منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • Call Of Duty: Black Ops The Cold War نقشه ای از جنگل و سلاح های جدید دریافت می کند

Call Of Duty: Black Ops The Cold War نقشه ای از جنگل و سلاح های جدید دریافت می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Call Of Duty: Black Ops The Cold War نقشه ای از جنگل و سلاح های جدید دریافت می کند

Call Of Duty: Black Ops The Cold War نقشه ای از جنگل و سلاح های جدید دریافت می کند

محتوای سال دوم برای Call of Duty: Black Ops Cold War ادامه دارد، زیرا پست وبلاگ Treyarch در 14 آوریل یک نقشه چند نفره جدید، دو سلاح، به‌روزرسانی‌های زامبی و موارد دیگر را توضیح می‌دهد.

محتوای Year 2 Black Ops Cold War در ماه مارس با تفنگ تهاجمی جدید Vargo 52 و کارت WMD بازسازی شده اضافه شده به بازی آغاز شد. اکنون Treyarch رسماً اعلام کرده است که Jungle of Call of Duty: Black Ops 2010 کارت بعدی خواهد بود که در سال دوم Black Ops Cold War خواهد آمد.

در حال پخش: COD: Vanguard & Warzone – تریلر فیلم Classified Arms برای فصل سوم

علاوه بر جنگل، بازیکنان می توانند انتظار داشته باشند که دو سلاح جدید نیز در دسترس قرار گیرند. یک سلاح دوربرد و یک سلاح سرد برای استفاده در بازی های چند نفره، زامبی ها و Warzone اضافه می شود. این اطلاعیه همچنین شامل این بود که پوسته های اپراتور جدید، نقشه های اسلحه، کارهای تکمیلی و لوازم آرایشی در سری جدیدی از بسته های فروشگاهی وارد خواهند شد. بیشتر جزئیات نامشخص است، اما یکی از بسته‌های لوازم آرایشی شامل بسته‌ای با مضمون زامبی خواهد بود.

تاریخ انتشار هیچ یک از محتوای سال دوم آینده منتشر نشده است، اما Treyarch می‌گوید جنگل و سلاح‌های دوربرد در هفته‌های آینده اضافه می‌شوند، در حالی که سلاح‌های غوغایی جدید در «آینده‌ای نه چندان دور» از راه خواهند رسید. “

متأسفانه، Black Ops Cold War کارت‌های زامبی جدیدی دریافت نمی‌کند، اما Treyarch به برنامه‌هایی برای ایجاد تغییرات متعدد در Outbreak و Onslaught اشاره می‌کند که با آپدیت فصل 3 برای Vanguard و Warzone می‌آیند. توسعه‌دهنده همچنین یک راز اضافی را برای بازیکنان زامبی که تمام تلاش‌های اصلی Black Ops Cold War را فتح کرده‌اند، مسخره می‌کند.

فصل 3 Call of Duty باید در 27 آوریل از راه برسد و یک پاس نبرد جدید و به‌روزرسانی‌های اصلی برای Vanguard و Warzone به ارمغان بیاورد. وبلاگ Treyarch همچنین جزئیات به‌روزرسانی‌های آینده Call of Duty: Vanguard’s Zombies را ارائه می‌کند که در نهایت در اواخر سال جاری کارت‌های گرد سنتی را دریافت خواهند کرد.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.