منو سایت

Call Of Duty ممکن است با Modern Warfare 2 به Steam بازگردد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Call Of Duty ممکن است با Modern Warfare 2 به Steam بازگردد

Call Of Duty ممکن است با Modern Warfare 2 به Steam بازگردد

آثار هنری Call of Duty در Steam دیده شده است، که برخی آن را نشانه‌ای از بازگشت این فرنچایز به پلتفرم Valve در آینده می‌دانند.

CharlieIntel اخیراً آثاری را روی Modern Warfare 2 در Steam مشاهده کرده است. اکنون به نظر می رسد که صفحه هنری برای حذف تصاویر Modern Warfare 2 به روز شده است، اما می توانید آنها را در زیر مشاهده کنید.

ممکن است این یک اشکال باشد یا اکتیویژن قصد دارد این سری را به Steam بازگرداند. Black Ops 4 از 2018 نسخه Steam را به نفع Battle.net خود Activision Blizzard از دست داد و هر ورودی بعدی نیز فروشگاه رایانه Valve را دور می زند. با این حال، ضبط های قبلی این سری همچنان برای خرید در Steam در دسترس هستند.

Valve هزینه ای برای پلتفرم دریافت می کند، در حالی که Battle.net متعلق به Activision Blizzard است که ممکن است تصمیم اکتیویژن بلیزارد را برای توقف اجرای بازی های Call of Duty در Steam توضیح دهد. یکی دیگر از شرکت های بزرگ، یوبی سافت، به دلیل مدل کسب و کار Valve، اجرای بازی ها را در استیم متوقف کرده است.

GameSpot در تلاش برای به دست آوردن جزئیات بیشتر با Activision تماس گرفت. همانطور که PC Gamer به ما یادآوری می کند، حتی اگر Call of Duty به Steam بازگردد، بازیکنان همچنان برای بازی کردن باید از طریق Battle.net وارد شوند.

Modern Warfare 2 در 28 اکتبر برای رایانه های شخصی و کنسول ها عرضه می شود. این توسط Infinity Ward توسعه داده شد و گفته می شود که حداقل تا حدودی بر روی کارتل های مواد مخدر کلمبیایی متمرکز شده است. فاش شده نشان می دهد که نسخه بتا نیز در حال کار است و کاربران پلی استیشن اولین کسانی هستند که به آن ملحق می شوند.

مایکروسافت در حال خرید اکتیویژن بلیزارد – از جمله فرنچایز Call of Duty و همه توسعه دهندگان آن – است، اما این سری در آینده روی پلی استیشن عرضه خواهد شد. گزارش شده است که در یک تغییر بزرگ، Activision بازی جدیدی از Call of Duty را در سال 2023 منتشر نخواهد کرد.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.