منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • Bungie یک لوگوی رایگان برای بازیکنان Destiny 2 برای نشان دادن حمایت از اوکراین ارائه می دهد

Bungie یک لوگوی رایگان برای بازیکنان Destiny 2 برای نشان دادن حمایت از اوکراین ارائه می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Bungie یک لوگوی رایگان برای بازیکنان Destiny 2 برای نشان دادن حمایت از اوکراین ارائه می دهد

Bungie یک لوگوی رایگان برای بازیکنان Destiny 2 برای نشان دادن حمایت از اوکراین ارائه می دهد

در بحبوحه تهاجم مستمر روسیه به اوکراین، که در 24 فوریه آغاز شد، Bungie یک نشان کاملاً جدید در Destiny 2 منتشر کرد تا حمایت خود را از اوکراین نشان دهد.

ماه گذشته، سازنده نحوه ابراز همبستگی خود با مردم اوکراین را به اشتراک گذاشت و اعلام کرد که تمام درآمد حاصل از 48 ساعت اولیه کمپین خیریه اخیر Game2Give خود را به تلاش‌های بشردوستانه اختصاص خواهد داد. 120000 دلار جمع‌آوری شد و بانجی قول داد که به تطبیق کمک‌های کارکنان خود به همه موسسات خیریه مستقر در ایالات متحده از جمله Direct Relief و کمیته بین‌المللی نجات ادامه دهد.

علاوه بر این، Bungie تأیید کرد که لوگوی “Horseman” که قبلاً در 9 مارس در یک پست وبلاگ جداگانه به اشتراک گذاشته شده بود، اکنون برای بازخرید در دسترس است. بازیکنان اکنون می توانند کد “JVG-VNT-GGG” را وارد کنند تا آیتم Destiny 2 رایگان خود را دریافت کنند و از اوکراین حمایت کنند.

بانجی هنگام توصیف این نشان گفت: “برای استیبل، ما متواضعانه سعی کردیم امید و شجاعت را که در این زمان غیرممکن برای مردم اوکراین بسیار نمادین بود، نشان دهیم.” “همراه با نشان اوکراین، آفتابگردان های امپرسیونیست، گل ملی اوکراین، ساکن استان صلح آمیز هستند – استعاره ای از امید و روش ما برای ابراز همبستگی.”

Bungie قبلاً اعلام کرده بود که فروش Destiny 2 را در روسیه و بلاروس نیز متوقف خواهد کرد، و اگرچه بازیکنان در هر دو منطقه همچنان می‌توانند هر محتوایی را که قبلاً خریداری کرده‌اند بازی کنند، نمی‌توانند محتوای جدید یا Silver را خریداری کنند.

با تشدید تهاجم روسیه، شرکت های فناوری و توسعه دهندگان بیشتری تلاش خود را برای کمک به اوکراین اعلام کرده اند. اخیراً، سونی اعلام کرد که فروش بازی‌های پلی‌استیشن و تجهیزات سخت‌افزاری به روسیه، از جمله Gran Turismo 7 را که اخیراً منتشر شده است، متوقف می‌کند.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.