منو سایت

Call Of Duty Mobile، فصل 5: زمان شروع و جزئیات Tropical Vision

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Call Of Duty Mobile، فصل 5: زمان شروع و جزئیات Tropical Vision

Call Of Duty Mobile، فصل 5: زمان شروع و جزئیات Tropical Vision

Call of Duty Mobile در حال آماده شدن برای پنجمین فصل سال خود است، با فصل 5: Tropical Vision که نبرد از تپه‌های شنی فصل گذشته را به فصل جدیدی از محتوای جنگلی تبدیل می‌کند. فصل 5: Tropical Vision از 1 ژوئن ساعت 17:00 PT / 20:00 ET در دسترس خواهد بود.

پاس نبرد برای Tropical Vision

فصل 5 یک پاس نبرد کاملاً جدید برای بازیکنان ارائه می دهد که شامل یک تیم زن متشکل از اپراتورها و لوازم آرایشی با مضمون گرمسیری است. این پاس شامل جوایز رایگان و درجه یک، مانند سلاح های جدید، نقاشی های اسلحه، کارت تلفن، طلسم، امتیاز CoD و موارد دیگر است. سطوح ممتاز شامل چندین عنصر جدید، از جمله پوسته‌های اپراتور با موضوع پارک، ریواس و رزا خواهد بود.

سلاح و تجهیزات جدید

قفل در سطح 21 پاس رایگان، فصل 5 دارای تفنگ تهاجمی Oden است، یک سلاح آرام اما قدرتمند که در اصل از Call of Duty: Modern Warfare در سال 2019 ساخته شده است.

این فصل جدید همچنین Echo Granade را ارائه می دهد، که تجهیزاتی است که مواضع دشمن را نشان می دهد. Echo Grenade بسیار شبیه به تجهیزات عکس فوری Modern Warfare است، زیرا می تواند موقعیت دشمنان را از طریق ساختمان ها و پوشش های دیگر برجسته کند. اگرچه Activision نشان نداده است که برای باز کردن قفل این تجهیزات جدید باید به چه سطحی رسید، Echo Granade بخشی از پاس رایگان خواهد بود.

نقشه جدید

مطابق با تم گرمسیری فصل 5، Apocalypse کارت جدیدی خواهد بود که به Call of Duty Mobile اضافه شده است. Apocalypse، نقشه ای که در اصل از Black Ops Cold War است، یک نقشه کوچک تا متوسط ​​با معبد و خرابه هایی است که در قلب جنگل پیدا شده است.

حالت MP جدید

Tropical Vision نسخه جدید Guns Blazing Encore را برای چند نفره معرفی می کند. در این حالت جدید، بازیکنان می توانند از هزینه های سفارشی خود استفاده کنند، اما نتایج و مهارت های اپراتور آنها غیرفعال می شود. هدف Guns Blazing Encore حذف دشمنان و کسب اولین امتیاز 30 است. یک امتیاز برای حذف اپراتورهای عادی و سه امتیاز برای حذف یک سرباز فوق العاده دشمن به دست می آید.

بازیکنان با تکمیل خشم سنج خود به یکی از سه روش فوق العاده سرباز می شوند: با کسب 100 امتیاز برای حذف اپراتورهای عادی، با کسب 100 امتیاز در هنگام مرگ و با کسب 300 امتیاز برای از بین بردن یک ابر جنگجوی دشمن. وقتی سطح عصبانیت بازیکن به 500 برسد، تبدیل به یک سرباز فوق العاده می شود. به عنوان یک سرباز فوق‌العاده، بازیکنان به دستگاه‌های افزایش سلامتی و مرگ مضاعف مجهز خواهند شد که در مجموع 200 گلوله دارند.

رویداد بتل رویال

یک رویداد جدید بتل رویال نیز از راه خواهد رسید. رویداد Flood Team Bravo با موضوع یک طوفان گرمسیری است که باعث ایجاد سیل های عظیم در نقشه شده است. بازیکنان باید با تقویت پمپ های آب در سراسر منطقه به Soap و Team Bravo در استخراج آب کمک کنند. این کار با انجام کارهای عمومی و ویژه در نبرد چند نفره و سلطنتی برای کسب امتیاز از رویداد و صعود به پیست جایزه انجام می شود. پایان این رویداد بازیکنان را برنده پوست اپراتور Soap “Vacay Ready” خواهد شد.

بازیکنان می توانند انتظار داشته باشند که چالش های فصلی جدیدی با فصل 5 Tropical Vision از راه برسد. Activision همچنین بهبودهای رابط کاربری همراه با به‌روزرسانی را برجسته می‌کند، که پس‌زمینه جدیدی را برای لابی چند نفره به ارمغان می‌آورد، دید لابی اصلی Clan Wars و موارد دیگر را بهبود می‌بخشد.

علاوه بر فصل 5 Call of Duty Mobile، Warzone و Vanguard در حال آماده شدن برای به روز رسانی های اصلی میان فصل هستند. Warzone یک سیستم سفر سریع Caldera جدید دریافت می کند و یک نقشه چند نفره جدید به Vanguard می آید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.