منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • Call Of Duty: Modern Warfare 2 – در اینجا تمام جزئیات و شایعات تا کنون آمده است

Call Of Duty: Modern Warfare 2 – در اینجا تمام جزئیات و شایعات تا کنون آمده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Call Of Duty: Modern Warfare 2 - در اینجا تمام جزئیات و شایعات تا کنون آمده است

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - در اینجا تمام جزئیات و شایعات تا کنون آمده است

اکتیویژن رسما شروع به انتشار بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 کرده است و ادعا می کند که این بازی “عصر جدیدی” را برای Call of Duty به ارمغان خواهد آورد. در حالی که منتظر جزئیات بیشتر در مورد رکورد جدید از سال 2022 هستیم، بیایید شایعات و هر آنچه را که تاکنون در مورد بازگشت امسال به Call of Duty مدرن می دانیم را بشکنیم.

توسعه دهنده، عنوان و لوگوی Call of Duty 2022 فاش شد

در ماه فوریه، اکتیویژن Infinity Ward را به عنوان توسعه‌دهنده بازی Call of Duty در سال 2022 تایید کرد. Modern Warfare 2019 موفقیت بزرگی برای Call of Duty بود، بنابراین جای تعجب نیست که Infinity Ward برای نسخه بعدی خود به این سری بازگردد. همچنین اکتیویژن عنوان و لوگوی Call of Duty: Modern Warfare 2 را در 28 آوریل رسماً اعلام کرد.

لوگوی متحرکی که توسط حساب توییتر Call of Duty فاش شده است ترکیبی از “M” و “W” و “II” با هم است، در حالی که هشتگ موجود عنوان را به عنوان Modern Warfare 2 می خواند. انیمیشن لوگو همچنین یک تیزر خوب ارائه می دهد. همانطور که Chaosxsilencer در توییتر بیان کرد، لوگوی نمادین Task Force 141 Modern Warfare زمانی که سرعت انیمیشن را کم می کنید قابل مشاهده است.

بیشتر تاریخچه Modern Warfare 2019 پس از راه اندازی حول محور کاپیتان پرایس می چرخد ​​که در حال ساخت گروه ضربت نمادین خود از سری اصلی است. بنابراین، جای تعجب نیست که طرفداران می توانند خوشحال شوند که کاپیتان پرایس دوباره شخصیت های مورد علاقه خود را از Modern Warfare انتخاب کرده است.

تاریخ انتشار Modern Warfare 2 و پلتفرم ها

تاریخ انتشار رسمی برای Modern Warfare 2 منتشر نشده است، اما تاریخ مورد انتظار پاییز 2022 است. عناوین گذشته Call of Duty بین اکتبر و نوامبر منتشر شدند، بنابراین Modern Warfare 2 از سال 2022 احتمالاً همین روند را دنبال خواهد کرد. احتمال کمی وجود دارد که فروش ضعیف و پذیرش Vanguard منجر به نسخه ای زودتر از حد انتظار شود، اما بازیکنان هنوز باید برای شروع پاییزی معمولی برنامه ریزی کنند.

در مورد پلتفرم هایی که بازیکنان، روزنامه نگار و منبع می توانند انتظار داشته باشند تام هندرسون ادعا می کند که Modern Warfare 2 بر روی کنسول‌های نسل فعلی و گذشته عرضه خواهد شد، اما نشان می‌دهد که شاید این آخرین سالی باشد که Call of Duty چنین کاری را انجام می‌دهد.

شایعاتی در مورد تاریخچه Modern Warfare 2

در حال حاضر، خط داستانی Modern Warfare 2 عمدتاً یک رمز و راز است. شایعات اضافی از تام هندرسون حاکی از آن است که کمپین در دنباله جنگ مدرن به دنبال سربازان آمریکایی خواهد بود که به جنگ با کارتل های مواد مخدر کلمبیایی می روند. این که آیا این شایعات حقیقت دارد یا خیر، اکنون می دانیم که گروه ضربت 141 درگیر خواهد شد.

نقشه ها، حالت ها و شایعات دیگر

شایعات را همیشه باید با کمی نمک تلقی کرد، اما Modern Warfare 2 شایعات بسیار جالبی در مورد حالت های نوآورانه و نقشه های بازسازی شده ایجاد می کند.

تام هندرسون مدعی است که Modern Warfare 2 یک حالت بازی جدید به نام DMZ خواهد داشت. هندرسون به‌جای حالت‌های قبلی بازی Call of Duty، مانند Zombies یا Spec Ops، این حالت را به‌عنوان مقابله با Call of Duty در فرار از تارکوف توصیف می‌کند، که ترکیبی از عناصر بتل رویال و بقا است.

یک نشت قابل توجه دیگر برای Call of Duty، RalphsValve، در نوامبر ارائه شد که Infinity Ward Task Force 141 را به Modern Warfare 2 برمی گرداند. منبع همچنین ادعاهای هندرسون را درباره داستانی حول محور یک کارتل مواد مخدر کلمبیایی به اشتراک گذاشت. آنها هم پیشنهاد دادند بازی چند نفره Modern Warfare 2 شامل چندین کارت بازگشت خواهد بود. اگر نشت‌های RalphValve همچنان درست باشد، بازیکنان می‌توانند نقشه‌های Favela، Terminal، Highrise، Shipment و Quarry 2009 Modern Warfare 2 را ببینند که به این سری دوباره راه‌اندازی شده بازمی‌گردند.

جزئیات Warzone 2

بازیکنان می‌توانند انتظار داشته باشند که Warzone 2 که اخیراً اکتیویژن تأیید کرده است که از ابتدا با Modern Warfare 2 ساخته شده است، یک صفحه تمیز داشته باشند. این خبر اندکی پس از آن منتشر شد که توسعه دهندگان Warzone تأیید کردند که نسخه فعلی Warzone با محتوای Black Ops و Vanguard متورم شده است و در نهایت برای وضعیت Warzone در فصل 1 عذرخواهی می کند.

اکتیویژن همچنین از اینکه Warzone 2 «نوآوری‌های انقلابی» خواهد داشت که اواخر امسال رونمایی خواهد شد، ناراحت است.

ما این جزئیات را به روز خواهیم کرد و شایعات سطوح اطلاعاتی بیشتری برای Modern Warfare 2 هستند. فصل 3 Call of Duty در حال حاضر برای Vanguard و Warzone در جریان است. گودزیلا و کینگ کنگ قرار است با عملیات Monarch به نقشه Caldera Warzone برسند.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.