلاح، استتار، طلسم و موارد دیگر. Ranked Play اخیراً به‌روزرسانی‌های عمده‌ای برای سیستم رتبه‌بندی مهارت دریافت کرده است و احتمالاً تغییرات بیشتری در فصل 3 ایجاد خواهد شد.

سرانجام، زامبی‌ها در فصل 2 به‌روزرسانی‌های بسیار مهمی را مشاهده کردند. رژیم یک داستان پایه تخم‌مرغ عید پاک، دو سلاح شگفت‌انگیز و چند تخم‌مرغ جانبی را دریافت کرد. امیدواریم این حرکت با به‌روزرسانی‌های بیشتر و داستانی جدید برای فصل 3 ادامه پیدا کند. رژیم زامبی‌های پیشتاز اخیراً به شدت توسط طرفداران به دلیل اضافه کردن ویژگی برای توقف موقت با محدودیت‌های بزرگ مورد انتقاد قرار گرفته است، اما مشخص نیست که آیا تغییراتی در محدودیت‌ها اعمال خواهد شد یا خیر. یک مکث

در خبرهای دیگر برای Call of Duty، انتظار می‌رود اسنوپ داگ در 19 آوریل به عنوان اپراتور بازی برای Vanguard و Warzone وارد شود. Vanguard در حال حاضر یک رویداد دسترسی رایگان دو هفته‌ای را برای همه پلتفرم‌ها ارائه می‌کند و هر کسی می‌تواند به نقشه‌ها و حالت‌های فصل 2 جدید بپیوندد و امتحان کند. دسترسی رایگان از هم اکنون تا 13 آوریل در دسترس است.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.